mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
85
@VegetaPolska oh shit, here we go again
1
@Emhyr Hasbulla? TOP! :D
0
@JimMorrisonFCB @Rust_Cohle jedyne wytłumaczenie, to wejście świeżego, jakościowego zawodnika na podmeczonego rywala, wtedy gra się znacznie łatwiej, jest więcej przestrzeni (chociaż w meczach, w których Liverpool przegrywał, a wchodził Nunez, to wydaje mi się, że rywal się bronił, więc w tym przypadku argument chybiony)
Nasz Ferran też na początku z ławki wyglądał dobrze i robił liczny, a jak zaczął grać więcej, to było słabo
5
@mientusek1407 zabrali, zabrali
Parę kartek
7
@FcPortoFan1999 może jakąś książkę o sobie napisze znowu ;D
0
@gumaz ale nie napisał tego jako coś pewnego, tylko, że ma nadzieję, a to duża różnica
Porównał bym Twoje zachowanie do gościa, który w 15 minucie wywala kupon do kosza bo jego drużyna przegrywa 1-0
Dzień się jeszcze nie skończył
0
@gumaz nadinterpretowujesz sobie trochę jego komentarze moim zdaniem
1
@Comentateiro mądrego to aż miło poczytać
3
@partymaker zgadza się, wygrali tylko z Chile 2-1 i z Hondurasem 2-0. Reszta to po 1-0 z Portugalia, Paragwajem, Niemcami i Holandia
No i 1-0 też przegrali mecz otwarcia z Szwajcaria
6
Ciekawostka: Hiszpania w 2010 roku wygrała mundial rozgrywany w RPA, a wszystkie bramki dla Hiszpanii strzelili zawodnicy Barcelony. 5 Villa, 2 Iniesta i 1 Puyol.
3
Po ostatniej przerwie reprezentacyjnej graliśmy z Betisem i wygraliśmy 5-0.
Może powtórka? Tego sobie i Wam życzę.
1
@tomek8756 przypuszczam, że to niewielki procent komentarzy, znaczna większość jest pochlebna, niech świadczy o tym fakt, że następnego dnia ludzie zamawiali pizzę, płacili, ale jej nie odbierali.
17
@tomek8756 głupotą jest picie za kółkiem
Ale.jak nazwać to, że jeszcze się tym chwała w internecie?
2
@bartas97 dzisiaj we Wrocławiu święto, ma być komplet, więc obstawiam gładkie 3-0 dla Legii
9
@_barti dbanie nie ma nic do rzeczy
Ale to byś musiał się najpierw od rodziców wyprowadzić żeby to wiedzieć
1
Ktoś może polecić jakiś sprawdzony środek do usuwania pleśni spod prysznica?
0
@Rust_Cohle rozszerzone samobójstwo?
3
@AduŚ07 a skąd wiesz, że ni z gruchy ni z pietruchy? Może od kilku lat tak gadal? I na każde takie wspomnienie miała się zrywać z pracy?
Nie wiemy jak było, po co snuć domysły i tworzyć teorię. Poczekajmy na rozwój sytuacji i się dowiemy wiecej
3
Komentarz usunięty
7
@bartas97 myślę, że więcej, tylko że ta dwójka z rąk morderców
12
@XxArab_ek patrząc na liczne kontuzji, lepiej jakbyś podjechał do szpitala ;D
2
@_barti za czym?
0
@Pedri16Future pornografia też jest od 18 lat, a ile miałeś lat jak zacząłeś oglądać? No właśnie
Nie da się przed tym uciec, teraz wszystko w rękach rodziców, jak wychowują dzieci, na co pozwalają i czy je kontrolują
0
@FcPortoFan1999 gdzieś mi mignelo, że najpóźniej 26 grudnia
Przy założeniu, że PAD będzie że wszystkim zwlekał do samego końca
1
@bartoszplucinski zgadza się, ale jak już są w tych eliminacjach, to pozwoliłem sobie o nich wspomnieć :)
2
Nie twierdzę, że wszyscy są dziadami jak Polska, ale serio ten poziom się wyrównuje. Dania męczy się z San Marino. Czechy z Wyspami Owczymi,my z resztą też, plus ta Mołdawia. Białoruś urywa punkty Szwajcarii. Litwa potrafi wygrać z dużo wyżej notowanym rywalem. Jakieś Kazachstany, Azerbejdżany czy Luksemburgi też potrafią się postawić.
Wniosek? W Europie naprawdę nie ma już słabych drużyn :D
2
@VegetaPolska strasznie minimalistyczne masz wymagania co do życia.
A jeśli Ci się wydaje, że z 50-100 tysięcy na koncie, to dobra sytuacja finansowa, to masz rację, wydaje Ci się. No chyba, że zakładasz całe życie spędzić w rodzinnym domu to spoko. Napisałbym o założeniu rodziny coś, pewnie chcesz, ale z Twoim podejściem i perypetiami może być ciężko w tej materii.
4
@VegetaPolska życie to nie jest bajka. Jak Ty chcesz bezstresowo przeżyć życie, to przyszłości Ci nie wróżę
Całe życie będziesz robił za najniższą krajową? Dorabiając sobie nadgodzinami i sobotami? Całe życie będziesz u rodziców mieszkać?
Kiedyś przyjdzie czas żeby opuścić ciepły ku***dołek
Rodzice wiecznie żyć nie będą, a Ciebie praca zacznie wykańczać od środka
Ty może lepiej pomyśl o jakimś psychologu skoro taki nerwus jesteś i byle błahostka Cię denerwuje
12
@tadzik447 na suwnice też, wiem bo robiłem
@VegetaPolska to mało zdolny chyba jesteś, jak takie egzaminy uwalasz
A prawko prędzej czy później Ci się przyda
Ale jak Ty w swojej strefie komfortu sobie żyjesz i się boisz z niej wyjąć, to Twoja sprawa
P.S
Ktoś Cię zmusza do tego? Chyba nie ma obowiązku?
A Ty zamiast się cieszyć, że Ci zakład finansuje to i zwiększa tym samym kompetencje to jeszcze lamentujesz
2
@Gwyn ciekawe ilu w przyszłych wyborach pójdzie tą drogą, a pójdzie na pewno:D
@MesQueUnClub96 wiem, ale na ten szacunek sobie zapracował
@Tomo1989 radny Sosnowca, który 4 lata temu już próbował się dostać do sejmu. Gość udziela się bardzo społecznie, różne akcje, na FB ma 250 tys obserwujących. Pomógł wielu ludziom. To tak w skrócie