mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@AlexDark00 dorosły, który napije się na pokładzie samolotu, zostaje z niego wywalony? :D
@nuevojugador jednak trochę to ogranicza pole manewru, liczba miejsc znacznie ograniczona
I tak jak wspomniałem, tu nie chodzi o zakazy, strefy itp. Tylko ogólne podejście tego użytkownika do tematu
51
@AlexDark00 ludzie się zesrali, bo mają normalne podejście?
To jak ktoś ma dziecko, to z automatu ma być wykluczony z podróży samolotem czy wizyt w restauracji? Równie dobrze mi może przeszkadzać, jak jakiś dorosły będzie darł ryja, bo się napije
Trochę wyrozumiałości, każdy z nas byl dzieckiem, srał w pieluchy i się darł. Czasami nie ma wyboru i trzeba to dziecko zabrać w podróż samolotem (bo nie tylko lata się na wakacje)
P.s i wydaje mi się, że tu w głównej mierze chodzi o nazewnictwo i podejście, a nie o sam fakt, że jakaś linia wprowadza rejsy bez dzieci
49
@kejdzi jak on na dzieci swojego brata mówi bękarty, to o czym my tu dyskutujemy ;D
3
@IronSanHybrid chyba musi być mocno nieszczęśliwa w życiu, pomimo tylu sukcesów (o ile to prawda)
0
@Nazio_87 przecież napisałem, że nie miałem żadnego znieczulenia
Musiałem być cały czas w kontakcie z lekarzami
Nie otwierali mnie, wchodzili przez tętnice tymi elektrodami (w szyji i pachwinie) i normalnie czułem jak mi w środku jeżdżą i przepalają te tkanki
0
@Nazio_87 bo ludzie to za dużo myślą i wiecznie czarne scenariusze widzą
To zazwyczaj kobieca domena
@Kgorecki2500 ja miałem ablację robiona dwa razy, bez żadnego znieczulenia, to dopiero było przeżycie ;D
0
@Kgorecki2500 a czym tu się denerwować? Przecież nic nie czujesz
0
@ProMILs on to przede wszystkim musi zejść na ziemię, bo ubzdural sobie, że jest wielka gwiazdą, sodoweczka uderzyła do głowy konkretnie.
0
@MesQueUnClub_87 i co potem? Bo przy wyniku 1-2 jest dogrywka
0
@Nazio_87 zgadza się, dokładnie 0rh-
No ale nie mogę, nic nie poradzę, a bardzo bym chciał
0
@Transu96 ja wiem, że w piwnicy masz swój świat, ale w prawdziwym świecie, USA nie ma w Europie ;D
0
@Nazio_87 oddawałbym, ale nie mogę
Ze względów kardiologicznych, chociaż kardiolog nie widzi przeciwwskazań, a mam najrzadsza grupę krwi, więc szkoda
Niepotrzebnie człowiek w ankiecie prawdę piszę
8
Za oknem szaro buro i ponuro, idzie jesień i tak sobie przypomniałem ten mundial w listopadzie/grudniu. Tyle było słów krytyki, ale wszedł ten mundial elegancko. Fajne pory meczów, poziom sportowy zadawalajacy. Właśnie by się człowiek szykował do meczyki o 20 ;D
1
@MesQueUnClub96 wystarczy jedno
Atencjusz ;D
2
@fart pewnie nie, skoro jest w centrum Warszawy, a zakładam, że to potężne przedsięwzięcie, lepiej jest to zrobić gdzieś "z boku"
1
@fart trzeba będzie wybudować kilka dróg, a więc zrobić przetarg, który wygra odpowiednią osobą/firma. Dzięki temu oficjalnie i legalnie w białych rękawiczkach ktoś zarobi kolejne grube miliony
4
@lucas/catalan albo przypadki gdzie pracodawca wysyła pracownika na badania, daje mu ubrania itp. Gość robi jeden dzień i tyle go widziano
2
@Jakchcesz chciałbym, żeby tak było, ale obawiam się, że po decyzjach rządu związanych z podnoszeniem płacy minimalnej, będzie cholernie ciężko wielu ludziom
10
@Jakchcesz no ale takie były czasy, kiedyś faktycznie na 1 miejsce przypadało kilka jak nie kilkanaście osób. Teraz jest inaczej, teraz brakuje ludzi do pracy. U siebie widzę młodych, jak przychodzą, to się do niczego nie nadają. Oni by chcieli za siedzenie brać pieniądze najlepiej. Tak się niestety nie da.
