60

@Comentateiro niestety nie wszyscy są tak oświeceni, oczytani i elokwentni jak Ty

7

@DLFCB kilka niedociągnięć jest

27

@Emhyr to proste. Przegrywa z dwoma partiami, ale jest lepsza od pozostałych (według sondażu)

2

@FCB_dimiC masz kontakt dalej z Tomkiem?

0

@Bobo25 zdziwił byś się, ile księża wiedzą
Nie mają swojego doświadczenia, ale tyle co się nasłuchaja na co dzień od ludzi to tylko oni wiedzą

4

@DaPidejpi widać, że mu piłka w momencie oddawania strzału podskoczyła
99% piłkarzy marzy o takiej akcji, a on ich ma dziesiątki na koncie
To że raz nie wyjdzie, niczego nie oznacza, no ale desperaci będą umniejszać

3

@Xavinista nie myśleć o tym, jako pętli. Jakby nie kredyt, to byś płacił tyle samo albo więcej za wynajem.
Masz możliwość to sobie nadpłacaj i skracają czas kredytowania.
Ja brałem niespełna 4 lata temu na 30 lat, a zostało mi już "tylko" 19 :D

4

@lucca87 i Xavi za 2 miesiące

1

Najlepsze jest to, że po bramce na 2-2, pomyślałem sobie, że na bank anulują, a przy golu na 3-2, że na bank go uznają.
Hiszpańskie sędziowanie i standardy w pigułce :D

0

@TR3YWAY a w środę w nocy.... 15 stopni :D

0

@TR3YWAY zdecydowanie ;)

0

@TR3YWAY nie, napisałeś, że goście grają w przewadze. W przewadze gra Luton, a gościem tego spotkania są gracze Tottenhamu

3

@TR3YWAY gospodarze grają w przewadze, a goście strzelili gola

2

Komentarz usunięty

0

@koksik2700 widać takie wyuzdanie na jej twarzy :)

0

@Joe_Pesci no diesel, a gdzie on napisał, że benzyna?

0

@Joe_Pesci że co?
Kolega ma 3 litrowa BMW i mu po mieście pali 8 litrów, na trasie podobnie, bo lubi depnąć

1

@SelloutCrowd tylko problem jest w tym, że są ministrowie, którzy mają koordynować te wszystkie czynności, a i tak tworzone są kolejne komórki organizacyjne, masa urzędników do koordynacji i kontroli.
W Polsce jest właśnie za dużo urzędników. Jest minister, wiceminister, zastępca ministra, doradca ministra, zastępca doradcy ministra itp.
To jest chore, tak samo jak 560 parlamentarzystów, których trzeba utrzymywać. Po kiego grzyba ich tyłu?

1

@MesQueUnClub96 młodość rządzi się swoimi prawami
Jeszcze przyjdzie czas na kalkulacje, teraz jest młody i pełen wigoru, to chce grać i wygrywać wszystko

1

@AdiKingu96 jedzonko też spoko, zapiekanki, bagietki, pierogi itd.

0

https://vm.tiktok.com/ZGJcnuKU1/
Pierwsza rozprawa w związku z afera pedofilską

1

@Kidd jak chrześniak nie płacze i daje sobie robić inhalacje to też jest zadowolony ;)

1

@gumaz a miejsce?

2

@joloskyy mój ojciec sobie zawsze z poznaniaków żartuje, że nawet jak pływają, to "do się"
W sensie jak normalnie się żabka płynie, to sie wodę odpycha, a oni ja do sie biorą :)

0

@Comfortable_ dla mnie zmiana igl to obowiązek. Tak głupich decyzji jakie czasem podejmuje Mynio i to w kluczowych momentach to się w głowie nie mieści. Tyle ile oni przegrywają rund z przewagą zawodników. Tyle niedomkniętych spotkań.
Rozważyłbym również kubena jako trenera.

1

@JimMorrisonFCB ale się spasłeś i teraz masz bojler? :D

3

@MesQueUnClub96 a Ty powoli byś mógł właśnie na duperki zerkać :D

0

@Katalończyk 99 żona mi uświadomiła, że to są po części półprodukty i że rękodzielnicy potrzebują więcej czasu na produkcję do świąt
Nawet zrozumiałe, ale trochę śmiesznie

0

@Katalończyk 99 @macio_944 mówię do żony czy widziała te ozdoby, a ona odpowiada, że już dawno były
Więc może i koło 20 września były
Edit: mówi że już w sierpniu byly

6

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?