mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
22
@MichuZ44 one każdemu odpowiadają dzień dobry
Nie rób sobie zbyt dużych nadziei
0
@Lucerfi ja bym się nie zdziwił, jakby się okazało, że Lewy zrobił sobie mały skok w bok, a teraz Ania się elegancko na nim mści. Nie chcą się rozstawać, że względu na dzieci, kariery, biznesy itp. bo wizerunkowo to strzał w kolano, ale coś na rzeczy może być, przeglądając ich sociale i patrząc na Lewego na boisku i poza nim
1
Co się w tych derbach Londynu dzieje? 5 bramek, z czego 3 nieuznane. 5 żółtych kartek, jedna czerwona. 3 zmiany, wszystkie w Tottenhamie. A to dopiero pierwsza połowa
1
@LM10GOAT to pytanie retoryczne, prawda?
2
@ronni37 wystarczająco by być ekspertem na LR :D
1
@Pedri16Future @Rust_Cohle
Syna Ci prześladują
0
@barca__rządzi to dla siostry mojej żony, więc gry odpadają. Typowy laptop nas studia i do babskich spraw.
0
Na co zwrócić uwagę przy zakupie laptopa, który będzie służył głównie na studiach do prezentacji, pisania pracy i pewnie czasem jakiś film się obejrzy. Ile ram teraz to takie minimum? 256 GB dysk wystarczy?
0
@Zoker ponadto sędziowie uważają, że są ciągle krzywdzeni przez Barcelonę i Real
1
@draxidox dla mnie najgorsze/najdziwniejsze w tym jest to, że jeden gość powiedział im, że mają grać ostro, prowokować, kopać itp. a oni jak stado baranów bez własnego mózgu zaczęli to robić.
2
@LM10GOAT wątpię, żeby zdobył 25 bramek
1
@Gwyn ACC optima
0
Oficjalnie: Po 12 kolejkach Girona samodzielnym liderem La liga
0
@MesQueUnClub96 no ekspert, to popisz się teraz
Czym są te duże szanse na skok do góry w ciągu następnego sezonu?
4
@bari_94 dobrze, że to była luźna rozgrzewka, bo przy większym zaangażowaniu, już by był staw skokowy skręcony
15
@Popitek12 jeśli ciało a, działa na ciało b, to ciało c się nie wpier*****
Chciałbyś, żeby ktoś Ci laskę odbił, jakbyś ja miał?
1
@MeMyselfAndI chłop po 12 kolejkach już Madryciakom mistrzostwo przypisuje
@zodiak_10 ani jeden madryciak nie polajkowal, widać zapieklo wczoraj :D
2
@MarcelNJ11 poranny drąg?
0
@tomek8756 no i popsuł ;D
5
Kiedyś (za Lucho) od zwycięstwa na Anoeta rozpoczęła się piękna historia. Mogłaby zatoczyć koło. Tego Wam i sobie życzę. Dobrej nocy
1
@sokot i teraz porównaj sobie inteligencję takiego Gundogana i Torresa
To jak porównywać ferrari z maluchem. Jeden jest przeinteligentny, a drugi podejmuje tak idiotyczne decyzję, że głowa mała. Jeszcze sobie wbił do łba, że jest jakimś rekinem
0
@bari_94 jakby zaczęli gwizdać takie karne, to po 5 na mecz by było minimum
0
Joaosna pierwsza połowa zwieńczona jeszcze bardziej Joaosną symulką
11
@Encore ewidentnie szukał karnego, dobra decyzja sedziego
1
@Culers grał kiedyś w Sociedad
Przeszedł do rywala, Bilbao
1
@FcPortoFan1999 mi też przykro, bo var anulował bramkę ;D
Więc nie trafiłeś
0
@FcPortoFan1999 trafiony, zatopiony
1
@Rust_Cohle Sane do Kane i mamy brame
2
@bari_94 xG 0.66 vs 0.20
Wynik? 0-3
Ktoś niżej pisał o xG City, które wyniosło 0.9 a strzelili 6 bramek.
Kolejny przykład.jakie to jest gówno.
1
@Kgorecki2500 większość rzeczy się popsuła
Kazdy kombinuje, zmniejszają gramaturę, oszczędzają na składnikach, dają jakieś tańsze, gorsze i taki efekt
A cena oczywiście w górę