mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
24
@barcanawieki wszystko było lepsze niż teraz. Teraz wszystko jest mniejsze, gorsze i droższe
0
@Bobo25 tak tu ostatnio pisali, powołując się na ekspertów z Hiszpanii
1
Var w Hiszpanii w pigułce.
Podczas użycia Var, można sprawdzić jedna sytuację.
W zeszłym tygodniu sprawdzali karnego dla Barcelony, który był ewidentny, ale sprawdzili sobie druga sytuację i wymyślili rękę.
Teraz w meczu Realu sprawdzali spalonego, którego nie było, ale była ręką chwilę wcześniej, ale już tego nie sprawdzali, bo można sprawdzić tylko jedna sytuację.
Czego nie rozumiecie?
0
@clyde a ja tam ich nie znam :D
0
Denis Labryga podobno się umówił z jakąś trans prostytutka. Odkąd sprawa wyszła na jaw (zaraz tydzień będzie)chłop zniknął z internetu. Pewnie się zastanawia jak wyjść z twarzą z tej sytuacji. Ale masakra. Taki chłop, prawilne wartości, a tu taki klops ;D
Ciekawe co na to koledzy z sali treningowej
16
@don'T.R.I.P.e Alexis
I ten lobik na 2-0 z Realem
4
@Odcinkowy ja rozumiem emocje, subiektywność, ale czytanie ze zrozumieniem to już było w podstawówce. On nie widział ręki, ale napisał, że sędzia odgwizdał ;)
Ale możesz z tą połowa Europy czekać na to ujęcie ;D
0
@Allbi państwowe tak, prywatne to chyba wiadomo ;D
0
Jak to teraz jest z tymi płatnymi odcinkami autostrady? Zarejestrowałem auto w apce SkyCash i teraz automatycznie jak będę jechał przez płatny odcinek to samo pobierze hajs z konta?
0
@Derean to jest perfekcjonista. Jeśli strzelił 2 gole, ale mógł 3, to mu zwróci uwagę, proste.
0
@Sulimo każda pora roku tak naprawdę jest piękna, trzeba tylko znaleźć to piękno nam odpowiadające ;)
6
Czuć jesień. Dni coraz krótsze. Noce coraz chłodniejsze. Szkoła za rogiem. Klubowa piłka w najlepszym wydaniu wlasnie wraca. Się człowiek nie obejrzy i zaraz święta w listopadzie, potem Boże Narodzenie, Nowy Rok.
1
@fart zazwyczaj do 24h się czeka na aktywację usług
0
@szymonekk pewnie że względów logistycznych i koszty wynajmu pomieszczenia itp.
Tak samo w M jak Miłość, ten dom w Grabinie, to tam też nagrywane inne sceny, niby z Warszawy czy tam z Lipnicy itp.
5
@AFA90 no ale to prawda, to jest ich styl życia. Dla nich nic innego się nie liczy. Pracowałem kiedyś w sklepie monopolowym we Wrocławiu, na legnickiej w kierunku stadionu. To co się dzieje w głowach tych ludzi w dniu meczu, można porównać do święta. Kilka godzin przed już spotkania, oczywiście w barwach, piwo za piwem. Mobilizacja w zależności z kim grają. Mecz przyjaźni? Przyjmują gości. Derby z Zagłębiem? Cały czas wyzwiska. Bylem świadkiem jak na mecz przyjaźni z Gdańska przyjechali busem, to niektórzy nawet z niego nie wyszło, bo nie było w stanie. Tam się mecz nie liczy, tylko spotkanie z kolegami, którzy nie grzeszą inteligencją. Tam cały tydzień jest wegetacja, przychodzi weekend i mecz, to oni żyją w końcu. Bo się nachleja, powyzywaja, może jakaś ustawka.
Tak to niestety wygląda i nie zanosi się, że coś się zmieni. Bo swoje chore wartości przekazują z pokolenia na pokolenie
2
@abram3k nic się nie bój
Ss zrobiony ;)
1
@MesQueUnClub_87 piękna perspektywa :)
9
@barcanawieki typowe dziennikarstwo
Któryś trafi
Tak jak z pogoda, we wrześniu jedna stacja poda że zima stulecia nadciąga, a druga, że nie będzie zimy i też któraś trafi ;D
1
@Kinginiesta policja dla dobra dziecka nie podaje wiadomości
Obawiam się, że mogła sobie zwiać i żeby teraz hejtu nie było, to nie podają
Albo przeszła coś strasznego
36
Piękny poranek zafundował Messi swoim fanom, ale ja mam chyba jeszcze piękniejsza wiadomość
Dziewczynka z Sosnowca została odnaleziona!!
0
@bartas97 https://zapodaj.net/plik-wvxxkscqgK
Tak, Twój kolega madryciak dał cynka ;D
Nie jesteście tacy źli haha
2
@bartas97 dzięki ;D
6
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@usztafik ale co tam jest januszowego? Jest pogoda, zajebiście czysta woda, fajne widoki, bo masa wzgórz otoczonych morzem.
6
@Nazio_87 dokładnie, że mnie się leje
Ale to pewnie przez ten deszcz przy 16 stopniach ;D
Jajca, bo dzisiaj pół Polski zalane, a drugie pół upał ;D
1
@usztafik chłop Grecję, czyli cała masę pięknych wysp z dostępem do 4 mórz, porównuje do zasyfialego i zimnego Bałtyku ;D
0
@krefi10 najlepsza do grania w piłkę
Robisz wślizg, lecisz na dupie 10 metrów ;D
Strzały z dystansu z kozłem i bramkarz nie wie co jest 5
0
@etobzyk życiówka bodajże
2
Co sądzicie o tym Kaniowskim? Mnie mega irytuje