2

@JanneAhonen na następnej lekcji Cię pokonam

0

@Bykunn ale Robert dołączył w 2022 do Barcy, a to był plebiscyt za rok 2023, który Robert miał beznadziejny. Tam chyba końcówka sezonu była jako taka w jego wykonaniu. Moim zdaniem nie zasłużył na top10, ale to tylko moja opinia :)
A co do żużla, może łatwiej wygrać MS, ale zrobić to 4 krotnie potrafiło tylko kilku.

0

@SkilledHydra16 ona chyba myślała, że za jeden turniej będzie wysoko w plebiscycie

2

@Rl9k1nG ja się nie potrafię przełamać do takich starszych osób mówić na Ty
Z kilkoma jestem na Ty, bo naciskali, żeby im mówić, a kilku dalej mówię na Pan
Tak zostałem wychowany i sobie nie wyobrażam inaczej
Dziwnie nawet brzmi jak widzę innych w moim wieku i walą na Ty, ale ich sprawa
Tak samo mam osoby w pracy, które leją ciepłym moczem na osoby na ochronie
Sam robi na produkcji, za niewielkie pieniądze ale dla niego to "cieć"
Dla mnie mega słabe

0

@Stinger_ zdecydowanie

0

@pluszek z 1000 by się znalazlo

0

@MesQueUnClub96 szczerze? Niedoceniany @wpwelement bo żeby się użerać z niektórymi i zachować przy tym stoicki spokój, zasługuje na uznanie
A najbardziej przeceniany? Zachowam dla siebie

6

@tomek8756 jak mam być szczery, to w szoku jestem, że tylko -30. Norwegia mi się kojarzy z zimnem, więc ta temperatura mnie trochę zdziwiła

3

@FCB_dimiC jeździć, obserwować

1

@misterio no życie singla to zupełnie inna bajka :)
Może zamroził sobie część tego chleba, ale jednak 17 bochenków to ładny wynik :D

0

@misterio mnie to nie dziwi, 2 dni zamknięte sklepy a chyba jeść coś trzeba. Nie wiem jak u Was, ale ja jem o wiele więcej jak mam wolny dzień. 3 osobowa rodzina, z 5 posiłków na dwa dni, to trochę tego jest.
P.S śmiesznie się to czyta, albo słucha w kolejce "ludzie powariowali, kupują jakby wojna szła", a sami stoją w kolejce ^^

1

@MarioVeB! Zgadza się, zawsze bramkarz jest przekonany, że ktoś to przetnie
Dlaczego Skorupski nie broni?

1

@KamQiX spieszę z odpowiedzią. To Tesla Model 3, która nie ma skrzyni ani dźwigni zmiany biegów. Wszystkim operujesz na monitorku. Pozdrawiam

3

@JimMorrisonFCB jeżeli dobrze kojarzę, to moderacja mu podpadła i stwierdził, że pierdzieli ten interes i się z niego wypisał (w sensie usunęli ku chyba jakiś post, nie zgadzał się z tym, wkurzył się i stwierdził że opuszcza LR)
Spróbuj się odezwać na priv do niego

2

@MesQueUnClub96 nie wiem dla kogo ma znaczenie?
Jak wygrasz ZP to sobie do CV to wpiszesz?
Zobacz na @Danny Gaucho, wygrał i co? Menda jak był tak jest nadal.

1

@MesQueUnClub96 ach ta Twoja #gra i wywalone jaja na ZP

0

@Transu96 no zakładam, że gość ogarnięty i sobie poradzi
W zdecydowanej większości ludzie mają umiejętności, ale nie mają papierów, które niektóre firmy wymagają

0

@VegetaPolska jeżeli by ki zaproponowali spoko kasę, to mógłbym przyjść
Już nie chodzi o fakt czy mam plany czy nie, ale jest możliwość sobie fajnie dorobić. Więc pytanie jest ok, pod warunkiem, że jest to propozycja godna rozpatrzenia, a nie liczone jak zwykły dzień pracy

0

@Piernik chyba trzeba poczekać ten sezon jeszcze czy dwa, aż kasa przestanie płynąć i emocjonować się walka o niższe pozycję, utrzymanie itp.
Wiesz, inne kluby też są wspierane przez SSP, ale nie na taką skalę

2

@TR3YWAY przeszkadza jak się patrzy jakiś oblech, a jak jakiś przystojniak, który jej się podoba, to się może gapić :D

0

@Michael24 operator koparki, ładowarki, dźwigu, żurawia,
Praktycznie wystarcza jeden kurs i masz papier

2

@Kgorecki2500 imo więcej szkody niż pożytku z takich będą mieć

5

Sandro dostaje piłkę na skrzydle i posyła idealne podanie na cm do Munira i jest gol. 3 minuty później Balde dostaje takie samo podanie i nie potrafi wystawić takiej patelni, a miał 3 razy łatwiejsza sytuację.
To są te detale

0

@Fantastyczny Chłopiec i co z tą schwytana pod możliwości uwagą? Nie lubię niedokończonych historii..

2

@Stinger_ dokładnie, jak się z kimś chodziło do podstawówki i gimnazjum to przez te lata wiedział człowiek kto na jakim poziomie mniej więcej jest
Ale u mnie prawie wszyscy nauczyciele czytali na głos

0

@Colon wiedziałem, tylko nie chciałem nic mówić

0

@Colon numer na koszulce?

0

@QQL5 mam znajomych, którzy kupili szeregowke za miastem, mają małe dziecko, oni teraz skończył się koleżance macierzyński i wraca do pracy i jest problem. Wiocha, gdzie jest jeden autobus na godzinę. W piątki kończy około 12, a autobus ma ~14. To jest dopiero przemyślana decyzja :D
Musi zrobić prawko, ale ona to taka sierotka Marysia trochę, więc może być z tym ciężko. No ale powodzenia

1

@AFA90 mecze się oglądało na HLTV, wchodząc na serwer, a nie jak teraz, pińcet strimow

1

@AFA90 gimby nie znajooo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?