mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Comentateiro zostaje wegetacja
2
@FCB_dimiC elegancko, gdzie tak ładnie napadało?
1
@BulaKG podobno przewozili gościa w nieoznakowanym radiowozie. Nie wiem jak to się stało, ale gość postrzelił obydwu policjantów w głowę, nieoficjalnie obu nie udało się uratować. Gość uciekł, jest poszukiwany listem.gonczym za liczne przestępstwa.
3
Kuźwa, żeby mi o 3 alerty RCB o jakimś gościu przychodziły?
https://zapodaj.net/plik-AbOh1kkIIl
Ktoś coś wie więcej na ten temat?
3
@escarabajo śledziem to można wódkę zagryźć
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@michal26 może niebawem się na olimpijskim zobaczymy :D
1
@Foton @bartekvisca ale piłka nie leciała w światło bramki :D
24
@LjakRoberciik powiedz, że odsniezyles, ale znowu napadalo
3
@_barti jest sporo fajnych osób tutaj, ciężko jedna wymienić, ale jak już bym miał wybrać, to wpadłbym na burgera do @MesQueUnClub_87
2
@_barti a weź się odwróć na chwilę
2
@Lionel_Messi10 nie znudziło Ci się jeszcze? Jak jak kilka dni pod rząd jem to samo to już mam dość tego
5
Wam też znika klawiatura podczas pisania komentarzy? Dramat jakiś..
10
@Azi jak czytam wpisy osób takich jak on, Morawiecki itp. w których mowa o moralności, etyce, to aż się rzygać chce od obłudy i zakłamania.
1
@Androchem chciałabym, chcialaaaabym, chciałabym, chciała
0
@Androchem jestem, jak się przyjrzysz to na awatarze nawet kawałek nogi zobaczysz
2
@marko111122 w punkt!
1
@Trojanek23 o nie, ktoś śmiał skrytykować Pedriego :o
A z ręką na sercu, co daje ostatnio Pedri? No jest jałowy, bez konkretów, bez liczb.
Dla porównania FdJ też wrócił po dłuższej przerwie i nie widać tego po nim
5
@Elnuum wygraliśmy, Szachtar by musiał wygrać z 7-0 zakładając, że my przegramy 1-0
5
@Benz był, Mbappe strzelił na 1-1. Pozdrawiam
0
@Heros11 to trzeba mecz oglądać i się orientować trochę o co chodzi w tej grze
Ja widziałem mega frustrację w jego grze, gdy raz po raz był olewany
0
@FcBforever221 a co Lewy takiego złego zrobił, jak partnerzy go dzisiaj pomijali w grze?
3
@Popitek12 @MarioVeB!
0
@Ojciec5tkidzieci ale to nie Ty?
1
@FCB_dimiC chyba tak
Ta rynna tak ma być? :D
11
@kynio302 często się słyszy właśnie o "biednych kobietach i dzieciach" a te grupy społeczne wcale nie są lepsze. Kobiety często same nakręcają swoich bliskich mężczyzn do agresji, a dzieciakom od łepka pozwala się biegać z kalachem
6
@Comentateiro prowadź Wodzu!
12
@Kapitan hawk Realu, liga pod Real a i tak by jej nie wygrali plus Girona, to dalej ekipa z Katalonii
1
@MesQueUnClub96 najpierw się dowiedz co to wędka w piłce a potem pisz ;D
1
@kubix05 jestem! :)
Blizna centymetr od żyły :o
Szkło zostało pod skórą