1

@RomanHoffer prywatnie to raz dwa i masz
Ja np. dzisiaj próbowałem zarejestrować syna do alergologa, odbiera Pani i mówi, że na NFZ to na luty są terminy, a jak prywatnie to zapraszam na jutro na 11:30 :)
Polska służba zdrowia z pigułce

1

@Emhyr trochę bezsensowne są takie porównania do gościa, który już skończył karierę i na swój status pracował kilkanaście lat, z gościem który ma za sobą dopiero kilka sezonów.

1

@kanver_ nie można patrzeć tylko na liczby. Sam wymieniłeś Araujo a jakie on ma statystyki? No właśnie. FdJ nie jest od bramek, on reguluje tempo naszej gry, jest mózgiem tej drużyny. Przy nim nawet Oriol robił dobre wrażenie.

3

@kanver_ bezapelacyjnie FdJ. Z nim w składzie nasza gra wygląda o niebo lepiej

1

@GeneralXavi jemu dość często się zdarzają takie wejścia na raz nie udane

1

Nasza Panie to jest jakiś ewenement na skalę światową. Grają dzisiaj z Benfica Lizbona w LM. Benfica, która ma passę 17 zwycięstw z rzędu. Kurs na Benfice? 50 :D

1

Ciekawie w brazylijskiej Serie A. Końcówka sezonu się zbliża, ścisk w czołówce niesamowity. W nocy dość mocno sprawę mistrzostwa skomplikowało sobie Gremio, w którym gra Luis Suarez. Przegrali oni bowiem 1-0 z Corinthians, które od 10 minuty grało w 10. Na pozycję lidera wskoczyło Palmeiras, w którym gra Endrick (co idzie do Realu). Za plecami czai się Botafogo, które ma 2pkt straty i mecz mniej. Co ciekawe, kilka tygodni temu był to murowany faworyt do mistrzostwa, ale w ostatnich 6 spotkaniach, zdobyli tylko 2pkt na 18 możliwych, czym mocno sobie utrudnili zadanie. Szykuje się pasjonująca końcówka sezonu

1

@Bobo25 od początku mi to śmierdziało, wyglądało jakby ten starszy właśnie w odwecie to robił

A sytuacja z Chorzowa, z tym chłopcem z autyzmem? Też swoje za uszami miał, palił szalik czy tam koszulkę Ruchu. Który normalny 7latek tak robi? Tez z jakiejś patologi pewnie pochodzi

0

Zwróciliście uwagę jak słabo wyglądają dośrodkowania Gundogana z rzutów rożnych? Może i piłka leci w dobre miejsce, ale siła i trajektoria lotu są tragiczne. Tam nie ma z czego uderzyć, bardzo często są to takie zawiesiny. Pilka powinna być mocno bita że stałych fragmentów gry

1

@sebo939 strzelił gola z najtrudniejszej pozycji moim zdaniem, przy mega farcie, a dobrych sytuacji nie potrafił zamienić na gola

0

@LukaszFan nic nie może straż zrobić. Kolega kupił mieszkanie z miejscem parkingowym pod blokiem, z blokada, to mu blokadę rozwalili o parkowali sobie
@Lisek może i lepiej, ale nie będę się specjalnie ubierał i schodził na dół, a drzeć się z okna też nie mam zamiaru. Nie chodzi już o upominanie kogoś, chodzi o zwykła przyzwoitość i zasady, które niektórzy mają w dupie

2

Czemu ludzie to tacy pieprzeni egoiści? Sytuacja sprzed chwili. Gość parkuje pod blokiem, dwa wolne miejsca koło siebie, staje tak, że zajmuje ona stanowiska. Wychodzi z auta, ogląda, zamyka furę i idzie. A ostatnio ten sam typ stanął sobie w poprzek, blokując auta i jeden gość chyba z 10 minut trąbił pod blokiem, aż ten raczył przyjść i przestawić auto. Gdzie tu wyobraźnia? Poszanowanie dla innych? Nie rozumiem takich ludzi

