0

@Comentateiro zostaje wegetacja

2

@FCB_dimiC elegancko, gdzie tak ładnie napadało?

1

@BulaKG podobno przewozili gościa w nieoznakowanym radiowozie. Nie wiem jak to się stało, ale gość postrzelił obydwu policjantów w głowę, nieoficjalnie obu nie udało się uratować. Gość uciekł, jest poszukiwany listem.gonczym za liczne przestępstwa.

3

Kuźwa, żeby mi o 3 alerty RCB o jakimś gościu przychodziły?
https://zapodaj.net/plik-AbOh1kkIIl
Ktoś coś wie więcej na ten temat?

3

@escarabajo śledziem to można wódkę zagryźć

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@michal26 może niebawem się na olimpijskim zobaczymy :D

1

@Foton @bartekvisca ale piłka nie leciała w światło bramki :D

24

@LjakRoberciik powiedz, że odsniezyles, ale znowu napadalo

3

@_barti jest sporo fajnych osób tutaj, ciężko jedna wymienić, ale jak już bym miał wybrać, to wpadłbym na burgera do @MesQueUnClub_87

2

@_barti a weź się odwróć na chwilę

2

@Lionel_Messi10 nie znudziło Ci się jeszcze? Jak jak kilka dni pod rząd jem to samo to już mam dość tego

5

Wam też znika klawiatura podczas pisania komentarzy? Dramat jakiś..

10

@Azi jak czytam wpisy osób takich jak on, Morawiecki itp. w których mowa o moralności, etyce, to aż się rzygać chce od obłudy i zakłamania.

1

@Androchem chciałabym, chcialaaaabym, chciałabym, chciała

0

@Androchem jestem, jak się przyjrzysz to na awatarze nawet kawałek nogi zobaczysz

2

@marko111122 w punkt!

1

@Trojanek23 o nie, ktoś śmiał skrytykować Pedriego :o
A z ręką na sercu, co daje ostatnio Pedri? No jest jałowy, bez konkretów, bez liczb.
Dla porównania FdJ też wrócił po dłuższej przerwie i nie widać tego po nim

5

@Elnuum wygraliśmy, Szachtar by musiał wygrać z 7-0 zakładając, że my przegramy 1-0

5

@Benz był, Mbappe strzelił na 1-1. Pozdrawiam

0

@Heros11 to trzeba mecz oglądać i się orientować trochę o co chodzi w tej grze
Ja widziałem mega frustrację w jego grze, gdy raz po raz był olewany

0

@FcBforever221 a co Lewy takiego złego zrobił, jak partnerzy go dzisiaj pomijali w grze?

3

0

@Ojciec5tkidzieci ale to nie Ty?

1

@FCB_dimiC chyba tak
Ta rynna tak ma być? :D

11

@kynio302 często się słyszy właśnie o "biednych kobietach i dzieciach" a te grupy społeczne wcale nie są lepsze. Kobiety często same nakręcają swoich bliskich mężczyzn do agresji, a dzieciakom od łepka pozwala się biegać z kalachem

6

@Comentateiro prowadź Wodzu!

12

@Kapitan hawk Realu, liga pod Real a i tak by jej nie wygrali plus Girona, to dalej ekipa z Katalonii

1

@MesQueUnClub96 najpierw się dowiedz co to wędka w piłce a potem pisz ;D

1

@kubix05 jestem! :)
Blizna centymetr od żyły :o
Szkło zostało pod skórą

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?