1

@tomek8756 Litewka to jest fenomen. Gość bez kampanii wyborczej pozamiatał towarzystwo

0

@okiemtypera_lucaxx95 ale skoro dużo ludzi nie jest zarejestrowanych w UP i nie pracuje, to chyba z automatu są liczeni jako bezrobotni? Przecież w systemie figurują

0

@okiemtypera_lucaxx95 ale to trochę sam sobie zaprzeczasz w tym wpisie. Bo piszesz, że władza jedzie na niskim bezrobociu, a potem podajesz przykłady bezrobocia.

0

@tomek8756 polecam przejrzeć profil Łukasza Litewki na FB
To on zapoczątkował taka kampanie

5

@Luciano99 pewnie ma więcej w wydychanym niż wynik konfy :)

0

@LukaszFan a co ma piernik do wiatraka?

0

@tomek8756 Czarek Kuleszą pewnie dumny :)

0

@FcPortoFan1999 mógł sobie zaświadczenie załatwić, ale pewnie się nie chciało...

2

@Remi70 myślę, że nic z avatarami nie zrobią
To tak jak masz plakaty i bannery na mieście. Jest cisza, ale nikt ich nie ściąga

0

@damiano996 nadzieją matka głupich
Jak widać, dosłownie i w przenośni ;D
Ale moRZe jeszcze z tego wyjdziesz

0

Odpaliłem po bramce na 2-0, kolejne 5 akcji Frankowskiego to 5 strat. 4 razy próbował przejść jakiegoś amatora i mu się nie udało i jedno podanie do nikogo
Kolejny mecz mu się przyglądam i on jest tragiczny. Taki nijaki, ale pewnie gra bo dużo biega

0

@FcPortoFan1999 nie wiem jaka temperatura i wiatr, ale deszczyk do grania dodaje uroku. Fajne wślizgi się robi, strzały z dystansu po ziemi są 4 razy trudniejsze do obrony dla bramkarza

1

@michal26 żona patrzyła do NFM we Wrocławiu to 500 zł :o
@mkord wydaje mi się, że ona też swoje zawołała,bo ceny są podobnie wysokie na koncerty w całej Polsce, a to raczej nie jest jeden organizator

1

@DaPidejpi jak można przypadkowo usunąć konto? :D

35

@zibiku mam sam w sobie jest ok, ale chyba nie wypada, żeby premier coś takiego dodawał? Co on sobą reprezentuje? Jawne podżeganie do nienawiści i dalszej próby skłócenia narodu

6

@Benz znam gościa, który sobie na rękach wytatuował imiona żony i córki, a potem ją zdradzał na prawo i lewo, finalnie nie są razem.
Dla mnie takie tatuaże to głupota, no a on zbyt bystry nie był

13

@MesQueUnClub96 jak zapomnieć

1

@Pawci023x to Ty młoda dupa jesteś ;D

31

Ciekawostka: Messi to najlepszy strzelec w historii Barcelony, ale to każdy z Was pewnie wie. Ciekawostką jest fakt, że Messi, ma więcej bramek niż drugi, trzeci, oraz czwarty najlepszy strzelec w historii razem wzięci.

6

@AlwaysBlaugrana oni się wszyscy wzajemnie od 20 lat rozliczają. Szkoda, że tylko w gadce przed kamerami

0

@Zoker i tyle samo procent powierzchni bramki zajmują w tym stroju :D

1

@BulaKG aaaa, jak słodkie, to jak jeszcze piłem to Soplica pigwowa ;)

0

@BulaKG Stock Prestige

16

@MesQueUnClub96 widzę nowe słówko dzisiaj w szkole poznane :D

2

@Dari0G i skończy się na pouczeniu i strachu, a gdyby nie było monitoringu, to gość by został przycwelony w celu, albo popełnił samobójstwo

2

@Lautaro ja rozumiem internet, beka, śmieszki itp. ale same reakcje prześmiewcze dość słabo wyglądają, bo temat naprawdę poważny. Wystarczyłoby, że faktycznie zadzwoniły by ma policję i trafił by się jakiś służbista. Z resztą daleko nie szukać, ostatnie oskarżenia o gwałt piłkarzy.

Ludzie smieszkuja z takich rzeczy, dopóki ich to nie spotka. Wystarczy spojrzeć na tych jutuberow, teraz co drugi się kaja i płacze przed kamera, a jeszcze kilkanaście dni temu cisnęli bekę z takich rzeczy

3

@Sulimo z Lewym też coś było, a się później okazało, że Robert podpisywał gościowi koszulki a on je sprzedawał ;D

1

@Borneo o stanie wojska niech też świadczy fakt, w jakich warunkach muszą bytować na granicy.

0

@gumaz nie, ale zastanawiam się na kogo Zmarzlik głosuje, jak Orlen to jego główny sponsor ;D

2

@Comentateiro też nad tym ubolewam :(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?