16

@MesQueUnClub_87 ale co podkwasił to jego

0

@PatrykBarca oczywiście

2

@Kgorecki2500 tylko na siedząco+wycieram papierem. Choćby nie wiem jak trzepać, zawsze kropla pójdzie w gacie, a to jest dla mnie mega niekomfortowe

2

W Albanii podczas meczu zmarł lider klasyfikacji strzelców Raphael Dwamena. Zasłabł i nie udało się go uratować, pomimo szybkiej pomocy. Co ciekawe, wcześniej zdążył mu się już taki przypadek (zasłabnięcia podczas meczu).

1

@Lama20 nie zawsze jest czas i chęci na gotowanie ;)
P.s naciesz się łososiem, bo niedługo to może być towar luksusowy
@Lionel_Messi10 dziękuję ;)

0

@Rust_Cohle pamiętne KFC lepsze? :D

5

https://zapodaj.net/plik-FIPtcUPAXx
Wjeżdża kebsik, megarollo, mięso mieszane, sosy również. 29.99 zł
Pewnie na dwa razy będzie robiony
No ale jak ktoś woli drwala, jego wybór, ma takie prawo, życzę smacznego

0

https://fb.watch/od_Gh-Hav4/

I kolejny w tym tygodniu, po głośnej akcji w Chorzowie filmik, gdzie jakiś debil znęca się nad 7latkiem. Na szczęście ma miłych znajomych, którzy go nagrali i udostępnili to w sieci. Więc sam na siebie dostarczył dowody

1

@Kluivert_P a to nie tak, że to całe CPK to już Platforma przed rządami PiSu planowała i jakieś pierwsze kroki w tym kierunku robiła? A potem PiS to kontynuował?

0

@Kgorecki2500 do jakiejś partii musiał dołączyć, chcąc wejść do sejmu, padło na Lewicę, chociaż już go lewaki cisną, bo poglądy trochę się mijają

2

@Inko Sędzia podejmie podobną decyzję również wtedy, gdy zawodnik przeszkadza bramkarzowi we wznowieniu gry albo piłkarz zagra w niebezpieczny sposób – na przykład zaatakuje rywala wyprostowaną nogą lub tak zwaną nakładką. Podobnie kończą się przejawy niesportowego zachowania, a nawet kopnięcie lub uderzenie partnera z drużyny. Rzut wolny pośredni należy się również wtedy, gdy dobrze zapowiadająca się akcja drużyny zostanie przerwana przypadkowym uderzeniem piłki w arbitra.

8

@ObiwanKenobi dokładnie
Bramkarz iq200

1

@ArterkHD no a jak myślisz? Bardzo dużo osób nie płaci w terminie, najważniejsze, żeby go w końcu zapłacić. Im szybciej, tym lepiej

9

@Zoker i ogórek kiszony w drugiej łapie

16

@Rastafarnianin chociaż jest odsiew sezonowców
Zostali najwierniejsi, zagorzali, prawdziwi fani, których w ostatnich latach można nazwać masochista mi :D

0

@Encore a tam kroków nie było czasem?

0

@Essos nie żebym bronił czy wybielał tych śmieci, ale na tym filmiku było widać, że ta dziewczyna zna tego łepka, i słychać jak przeprasza za spalenie koszulki czy tam szalika Ruchu Chorzów. Czy normalny 9latek robi takie rzeczy? No nie. Wydaje mi się, że on też z niezłego domu pochodzi. Nie chcę już generalizować, ale też imię Alan może coś sugerować.

1

@ZiggyStardust zobacz sobie teraz w terminarz, który mecz najpóźniej od dnia dzisiejszego jest potwierdzony. Potem sobie ten czas odejmij od meczu z Villareal. Będziesz miał mniej więcej termin

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?