0

@stary_wyga z usługami czy z pilotem? Bo mi już wszystko działa, tylko po restarcie dekodera, nie działa pilot

0

Netia

Jaka jakieś co się od kilku dni dzieje. Internet nie działa, dzisiaj działa, to nie działała mi telewizja. Zresetowalem router, pomogło. Tylko teraz nie działa pilot. Ktoś miał podobnie? Wie ktoś, czy trzeba programować pilot na nowo i jak to zrobić?

5

@fart śmieszne trochę, bo gość ma swoje lata, swoje w życiu przeżył, zobaczył, doświadczył. Ma kasę, pozycję, znajomości, dojścia, a zachowuje się jak dziecko, któremu w piaskownicy ktoś zabrał łopatkę

3

To jest chore, co ten mały terrosysta z Rosario potrafi zrobić z piłką przy nodze, w asyście kilku rywali
https://www.instagram.com/reel/CtmeePLgLi7/?igshid=MzRlODBiNWFlZA==

5

@VegetaPolska kobieta może sobie chodzić nawet nago i wstawiać takie zdjęcia gdzie chce, a mimo to nikt nie ma prawa jej dotknąć, a co dopiero zgwałcić. Oczywiście, dzięki temu są bardziej narażone na jakieś ataki o podłożu seksualnym, ale to nie tłumaczy takiego zwyrola.

A co do zdjęć, no to niektóre dziewczyny poza właśnie dupa czy cyckami nie mają nic więcej do zaoferowania. Więc liczą, że chociaż na to uda im się kogoś złapać, a patrząc na to ile jest stulejarzy, pewnie jak doda takie zdjęcie, to telefon ma gorący.
Robią to też dla zasięgów (te bardziej znane już)
A niektóre po prostu są z natury takie, że lubią eksponować swoje wdzięki i prowokować

13

@VegetaPolska naprawdę trzeba Ci to tłumaczyć?

1

@kuz wygląda jakby się znali, jakby przyszedł się zobaczyć z jakąś Marią ;D

1

@Kgorecki2500 ja grałem z 3 na stoperze jak Piwie
@ZwyklyKibicBarcy04 2 najgorszy numer imo

0

@Uukasz_93 ale porobił tam stoperów Legii ładnie gość
Nawinął ich jak juniorów

0

Właśnie zobaczyłem, że w meczu Legia-Widzew przy bramkach na 1-0 i 1-1 asystę zanotowali bramkarze ;D
Prosta taktyka, laga do przodu i elo
A nie jakieś tikitaki, xaviballe, trójkąty, fałszywe 9, prostopadle podania. Po co?

1

A nie zmieniły się przepisy? I jak jest rzut karny, to się nie daje czerwonej kartki? W sensie jak jest jakiś brutalny faul, to wiadomo, ale za to czerwo?

1

Skład i ustawienie jest jakie jest, ale ja to się najbardziej cieszę, że w końcu ktoś z tej ławki może wejść i zrobić różnice. Ferran w gazie, jest Raphinia po absencji z który pewnie będzie ma coś do udowodnienia. Do tego dwaj Portugalczycy. A jak sobie przypomnę jak wchodzili Braithwaite, Riqui Puig, Oscar Mingueza to z czym do ludzi

2

@Herato Lucas Podolski

1

@FcPortoFan1999 niedziela, godzina 12:30, pogoda nie dopisuje
O tej porze to się do schabowego siada a nie za piłką biega

1

@Rust_Cohle jeszcze się nie obudził po nokaucie od starego

5

Borek to też jest asior. Tu płacze, żeby nie pisać nic złego o nim, bo jego syn to czyta. A potem tego syna zabiera na wylęgarnie patologi na Fame MMA :D

0

@A4ron a co się wydarzyło w tym meczu?

0

@VegetaPolska a Ty nie możesz? Czemu się chcesz kim wysługiwać?
Kogo jak kogo, ale Ciebie powinien posłuchać

0

@bartas97 gość w pierwszej walce, nie wiedział gdzie jest i co się dzieje. Można to było zrozumieć po części. Dzisiaj już było widać, se wie co ma robić, ale umiejętności nie ma żadnych. Charakteru do walki również

2

@bartas97 tak. Drugi Najman się robi

0

@Kapitan hawk dzisiaj też coś sędziowie odwalili?

2

@Michael24 ale Ty masz silna psychikę

0

@dejwor Panu już podziękujemy

6

Widać, że Lewy ma poukładane w głowie i tylko dzięki temu zrobił tak olbrzymią karierę. Nikt mi nie wmówi, że talentem czy ciężka pracą by to osiągnął. Do tego wszystkiego jest potrzebna głowa. Było wielu piłkarzy, którzy świetnie rokowali, ale co z tego, jak w głowie siano.

0

@jedrek7000 chłop już powoli schodzi ze sceny, swoje wygral, zarobił,, to teraz może już sobie pozwolić na więcej.
Wydawałoby się, że jak się ma tyle hajsu, to można wszystko, ale nic bardziej mylnego.

0

@bartekvisca w czym?

8

@barteq wymiatał w Osasunie? Widziałeś chociaż 3 mecze jego?
A co pokazał w te 1.5 u nas? Dostaje piłkę, zatrzymuje się i każdego tak samo próbuje porobić, wypuścić piłkę przed siebie i spróbować wygrać pojedynek szybkościowy. Szkoda, se to nie działa.

1

@Janas11224 ja też liczę na to, że chłop się w końcu ogarnie. Może sobie zda sprawę, że przez swój charakter uciekają mu najlepsze lata kariery i trofea. Gość dostaje kolejną szansę.

0

@Rust_Cohle a co z cyklem goli z PL?

0

@bartas97 jest coś takiego jak urlop
Można też wyjść wcześniej z pracy i odrobić kiedy indziej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?