0

@BorzyKrzys wygląda na 30 :O

2

@Ptasior jasne, z tym, że to naprawdę jest duży problem, a od zębów zaczyna się wiele innych chorób
@kondzix2115 mnie też jeszcze śmieszą osoby, które jeżdżą za granicę, wracają na weekend i są tu panami życia, a za granicą jak dziady żyją
Pochodzę z małej miejscowości i bardzo dobrze to tutaj widać. Też pakują kasę w samochody, a mieszkają kątem u rodziców, zero myślenia o przyszłości.
A jak kiedyś pojechałem na tydzień do Niemiec na zastępstwo za kuzyna, akurat się komunie zbliżały, to galgany niektore nawet na prezent nie miały, bo wszystko przepili/przecpali/przehulali w burdelu

0

@Rl9k1nG hipoteka na 30 lat, wzięta 3.5 roku temu, a zostało już "tylko" 19 ;D

0

@Rust_Cohle siatkówka mężczyzn upada, bo nie ma kasy, ale dla tych partaczy się znajdzie ;D

6

@koziar w tym przypadku triple-triple chyba ;D

2

@HighestInTheRoom @Kgorecki2500 @Benz
Widziałem go.na żywo, żadna charakteryzacja
https://zapodaj.net/plik-ve8TK3Nzkv
Wszak tej rany tak dobrze, jak na tym zdjęciu z tramwaju nie widziałem, ale rękę już tak
Jak mutant, jego dłoń, to jak 4 normalnego człowieka..

0

@HighestInTheRoom nie gadałem z nim, więc nie wiem, ale chyba nasz

0

@HighestInTheRoom no właśnie ja myślałem, że oni go zgarną i zawiozą gdzieś do szpitala czy cos, a oni go na bok wzięli, pewnie powiedzieli, żeby się tu nie kręcił, a on dalej swoje
Tak jak mówisz, strach dotknąć takiego
@Sysia11 pewnie dostał, jego dłoń wyglądała jak 4 normalnego czlowieka

2

@Emhyr miałem "przyjemność" go spotkać, wtedy był spokojny, zaczepiać, zaczepiał (o hajs prosił), ale nie był agresywny
Ale ta ręka to faktycznie dramat
I strażnicy miejscy go zgarnęli, ale za chwilę puścili

1

@mekston zdecydowanie DPŚ rozgrywany we Wrocławiu

1

@FCB_dimiC może źle to zabrzmi, ale chyba lepiej tak, niż by miała żyć i się męczyć, bo pewnie jakieś nogi czy zebra by były złamane

1

@FCB_dimiC ja z dwa lata temu też uderzyłem, normalnie mi wskoczyła między reflektory, bo były całe
I uciekła
Jechałem wolno, bo z 60, bo już wcześniej sarny widziałem na poboczu, a ta gdzieś z rowu wyleciała, w ostatniej chwili zauważyłem, bez szans na reakcje

0

@FCB_dimiC to z 80 na budziku musiało byc

1

@Maker0 a kartki w tym meczu się nie będą liczyć w lidze?

0

Da radę Blachowicz w najbliższej walce?

1

@prison118 no jak gdzie rosną? Wszędzie rosną bociany!

0

@BordowyPtak pewnie nie wie, bo uciekła i padła gdzieś na łące/w lesie
Te dzięki zwierzęta tak mają, dostaną strzała, a i tak są w stanie jeszcze się oddalić i to znacznie z miejsca zdarzenia.

0

@barpol11 a ja mam teścia, który tak jak Ty, pracuje na etacie, ale też jest "małym rolnikiem". Ma trochę zboża, truskawki, trochę ziemniaków. No, ale ten to jest zagorzały wyborca PiS niestety. No i na wszystko co źle się teraz dzieje, to wina Putina i wojny. Zapewne w wyborach pójdzie i odda na nich głos. Ostatnio trochę teściowej próbowałem przemówić do rozsądku, ale chyba nie bardzo. Tak samo ostatnio zbierali truskawki i była tam taka baba 60-70 lat. No i ona, że PiS najlepszy, że na nich głosuje, a ja mówię, a czemu nie na kogoś innego?
"Aaaa co, na Tuska??"
No i taka to rozmowa. A jak powiedziałem, że są jeszcze inne partie z to odpowiedziała, że ona innych nie zna ;D

0

@Pawci023x ziemniaczki, schabowy i mizeria

1

@marcin62 daj mi go chociaż na 30 sekund
A już by nigdy na nikogo ręki nie podniósł
No chyba, że jakimś cudem by mu ja poskładali

5

@escarabajo ewentualnie earl gay

1

@michal26 to prawda
Prywatnie, to praktycznie od ręki się dostaniesz gdzie tylko chcesz.

0

@partymaker no ja założyłem przerwę kilka tygodni a nie kilkanaście miesięcy, że się ulał jak świnia itp.

1

@TR3YWAY jak naturalnie ćwiczysz, to dwa tygodnie dobrego treningu i wracasz do ciężarów, którymi machałeś przed przerwą

0

@DaPidejpi ciekawości, ile Cię wyniósł ten pobyt w Sopocie?

1

@TheNekro94 najlepsze jest to, że niektóre chłopy tam pewnie by w ekstraklasie się nie łapały do składu, a tu nagle cyk, grają sobie z Messim ;D

0

@saczers438 byłem na Zakynthos i Korfu
To Zakynthos mi się bardziej podobało, ale teraz ta plaża Navagio jest nieczynna, a to największa atrakcja wyspy.
Z kolei z Korfu masz wycieczkę do Albanii
Ale jak na 10 dni, to można pomyśleć o rejsem statkiem na inne i tam nocować

3

@saczers438 Grecja? Masa wysp do zwiedzania

3

2

@Tomo1989 jak widzę, że jedzie szybciej ode mnie i że zdąży mnie wyprzedzić, a ja będę mógł potem znowu wskoczyć na lewy pas, to zjeżdżam

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?