mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Sulimo bo za dobrze mają, wychodzi polska mentalność. Oni na kadrę przyjeżdżają jak na wakacje. Spotkać się z kolesiami, pograć w Fifę, polansować się trochę po Warszawce. Problem w tym, że oni się z tą kadra nie utożsamiają, nie widać tam głodu gry i woli walki za ten kraj.
1
@ranger3120 kup sobie to kółko, za 30 zł i sobie w domu rób kiedy chcesz, pamiętaj tylko o odpowiedniej technice
3
@Faro nie boje się, bo nie ma czego :)
Takie mam podejście o to działa :)
4
@Borneo ok, ale to nie do mnie tak, do mnie nie
18
Ja to się zastanawiam, patrząc na tych nielegalnych migrantów, kto zostaje z kobietami, skoro uciekają sami faceci w kwiecie wieku. Tam to teraz będzie przypadać 1 mężczyzna na 10 kobiet. Może to szansa dla @VegetaPolska ?
0
@MesQueUnClub96 Lukebakio
0
@BoreekxD @FCB24 no i co? Forma formą, wcześniejsze mecze wcześniejszymi meczami, grali z niezbyt wymagającymi rywalami. Na półfinał spięli dupy, co można było przewidzieć
0
@robsons23 Anita Mazur sobie sprawdź
0
@Nano22 wspaniała seria. Proszę o oznaczenie jeśli mozna
0
@Fantastyczny Chłopiec że Słowenia będzie tie-break
Włosi 3-0
0
@JimMorrisonFCB taktyk
1
Trzeba przyznać, że nowy trener naszej reprezentacji ma wymarzony start, jeśli chodzi o rywali. Jeśli tylko będzie potrafił oczyścić atmosferę, zrobić porządek z tymi panienkami, to na miękko 6 pkt powinni zrobić. Wtedy nastroje trochę się ostudzą i będzie można nieco spokojniej pracować i przygotować drużynę do końcówki eliminacji.
0
@RomanHoffer mnie zawsze wnerwialy dwie aktorki, jak jeszcze oglądałem te gnioty za dzieciaka
Tj. Ela z klanu i Marta z M jak miłość
Może dlatego że takie rolę grały, że wiecznie płakały itp.
1
@Szmulek bez przesady
Pogoni się Roberta do Arabii, jeszcze z dwóch placków typu Roberto i Alonso i na tą dwójkę starczy.
Zakładając, że wypalą u nas
0
@hayek nie mogą? A jak było z Gavim? Zarejestrowali, a potem były cyrki
Zapominasz, że to Hiszpania z Tebasem na czele :D
0
@hayek obawiam się, że tam są odroczone jakieś płatności, ewentualnie jakieś podwyżki w kontraktach, więc zmieścić się w tych 270 mln będzie piekielnie ciężko
0
Jeśli ten limit 270 milionów jest prawdziwy i nic się nie da zrobić, żeby go zwiększyć, to zobaczymy w przyszłym roku, kto tak naprawdę kocha ten klub i jest dla niego w stanie się "poświęcić"
0
@Krzysztof1987 "i późniejszy mecz już może grać"
No to jest mecz pierwszej drużyny później. Napisałeś, to samo co autor posta
0
@FCBparasiempre no to fajnie. Dla mnie posługiwanie się poprawnie w ojczystym języku jest dość istotne. Ale skoro dla Was nie, to nie moja sprawa. Pozdrawiam
6
@FcPortoFan1999 doskonale sobie z tego zdaje sprawę, ale w rankingu FIFA byliśmy na rekordowym 5 miejscu. Absurd totalny
3
@norbi77 a chciałbym przypomnieć, że przez chwilę byliśmy nawet na 5 miejscu w rankingu FIFA :D
0
@FCBparasiempre oczywiście, że nie
Ale skoro robisz błąd, to chce Cię poprawić, żebyś w przyszłości uniknął sytuacji, że ktoś się z Ciebie będzie śmiał
Ja miałem to szczęście, że jak miałem około 10 lat, to poprawiała mnie ciocia, tyle razy to robiła, aż załapałem. Kilkukrotnie poprawiła mnie w towarzystwie, było mi wstyd. Tak chyba najlepiej zapamiętać, terapia szokowa.
Nie oburzaj się, pomysł, że może kiedyś spotkasz fajna łaskę, zaczniesz z nią gadać i powiesz poszlem, przyszłem i laska sobie da spokój
0
@FCBparasiempre napisałeś przyszłem
Poprawna forma to przyszedłem
1
@FCBparasiempre może jakbyś przyszedł, to by tego nie było
1
@BulaKG my jednego nazywaliśmy Don Corleone
Bo był jak ojciec dla innych cyganów co z nim się kręcili
1
@Medium ale nigdzie nie ma, że to ksiądz, a pewnie jakby nim był, to by aż huczało
1
@Medium jak wywnioskowales, że to ksiądz?
0
@MesQueUnClub96 jakaś lufa już wpadła?
0
@Sh4ky a moim zdaniem spokojnie idzie zrobić FBW samym ketlem.
Na nogi przysiady, bardziej zaawansowane? Przysiad na jednej nodze.
Na brzuch fajne przekładki ketlem można robić. Na ręce, barki, plecy, wyciskanie ketla. Wymachy kuleczką też są spoko.
@bartekvisca obczaj sobie stronę ckb
https://centrumkb.pl/top-team/wymagane-cwiczenia/
Kiedyś się przygotowywałem z kolegą do tego teamu, ale odpuściłem te snatche, bo kondycyjnie jestem słaby. Pozostałe ćwiczenia zrobiłem z 40 kg obciążeniem,
@Sh4ky a co do drążka, poręczy o kółka, sto procent zgody
Najlepsze gadżety, nie trzeba siłowni żadnych a i miejsca
16
@Sir0ckyyy o Francji nie o PSG
"grają na co dzień w najlepszych klubach"