mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Pawel13sz szczelam
26
4
@michal26 ja bym tu jeszcze dodał, odnośnie tego co napisałeś, że tyle tych rozwodów itp.
"Kiedyś, jak się coś zepsuło, to się to naprawiało, dzisiaj, wyrzucą do śmieci"
No i to jest prawda. Ludzie nie walczą o swoje związki, jest tak łatwy dostęp do skoku w bok/zastępstwa, że im się nie chce.
0
@Criss18Barca przyjmowałem ostatnio, ale z racji tego, że akurat w tej parafii, do której należę księża mnie nie przekonują, to w tym roku nie przyjmuje. Przychodzi, tylko na kopertę liczy. Zero jakiejś konkretnej rozmowy. A szkoda.
2
@tomek8756 5 lat po ślubie, z kobietą, którą znam od przedszkola, więc nic mnie nie zaskoczy :)
Czy warto? Myślę, że tak. Na pewno formalności są dużo prostsze. Kwestie dotyczące dziecka, kredytu, ubezpieczenia, spadku itp.
7
@Pawel13sz z całym szacunkiem, ale jeśli to jest złe przyjęcie, to daj sobie spokój z piłką, albo chociaż jej komentowaniem. Piłka mu nawet nie odskoczyła na 30cm. Rozumiem, że Lewy ostatnio irytuje, ale już bez przesady, tutaj akurat przyjął elegancko
3
- Dzień do sylwestra a lekarz wystawia Ci L4 i antybiotyk
- https://zapodaj.net/plik-0hWCs0REiw
1
@FCB_dimiC witam z klubie
Zdrówko:)
0
@MesQueUnClub96 Ty sam sobie krzywdę robisz takimi postami, a potem płaczesz, jak to Ty masz źle w życiu i jesteś samotny
Piątek wieczór, nastolatek, zamiast spędzać czas z rówieśnikami, to próbujesz się dowartościować na anonimowej stronie internetowej, gdzie i tak jest odwrotnie, bo każdy Cię tu ciśnie
0
@MarioVeB! Już kiedyś o Plachecie tak pisałeś
0
@Herato może masz rację, tylko my w tym 2016 roku mieliśmy realne szanse przejść Portugalię i grać o medal ME, natomiast w pojedynku z Argentyną...a nawet nie chce mi się pisać po tym co tam "zagrali" nasi kopacze
6
@MesQueUnClub96 awet jakbym się nudził, to bym tego nie oglądał
A Ty się naogladasz tych paradokumentów i potem jeczysz jaki nieszczęśliwy jesteś
0
@TaKeSe zobacz to
https://vm.tiktok.com/ZGeF9amCn/
15
Mimo wszystko, Wesołych Świat dla każdego z Was, jakie by one nie były.
Postarajcie się w tym całym szale prezentów, jedzenia, picia, kłótni politycznych znaleźć gdzieś tę mityczną "magię świąt" :)
0
@michal26 a jak to sprawdzić? Bo ja mam c+online bo ojciec nie korzysta, a ma full pakiet chyba
1
@Kgorecki2500 zobaczysz jaka teraz będziesz miał traumę i strach, jak będziesz na światłach podjeżdżał do auta przed Tobą
Znam z autopsji
We Wrocławiu na rondzie? Czy już u siebie?
2
@Bykunn masz poglądy raczej lewicowe, tak kojarzę :)
4
@Popitek12 PiS @Cotutajsiedzieje PO @macio_944 , PSL to nie wiem, Lewica @MarioVeB! I @Bykunn , Konfedercja @michal26
5
@NeroTFP1 zwłaszcza, że przed świętami sporo osób idzie sobie na L4, bo wiedzą co się kroi w robocie
2
@kolomen2 nie bałem się i nie boje, ale rozumiem, że ktoś może :)
Staraj się nie myśleć negatywnie
1
@TheNekro94 2 tygodnie, max miesiąc i wszystko wróci do normy :)
@kosiarz92 ja na początku miesiąca jak dobrze podjadlem na weekend domowe jedzonko to prawie 89kg, a teraz 84.5, pewnie po świętach znowu się zbliżę do 90, chociaż chciałbym tego uniknąć, ale nie da się powstrzymać od tych pyszności
0
@Rewolucja123 nie, ja nie wstałem
1
Mówcie co chcecie, ale naprawdę, najgorszy jest wiatr
5
@Popitek12 przestań @MesQueUnClub96 prześladować
9
@Luciano99 wigilia zakładowa się udała, krótko mówiąc
11
@Pedri16Future kurde, a tak dobrze zaczął, myślałem, że po "Ci, którzy wymyślają takie rzeczy" powie, że powinni się puknąć w głowę. A on ich przebił jeszcze bardziej :D
2
@KibicBarcy123 Bayern był po PSG wtedy
1
@kubix05 pasztet 3 razy mamie kręciłem, jak widziałem co ona tam daje, to przestałem go jeść :D
Ale teraz już jem znowu, jest zajebisty
5
@MesQueUnClub96 beka, bo wszyscy pytają o Nią, a przecież to chodzi o Niego :D kto ma wiedzieć, ten wie
0
@Ojciec5tkidzieci mam nadzieję, że ubezpieczalnia wypłaci mu sowite odszkodowanie
0
@Safrani idąc Twoim tokiem rozumowania, widziałeś tę umowę? No właśnie, a piszesz, jakbyś widzial i wiedział na co się umówili