La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1084 Culés

0

Właśnie przyszłem z roboty i co widze? Fernando Santos zwolniony przez Kulesze! Niewiarygodne! No kto by się spodziewał!? ,,A taki ładny miał być, amerykański, szkoda..." Tak to niestety bywa, gdy ,,leśny dziadek" zatrudnia ,,leśnego dziadka" a ten z kolei zatrudnia weteranów Polskiej reprezentacji...

Bardzo współczuje nowemu trenerowi obejmującemu reprezentacje po takim syfie...

konto usunięte

0

@FCBparasiempre Spokojnie, Probierz ogarnie.

0

@tristan87 Oby ktokolwiek to bagno ogarnął...

1

@FCBparasiempre może jakbyś przyszedł, to by tego nie było

0

@mrboom Ale gdzie bym przyszedł? Czego by nie było? nierozumiem?

0

@FCBparasiempre napisałeś przyszłem
Poprawna forma to przyszedłem

0

@mrboom Ojojoj! Wielka mi mecyja! No i co z tego? Przecież to nie egzamin ministerstwa edukacji narodowej!

0

@FCBparasiempre oczywiście, że nie
Ale skoro robisz błąd, to chce Cię poprawić, żebyś w przyszłości uniknął sytuacji, że ktoś się z Ciebie będzie śmiał
Ja miałem to szczęście, że jak miałem około 10 lat, to poprawiała mnie ciocia, tyle razy to robiła, aż załapałem. Kilkukrotnie poprawiła mnie w towarzystwie, było mi wstyd. Tak chyba najlepiej zapamiętać, terapia szokowa.
Nie oburzaj się, pomysł, że może kiedyś spotkasz fajna łaskę, zaczniesz z nią gadać i powiesz poszlem, przyszłem i laska sobie da spokój

0

@mrboom Chopie! Ja od 20 lat jestem żonaty i mam 50-tke na karku, żona również! No i wyobraź sobie że my mamy za przeproszeniem w dupie wszystkie te słówka niby źle wypowiadane! Nikt się ze mnie nie śmieje ani ja się z nikogo nie śmieje. Szkoda życia na takie pierdoły!

0

@FCBparasiempre no to fajnie. Dla mnie posługiwanie się poprawnie w ojczystym języku jest dość istotne. Ale skoro dla Was nie, to nie moja sprawa. Pozdrawiam

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?