Sam miałem kolegę, który po studiach siedział pół roku i szukał pracy, bo on za najniższą nie będzie robił. Ok. Tylko tak, studia zrobił dupowate, doświadczenia żadnego nie miał, bo nigdzie nigdy nie pracował, to za co mu dać więcej?Ja wychodzę z założenia, że nawet za tą najniższą pójść do pracy, łapać doświadczenie, znajomości i potem to wykorzystać.
W aktualnej robocie się zatrudniałem 5 lat temu, jako taki zapchajdziura trochę. Od nowego roku będą najlepiej zarabiającym pracownikiem, bo się wykazałem, bo zawalczylem o swoje.
Reasumując, trzeba coś dać od siebie, a nie tylko wymagać
@escarabajo oj tak, ubiór na rozmowach kwalifikacyjnych i ogólne podejście to jest masakra
30
@Jakchcesz i dlatego nie pracują wcale, bo za 3k nie będą robić. Super logika ;D
Bardzo dobrze, że się cenią, ale nie może być też tak, że przychodzi łepek co nic nie potrafi, a chce pensje jak wieloletni pracownik z doświadczeniem i wykształceniem.
Przypomnijmy sobie od jakich kwot zaczynaliśmy w pierwszych naszych pracach, a ile teraz sobie młodzi wołają
11
@ShawnC lepiej ogrywać młodych, z których może coś być, niż z wypalonych emerytów
1
@macio_944 i ta postawa sebixa jakiegoś ;D
1
@MesQueUnClub96 Dodi 1-0 Roman
7
@GeneralXavi Ronald spoko (od Araujo, ale pewnie większość będzie myślała że Ronaldo, więc odpada)
Ale już tak na poważnie, to myślę, że na cześć naszej nowej legendy
Shark
2
@Janas11224 ale w 6 klasie, a on jest dopiero w 5
2
@Emhyr nie usunął, tylko moderacja mu usunęła
Ale w internecie nic nie ginie ;)
https://zapodaj.net/plik-CqUXPUwscT
@abram3k czekam na tą 100 blikiem ;D
0
@Matheu12 przesadzasz. A skoro się tak boisz chodzić na mecze, to sobie sprawdź kto z kim gra (mecz przyjaźni) albo chociaż gdzie siadają zagorzali fani danego klubu, to unikniesz takich sytuacji. Na każdym stadionie jest wyznaczona trybuna dla gości i tak zwany sektor zagorzałych kibiców. Wystarczy chodzić gdzieś indziej.
2
@okiemtypera_lucaxx95 zdecydowanie
Jakbym szukał pracy, to przez telefon bym pytał o te atrakcyjne wynagrodzenie ile to ich zdaniem jest. Bo bez sensu jechać tracić czas i kasę, żeby usłyszeć najniższą krajową
P.S u mnie w robocie się wycwanili i podali górną granicę ile idzie zarobić, wliczając w to wszystkie soboty i nadgodziny :D
No to mogło skusić, bo gola wypłata już nie bardzo
1
@escarabajo tam wirus, epidemia od razu :D
0
@escarabajo jak się dogadaja 3 strony, to będzie dobrze
Najgorzej jak się dogadaja 2
Wtedy nagle spadek formy, tajemnicza kontuzja pleców ;D