5

I właśnie tak to powinno wyglądać z takimi przeciwnikami. Szybkie 3-0 i potem można spokojnie sobie grać. Unika się wówczas niepotrzebnego stresu, narażania na kontuzje, głupiej straty punktów. Brawo!

0

Grupa H się bawi
30 minut, 7 bramek ;D
Dla porównania, w innych grupach okrągłe 0
Nie licząc meczu wczesniejszego

0

https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-13592822#comment-13592867

Może jeszcze ktoś chce dołączyć do zabawy, zapraszam

0

@mrboom
Zwycięzca LM - Barcelona
Król strzelców - Haaland (12)
Najskuteczniejsza drużyna - City (31)
Najgorsza drużyna - Kopenhaga
Liczba punktów Barcelony w grupie - 14
Liczba goli Roberta Lewandowskiego w tej edycji - 8

1

Liga Mistrzów 2023/24, typer, zapraszam do zabawy
Zwycięzca LM -
Król strzelców - ( w nawiasie liczba zdobytych goli w całej edycji)
Najskuteczniejsza drużyna - (w nawiasie ilość zdobytych goli w całej edycji)
Najgorsza drużyna - (przy identycznym dorobku punktowym, patrzymy na bilans bramek)
Liczba punktów Barcelony w grupie -
Liczba goli Roberta Lewandowskiego w tej edycji -

Punktacja: za każdą poprawną odpowiedź 1 punkt, za trafiona liczbę bramek króla strzelców, najskuteczniejszej drużyny, Lewego i liczbę pkt Barcelony w grupie - 3 punkty dodatkowo.

0

@BorzyKrzys rusza się jak żelbetonowy kloc. Uważam, że Ani brakuje luzu

1

@MesQueUnClub96 mój brat byłby lepszy, gdyby nie kontuzja mózgu

0

@GeneralXavi może być jak z kabaretem Paranienormalni
Razem byli zajebiści, rozeszli się i obie strony na tym stracily

0

Wzrost płacy minimalnej, no kto by się spodziewał, że to rząd zyskam najwięcej :D
https://zapodaj.net/plik-xnstT2Lnfa

0

Przyszedł do mnie w pracy kolega z Ukrainy z zapytaniem, które ja teraz kieruje do Was
Ktoś chce kupić auto i pojechać nim na Ukrainę na wojnę. Jak twierdzi, auto zostanie zniszczone na 100% i teraz pytanie z czy musi robić jakieś opłaty tutaj? Ubezpieczenia, rejestrację?
Niby od zakupu jest na to 14 dni, ale on twierdzi, że za 2 tygodnie po aucie nie będzie śladu. Co myślicie?

3

@zadafcb raz mi się zdarzyło, zupełnie inny wymiar podróży :)

0

@kamilkrycha myślała, że piłka wyjdzie i wzięła druga, tymczasem pierwsza wpadła do bramki :)

0

https://vm.tiktok.com/ZGJWTph5Y/
Łymyn
A potem jakaś Megan Rapinoe wychodzi i gada, że one za mało zarabiają :D

0

@regatta52 no to ja bym to połączył, gość bez talentu, któremu się w tej Genoi trafił sezon życia, skorzystał z okazji i poszedł do Milanu, ale głową nie dojechała, wbił sobie do głowy, że jest przekozakiem a został szybko na ziemię sprowadzony

0

ME w siatkówce
Nie było nagród indywidualnych? Tylko MVP turnieju?

0

@regatta52 i teraz czemu tak się stało? Sodówka? Moim zdaniem tak. Piątek mistrzem intelektu nie jest, głową nie dojechała i nie poradził sobie

0

Krzysztof Piątek w ostatnich 28 ligowych meczach, zdobył aż jedną bramkę. 20 tych meczów, zaczynał w pierwszym składzie. Dramat, ale co książkę napisał to jego :D

0

@Limit_l3ss na lajcie z pierwszego miejsca i to po 4 kolejkach zapewniony awans

0

Co myślicie o wczorajszej czerwonej kartce dla Josue? Bo niezła afera się rozkręciła, a ja uważam, że sędzia spokojnie się obroni.
https://zapodaj.net/plik-hQ1dP5Vgpr
Na zdjęciu widać ewidentny faul zawodnika Piasta, ale czy na pewno?
Zacznijmy od tego, że to właśnie gracz z Gliwic dopadł do piłki pierwszy i ja wybił. W momencie wybijania, noga była uniesioną, co jest naturalną koleją rzeczy, potem gdzieś tę nogę musi postawić, a wtedy wjeżdża w niego Josue. Teraz pytanie, czy zawodnik Piasta nadepnął Josue? Po reakcji zawodnika Legii, można wnioskować, że nie. Nie było żadnego grymasu bólu itp. a przecież taki stempel wkrętami boli niemiłosiernie.
Co myślicie?

6

A z dobrych informacji jeszcze fakt, że już we wtorek wraca LM!!
Liga ligą, ale jednak champions league to inny, zajebisty klimat.

0

Ale to xG to jest gówno ;D
Barcelona wygrywa 5-0 a xG 1.97

5

@Popitek12 frajer i tyle

0

@tristan87 to nieźle jaja

4

Dzisiaj prawdopodobnie Bartosz Zmarzlik zostanie 4 raz mistrzem świata. Możecie się śmiać, że się jeździ tylko w lewo, że to sport, którym interesuje się tylko kilka państw na świecie, ale nie zmieni to faktu, że to jeden z najlepszych żużlowców w historii. Jest przekotem i piszę to, pomimo małej sympatii do niego.

1

@Herato Ty zawsze dajesz jedna prze łatwą podpowiedź ;)

0

@Hajny a potem się dziwić że Janoszek karierę zrobi
Jak taki poziom dziennikarstwa, nikt nic nie sprawdza ;D

2

W radio ZET właśnie powiedzieli, że Barcelona gra dzisiaj na Camp Nou...

1

Jak komuś się nudzi, to za chwilę na Zoom TV Chłopaki nie płaczą :)

3

@Compadre i sędziowie ;D

5

@kubix05 a jak piłeczka do siatkówki latała po tej hali :D
A z kantorka tylko było słychać krzyk, żeby nie kopać, a ona tak fajnie siadała na nogę :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?