mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@bartas97 jest coś takiego jak urlop
Można też wyjść wcześniej z pracy i odrobić kiedy indziej
0
@maciekofcb Sobolewski?
3
@TR3YWAY banalne
Grzegorz Rasiak
1
@Encore w sumie to z 5-5 zrobiły 14-5
0
@BoRoWieC flashscore pokazuje, że jeszcze był w Interze i w Bari
6
https://zapodaj.net/plik-YgCy8Pm3k3
Laporta i Alemany w oczekiwaniu na Joao
Kadr z filmu Kiler-ów 2-óch
Śmiesznie, bo tych Joaów też będzie 2-óch :D
1
@BoRoWieC Buffon
0
@ranger3120 może być. Możesz się brać
3
@Rust_Cohle no to faktycznie powód do dumy. Zrozumiała radość, gratuluję :)
0
@qbuteq pewnie będzie jak z paliwem, wrócił podatek, to obniżyli marżę
Pewnie trochę ceny pójdą w górę, ale nie jakoś przesadnie mam nadzieje
1
@Rust_Cohle do żłobka wcześniej chodziła?
0
Co myślicie o nowym formacie LM od przyszłego roku?
W sensie 36 drużyn, jedna tabela, każda drużyna gra 8 meczów, 4 u siebie i 4 na wyjeździe. Najlepsza 8 wchodzi bezpośrednio, kolejne 16 tworzy pary i 8 z nich wchodzi do play-off.
2
@Roobo że oni się jeszcze nie biją :o
Mam dwóch braci, rok po roku, przecież za takie zagrania byśmy się lali na tym boisku, aż by nas ochrona ściągnęła ;D
5
@AllBundy wrzesień i październik jeszcze się będą ciągnęły, ale listopad dwa święta to zleci, no a grudzień to wiadomo, święta na każdy kroku od połowy listopada ;D
Więc żebym nie zapomniał, Wesołych Świat :)Możesz sobie nawet Kevina obejrzeć w weekend na Polsacie z tej okazji ;D
2
@FcPortoFan1999 jakby miał trochę oleju w głowie, to może by zrobił większą karierę.
0
@Fido66 już dał popis dzisiaj
Teraz jest już w drodze na lotnisko
0
@La Pulgaa a basen nie jest przypadkiem do 19? :D
0
@Borneo jak to się mówi
Ludzi z pierwszeństwem na cmentarzach pełno
15
@Firestone ja rozumiem, że zielone światło mieli, że pierwszeństwo, ale ona nawet nie spojrzała wchodząc na tą jezdnię
0
@pioz123 no na LR a gdzie ;D
0
@lucca87 no było by na rejestrację piłkarzy np. Ale dalej pewnie o kozackich transferach możemy pomarzyć ;D
@SenseiFCB oo, to też rzuca nowe światło na ten hajs z LM ;D
0
Z ciekawości zetknąłem na kasę jaka jest w LM. No bo co chwilę się słyszy czy tam czyta, że za hajs z LM staniemy na nogi. Czy aby na pewno?
Za każde zwycięstwo w LM jest 2.8 mln euro. Za remis 930 tysięcy.
Za samo zakwalifikowanie się do fazy grupowej 15.64 mln. Wyjście z grupy? 9.6 mln. Awans do ćwierćfinału? 10.6 mln.
I na tym zakończmy, bo chyba w tej chwili półfinał jest poza zasięgiem.
Załóżmy, że w grupie wygramy 3 mecze, remis i 2 porażki. Daje nam to 9.3 mln.
Więc 15.5 za fazę grupowa, 9.5 za wyniki w grupie, 9.5 za awans z grupy. Czyli takie 35 mln jest realne mocno. Dalej nie ma co gdybać, bo nie wiadomo na kogo się trafi, ale zakładając awans dalej, dojdzie 15 mln.
A więc nasz budżet zasiliłoby 50 mln euro około.
Wiadomo, sporo, ale czy to aż tak nas bardzo ratuje? Nie wydaje mi się. Dlatego te zejścia z pensji i niektóre sprzedaże są konieczne.
0
@AlexDark00 to akurat było o piłkarzu Realu który nie strzelił karnego ;)
2
@Jakub1513 jutro o 23:59
1
@AlexDark00 przecież policja była wezwana, ale zanim patrol dojedzie, to gość już zdemolował stoliki.
Np. Madrycki śmieć
Dobra Derek, daj sobie już na luz ;D
1
@AlexDark00 Ty się akurat o poziomie nie wypowiadaj, bo to jakich ty nieraz epitetów używasz, to raczej świadczy o twoim niskim poziomie.
No tak, każda palcówka powinna mieć ochronę, która takiego delikwenta wyprosi.
Tak, częściej hałasują dzieci, ale to cały czas dziecko, które nie do końca jeszcze wszystko pojmuje. Natomiast dorosły już tak
2
@AlexDark00 a bo to się w trakcie lotu nie można napić nie? To już przerasta twój móżdżek mały, żeby na to wpaść?
Przykład jak gość demolował jakaś knajpkę nad morzem też jest dobry. Został wyproszony ten klient?
2
@AlexDark00 przecież napisałeś też gamoniu o samolocie
7
@AlexDark00 dorosły, który napije się na pokładzie samolotu, zostaje z niego wywalony? :D
@nuevojugador jednak trochę to ogranicza pole manewru, liczba miejsc znacznie ograniczona
I tak jak wspomniałem, tu nie chodzi o zakazy, strefy itp. Tylko ogólne podejście tego użytkownika do tematu
51
@AlexDark00 ludzie się zesrali, bo mają normalne podejście?
To jak ktoś ma dziecko, to z automatu ma być wykluczony z podróży samolotem czy wizyt w restauracji? Równie dobrze mi może przeszkadzać, jak jakiś dorosły będzie darł ryja, bo się napije
Trochę wyrozumiałości, każdy z nas byl dzieckiem, srał w pieluchy i się darł. Czasami nie ma wyboru i trzeba to dziecko zabrać w podróż samolotem (bo nie tylko lata się na wakacje)
P.s i wydaje mi się, że tu w głównej mierze chodzi o nazewnictwo i podejście, a nie o sam fakt, że jakaś linia wprowadza rejsy bez dzieci