75

@Lola120 widocznie lubi pedałować
Żadna strata dla Ciebie

0

@hayek obecny partner musi być dumny, zarówno z niej, jak i z tego pomysłu ;)

0

@tristan87 godzinę to ja mam z psiego Pola, a to jest drugi koniec miasta. Mowa tu o komunikacji. Bo autem to właśnie z 30 minut.

Sprawdzałem w aplikacji przed chwilą, z Placu Jana Pawła, co jest takim centrum centrum można powiedzieć, jest ma stadion 30 minut. A w dniu meczu jest speclajna komunikacja bezpośrednio pod stadion, więc pewnie ciut szybciej

0

@tristan87 kawałek jest, dojazd i komunikacja niby ok, ale z 30 minut trzeba liczyć

0

@tristan87 czysto teoretycznie przy obwodnicy, więc dojazd spoko, ale z parkowaniem pewnie duży problem. Komunikacja na mecze jest organizowana, ale kilka razy jechałem, to dramat. Ludzie jak sardynki, a zawsze się trafią jakieś patusy. Raz babka się porzygala w tramwaju gościowi na buty..

1

@escarabajo teraz pogoda też nie zachęca na mecze za bardzo
Gdyby wiosna utrzymali formę i walczyli o mistrzostwo, to myślę, że spokojnie 25k+ będzie chodzić
Dla porównania, żużel jest we Wrocławiu o wiele popularniejszy, bo co mecz jest komplet. Tak wiem, że stadion mniejszy, ale do wspomnianego kompletu, należy doliczyć jeszcze sporą część osób, która nie dała rady kupić biletu.

Reasumując, są wyniki, są kibice. No i pogoda też musi być ;)

0

Oglądając taki tenis/siatkówkę/piłkę w wykonaniu panów i pań, to się wydaje, jakby to były dwie różne dyscypliny. Kolosalna różnica.

1

@kubix05 moja mama paliła Marsy, których tu nie ma
Pamiętam chyba 4.70 za paczkę ;D

0

@tristan87 no tak, ale bezsensowne porównanie do Xaviego

22

@Emhyr ale on to powiedział przed, nie po

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Mynio z 9ine odsunięty od składu. Początek końca? Rozumiem ten ruch, bo nie szło ostatnimi tygodniami, ale czy to coś zmieni?

1

@MesQueUnClub96 to ciekawe bo już w tym tygodniu jest drugi taki ładny dzień

0

6

@MesQueUnClub96 coś jeszcze mądrego chcesz napisać?

12

@Donnie_Darko najlepsze są komentarze, że Messi ukradł ZP
Normalnie sobie przyszedł, zabrał (ukradł) i poszedł

Dla mnie te plebiscyty są gówno warte, co pokazują głosy i argumentację takich osób jak Iwański.
A nasz Robercik sam wcale nie był lepszy, bo pisał pamiętne "le cabaret" a jak pokazali jak sam głosował, to również można to było tak skomentować.

3

@Krzychuu_77 myślę, że koledze chodziło o coś innego
Ludzie nie potrafią gospodarować odpowiednio pieniędzmi. Sam znam kilka przykładów, gdzie kasa szła na bajery do auta, zioło, alkohol a nie było potem na lekarza
Nie ma nic złego w tym, że ktoś się drogo ubiera, pod warunkiem, że później nie musi się zastanawiać skąd wziąć pieniądze na artykuły pierwszej potrzeby
Pandemia też pokazała jak to z tym u ludzi jest. Na ig bajeczne życie, pozamykali firmy na kilkanaście dni i ludzie zbiórki organizowali, bo nie mieli płynności
Dane w KRD też pokazują, że jesteśmy coraz bardziej zadłużeni

3

@Cotutajsiedzieje piękne zdjęcie, piękna rodzina. Widać w oczach tą miłość i szczęście. Tylko pozazdrościć :)

8

@Kluivert_P właśnie dzisiaj miałem ;)

18

@gumaz a to nie tak, że idzie zima i się chowają w takich miejscach, przez to można odnieść wrażenie, że jest ich więcej? Latem się kitrali pod mostami, po śmietnikach, a teraz szukają cieplejszych miejsc

0

@Ptasior no właśnie doczytałem sobie, masakra

0

@takisobiektos mnie zastanawia jedno. Dlaczego Ci ludzie nie uciekają stamtąd? Widzą co się dzieje, czemu czekają na śmierć?

0

@Compadre bardziej mi chodziło o taką perspektywę czegoś fajnego, na co się nie ma wpływu. Typu święta, pierwsze dni wiosny, majówka its

3

@Lucerfi wczoraj był typowy przykład pięknej, polskiej, złotej jesieni.
Dzisiaj jest przykład mokrej, szarej, depresyjnej jesieni :)

18

Jutro pierwszy dzień listopada. Według mnie najgorszy miesiąc w roku. Dni coraz krótsze, zimniejsze, na horyzoncie zero perspektyw. Do lata daleko, nie ważne, w którą stronę się spojrzy. Do nadchodzącego daleko, a o zeszłym lecie każdy już zapomniał. Z domu się nie chce wychodzić w taką pogodę. Do pracy wychodzisz ciemno, wracasz ciemno. Aby to przetrwać jakoś do grudnia.

1

@kuz chciałbym mieć tyle hajsu i czasu, żeby móc sobie pozwolić na jeżdżenie po Polsce i składanie osobistych wizyt takim geniuszom ;)

7

@betonito o Ty barbaRZyńco, lepiej poczytaj słownik i się naucz wklejać tweety
Usuń wszystko po "?" Włącznie

5

@gumaz nie bierze się kota w worku :)

0

@Barcasub może i Legia ma fatalną defensywę, za to ofensywa jest niewiele lepsza

2

@escarabajo Al Hilal - Al Ahli SC 3-1 a nie 1-3 :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?