0

Tymczasem Ronaldo kolejna bramka w LM. Co prawda w azjatyckiej, ale zawsze to LM

4

@Culer_1906 nie wiem co oni mają z tym tekstem "wrócę silniejszy"
Każdy tak pisze

1

@Waniliowy dzięki, super wszystko wyjaśniasz :)
Jak myślisz, znajdą go?

1

@Waniliowy a nie powinien zostać zatrzymany chociaż do czasu wyjaśnienia sytuacji? Jakby nie było, zginęły 3 osoby, a tu wszyscy na wolności

1

@Waniliowy a co myślisz właśnie o tym wypadku na A1 i tej akcji z BMW? Uważasz, że wszystko było zrobione zgodnie z prawem i uczciwie?

5

9 lat temu Lech też wyłapał 5 od Pogoni w Szczecinie. Wtedy pokerem popisal się późniejszy zawodnik Lecha, Marcin Robak.
Coś poznaniakom ten Szczecin nie leży. W sumie bilans ostatnich pojedynków nie mają najgorszy, ale takie porażki jednak zapadają w pamięć

15

Polska polityka się nadaje do zaorania, nie wiem tylko, czy po, czy przed PZPN.
Kiedyś kampania wyborcza, to były jakieś debaty chociaż, a teraz? Z każdej strony mowa nienawiści. Obrzucanie się błotem, wyciąganie syfu na kogo się da. Zero skrupułów, aby tylko się dopchać do koryta. Brzydzę się nimi wszystkimi. Fałszywe, zakłamane mordy. Chciałbym współczuć chociaż ludziom, se wierzą im w te gierki, ale współczuć głupoty i naiwności? Współczuć to można choremu dziecku.

1

@_barti nieprzemyślany*
Nie z przymiotnikami piszemy łącznie
Pozdrawiam

0

@Explode Jarosława powiedział

0

@kamilop nic, niech korzysta
Nawiązałem do dyskusji sprzed kilku lat, w której rozmawiałem o powodach takich decyzji
Tylko tyle. Jest wolnym człowiekiem, niech robi co chce.

0

@MesQueUnClub_87 oczywiście, że nie, ale zastanówmy się
Byłeś mistrzem świata, stoczyłeś bardzo dużo walk, zarobiłeś miliony, zakończyłeś karierę, krytykowałeś te gale i nagle do nich dołączasz.
Wnioski? Przewaliles kasę, zrobiłeś z gęby cholewę ale za duży hajs

1

Kiedyś tu miałem dyskusje z jakimś użytkownikiem odnośnie Tomasza Adamka, niestety nie pamiętam nicku. Za to doskonale pamiętam o co chodziło. Mianowicie użytkownik ten zapewniał, że Tomasz Adamek ma sporo siana i walki, które toczył po zakończeniu kariery nie miały nic wspólnego z pieniędzmi.
Ciekawe co by teraz powiedział? Gość, który otwarcie krytykował freak fighty teraz sam będzie w tym brał udział.

Hajs się kolejny raz kończy i taka prawda

3

@escarabajo szkoła jak szkoła,
Moja żona pracują w przedszkolu i to już tutaj dzieciaki ustawiają rodziców jak chcą. Oczywiście nie wszyscy.
Jest dokładnie jak piszesz, w tygodniu już to jakoś wygląda, a po weekendzie jest dramat. A rodzice jak im się uwagę zwraca, to zawsze odpowiadają to samo, on w domu tak nie robi/taki nie jest. Ciekawe.
Bardzo dużo osób bagatelizuje problemy u swoich dzieci, które zgłaszają pedagodzy, a potem są takie efekty.

2

@Dieselzor ten moment kiedy odpalają na dobre silniki, gaz do dechy a pasażerów wbija w fotel, coś pięknego ;)
Najgorsze to są te kołowania i podchodzenie do ładowania, bo wtedy się trochę w głowie kręci i uszy zatykają

0

@michal26 ale 95 jest?

4

@Barcasub 211 ekstraklasa
236 angielska
237 niemiecka i francuska
238 hiszpańska i włoska
239 i 240 już nie pamiętam dokładnie, ale była Austria, Rosja, Holandia, Portugalia, Szkocja, Belgia chyba

1

@kulek22 hahaha, 820 live wyniki ;D

3

@MarFan jak na polskie zimy, których praktycznie nie ma, opony całoroczne to idealne rozwiązanie. Nie musisz się przejmować zmianą, jie musisz się martwić gdzie trzymać drugi komplet
Ewentualnie jak ktoś jeździ gdzieś w góry, to może być kłopot (ale nie musi)
No a jak już się trafi kilka dni mrozu, to na całorocznych, przy rozważnej jeździe nic się nie stanie

3

@Herato nie za proste, tylko ja jestem za dobry ;D

Oczywiście żartuje, ale to pozbawienie marzeń od razu skojarzyłem z Ajaxem ;)

3

@Herato Lucas Moura

3

@Kgorecki2500 no z cs'em już tak jest. Albo się wkrecisz na maxa, albo szybko się zniechecisz. Fajnie jest grać jakieś meczyki ze swoją ekipą stałą.
No i też nie ukrywajmy, jak ktoś jest slaby i dostaje ciągle beczki, to raczej mu się gra nie spodoba, bo nikt nie lubi przegrywać. Nie jest to żaden przytyk w Twoją stronę, ogólnie stwierdzenie

5

Mówcie co chcecie, ale hymn LM na wypełnionym po brzegi, kilkudziesięciotysięcznym stadionie, to spełnienie piłkarskiego marzenia z dzieciństwa każdego łepka. Niesamowite przeżycie to musi być. Ciary za każdym razem, jak sobie wyobrażę, że to ja tam stoję ;D

1

@FcPortoFan1999 i przegrały lafiryndy ;D
Jak można wygrać seta do 7 i przegrać mecz haha

45

Fart to by był, gdyby to Barcelona tak strzeliła. W przypadku Realu to jest ten potężny, galaktyczny mental.

0

@LukaszFan oczywiście, w przyrodzie nic nie ginie, równowaga musi byc

2

@FcPortoFan1999 kobiety nie zrozumiesz:D

1

@against_modern_football bo te mądre nie chcą z takim gośćmi się zadawać ;)
Mądra kobieta sobie poradzi sama, albo się zwiąże z kimś na swoim poziomie. Dodatkowo jej do szczęścia nie są potrzebne pierwsze strony gazet i miliony followersów

3

@Faro przecież nikt po zobaczeniu na tej zbiórce "La Rambla" nie pomyśli, że to najlepsza strona i że tu jest jakaś rywalizacja w ogóle.
Kolega fajny pomysł rzucił, wyszedł z jakąś inicjatywa zjednoczenia się, wpłaty można ukryć, więc o jakim pokazie tu mowa? Ja tu widzę sytuację win-win

0

https://vm.tiktok.com/ZGJ76jmFQ/
Fani Barcelony po wczorajszym meczu

5

I właśnie tak to powinno wyglądać z takimi przeciwnikami. Szybkie 3-0 i potem można spokojnie sobie grać. Unika się wówczas niepotrzebnego stresu, narażania na kontuzje, głupiej straty punktów. Brawo!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?