85

@VegetaPolska oh shit, here we go again

1

@Emhyr Hasbulla? TOP! :D

0

@JimMorrisonFCB @Rust_Cohle jedyne wytłumaczenie, to wejście świeżego, jakościowego zawodnika na podmeczonego rywala, wtedy gra się znacznie łatwiej, jest więcej przestrzeni (chociaż w meczach, w których Liverpool przegrywał, a wchodził Nunez, to wydaje mi się, że rywal się bronił, więc w tym przypadku argument chybiony)
Nasz Ferran też na początku z ławki wyglądał dobrze i robił liczny, a jak zaczął grać więcej, to było słabo

5

@mientusek1407 zabrali, zabrali
Parę kartek

7

@FcPortoFan1999 może jakąś książkę o sobie napisze znowu ;D

0

@gumaz ale nie napisał tego jako coś pewnego, tylko, że ma nadzieję, a to duża różnica
Porównał bym Twoje zachowanie do gościa, który w 15 minucie wywala kupon do kosza bo jego drużyna przegrywa 1-0
Dzień się jeszcze nie skończył

0

@gumaz nadinterpretowujesz sobie trochę jego komentarze moim zdaniem

1

@Comentateiro mądrego to aż miło poczytać

3

@partymaker zgadza się, wygrali tylko z Chile 2-1 i z Hondurasem 2-0. Reszta to po 1-0 z Portugalia, Paragwajem, Niemcami i Holandia
No i 1-0 też przegrali mecz otwarcia z Szwajcaria

6

Ciekawostka: Hiszpania w 2010 roku wygrała mundial rozgrywany w RPA, a wszystkie bramki dla Hiszpanii strzelili zawodnicy Barcelony. 5 Villa, 2 Iniesta i 1 Puyol.

3

Po ostatniej przerwie reprezentacyjnej graliśmy z Betisem i wygraliśmy 5-0.
Może powtórka? Tego sobie i Wam życzę.

1

@tomek8756 przypuszczam, że to niewielki procent komentarzy, znaczna większość jest pochlebna, niech świadczy o tym fakt, że następnego dnia ludzie zamawiali pizzę, płacili, ale jej nie odbierali.

17

@tomek8756 głupotą jest picie za kółkiem
Ale.jak nazwać to, że jeszcze się tym chwała w internecie?

2

@bartas97 dzisiaj we Wrocławiu święto, ma być komplet, więc obstawiam gładkie 3-0 dla Legii

9

@_barti dbanie nie ma nic do rzeczy
Ale to byś musiał się najpierw od rodziców wyprowadzić żeby to wiedzieć

1

Ktoś może polecić jakiś sprawdzony środek do usuwania pleśni spod prysznica?

0

@Rust_Cohle rozszerzone samobójstwo?

3

@AduŚ07 a skąd wiesz, że ni z gruchy ni z pietruchy? Może od kilku lat tak gadal? I na każde takie wspomnienie miała się zrywać z pracy?
Nie wiemy jak było, po co snuć domysły i tworzyć teorię. Poczekajmy na rozwój sytuacji i się dowiemy wiecej

3

Komentarz usunięty

7

@bartas97 myślę, że więcej, tylko że ta dwójka z rąk morderców

12

@XxArab_ek patrząc na liczne kontuzji, lepiej jakbyś podjechał do szpitala ;D

2

@_barti za czym?

0

@Pedri16Future pornografia też jest od 18 lat, a ile miałeś lat jak zacząłeś oglądać? No właśnie
Nie da się przed tym uciec, teraz wszystko w rękach rodziców, jak wychowują dzieci, na co pozwalają i czy je kontrolują

0

@FcPortoFan1999 gdzieś mi mignelo, że najpóźniej 26 grudnia
Przy założeniu, że PAD będzie że wszystkim zwlekał do samego końca

1

@bartoszplucinski zgadza się, ale jak już są w tych eliminacjach, to pozwoliłem sobie o nich wspomnieć :)

2

Nie twierdzę, że wszyscy są dziadami jak Polska, ale serio ten poziom się wyrównuje. Dania męczy się z San Marino. Czechy z Wyspami Owczymi,my z resztą też, plus ta Mołdawia. Białoruś urywa punkty Szwajcarii. Litwa potrafi wygrać z dużo wyżej notowanym rywalem. Jakieś Kazachstany, Azerbejdżany czy Luksemburgi też potrafią się postawić.
Wniosek? W Europie naprawdę nie ma już słabych drużyn :D

2

@VegetaPolska strasznie minimalistyczne masz wymagania co do życia.
A jeśli Ci się wydaje, że z 50-100 tysięcy na koncie, to dobra sytuacja finansowa, to masz rację, wydaje Ci się. No chyba, że zakładasz całe życie spędzić w rodzinnym domu to spoko. Napisałbym o założeniu rodziny coś, pewnie chcesz, ale z Twoim podejściem i perypetiami może być ciężko w tej materii.

4

@VegetaPolska życie to nie jest bajka. Jak Ty chcesz bezstresowo przeżyć życie, to przyszłości Ci nie wróżę
Całe życie będziesz robił za najniższą krajową? Dorabiając sobie nadgodzinami i sobotami? Całe życie będziesz u rodziców mieszkać?
Kiedyś przyjdzie czas żeby opuścić ciepły ku***dołek
Rodzice wiecznie żyć nie będą, a Ciebie praca zacznie wykańczać od środka

Ty może lepiej pomyśl o jakimś psychologu skoro taki nerwus jesteś i byle błahostka Cię denerwuje

12

@tadzik447 na suwnice też, wiem bo robiłem
@VegetaPolska to mało zdolny chyba jesteś, jak takie egzaminy uwalasz
A prawko prędzej czy później Ci się przyda
Ale jak Ty w swojej strefie komfortu sobie żyjesz i się boisz z niej wyjąć, to Twoja sprawa
P.S
Ktoś Cię zmusza do tego? Chyba nie ma obowiązku?
A Ty zamiast się cieszyć, że Ci zakład finansuje to i zwiększa tym samym kompetencje to jeszcze lamentujesz

2

@Gwyn ciekawe ilu w przyszłych wyborach pójdzie tą drogą, a pójdzie na pewno:D
@MesQueUnClub96 wiem, ale na ten szacunek sobie zapracował
@Tomo1989 radny Sosnowca, który 4 lata temu już próbował się dostać do sejmu. Gość udziela się bardzo społecznie, różne akcje, na FB ma 250 tys obserwujących. Pomógł wielu ludziom. To tak w skrócie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?