mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MesQueUnClub96 jakaś lufa już wpadła?
0
@Sh4ky a moim zdaniem spokojnie idzie zrobić FBW samym ketlem.
Na nogi przysiady, bardziej zaawansowane? Przysiad na jednej nodze.
Na brzuch fajne przekładki ketlem można robić. Na ręce, barki, plecy, wyciskanie ketla. Wymachy kuleczką też są spoko.
@bartekvisca obczaj sobie stronę ckb
https://centrumkb.pl/top-team/wymagane-cwiczenia/
Kiedyś się przygotowywałem z kolegą do tego teamu, ale odpuściłem te snatche, bo kondycyjnie jestem słaby. Pozostałe ćwiczenia zrobiłem z 40 kg obciążeniem,
@Sh4ky a co do drążka, poręczy o kółka, sto procent zgody
Najlepsze gadżety, nie trzeba siłowni żadnych a i miejsca
16
@Sir0ckyyy o Francji nie o PSG
"grają na co dzień w najlepszych klubach"
1
@Kamilos84 ale tam ktoś na tym musi hajsik trzepać konkretny
0
@kakusus kogo to słowa?
6
@Janas11224 a masz z nią kontakt cały czas? To są takie aktualne informacje, czy sprzed kilku lat? Może się dziewczyna ogarnęła, zdała sobie sprawę ze swoich błędów i teraz chce pomagać innym
3
@Janas11224 a może to jej się przyda w tej robocie? Ma doświadczenie konkretne ;D
2
@Szklaner chyba nie ma nic gorszego we własnej pracy, jak fakt, że masz doczynienia z idiota, a za żadne skarby nie możesz tej osobie tego powiedzieć (tzn. Możesz, ale wtedy musisz szukać nowej ;D)
3
@ZwyklyKibicBarcy04 czemu zabawne? To normalne i praktycznie zawsze tak jest, że na wyjazd to jeżdżą prawdziwi kibice, fanatycy
A na domowe mecze przychodzą rodziny z dziećmi, pikniki itp.
2
@kolomen2 koszula (nie musi być biała ) i zwykle dżinsy będzie git
2
@Rust_Cohle nie krępuj się
0
Standardzik, po wygranym meczu to socjal media zawalone postami. Szkoda, że po porażce nie mają jaj, żeby wrzucić kilka zdjęć i coś napisać.
8
@Barcelonka070 skąd Ty to wziąłeś?
https://zapodaj.net/plik-of2TOPddAi
3
@Adran360 to nie spryt, to inteligencja
Dlatego między innymi zrobił taka karierę
Inteligentny zawodnik z gorszymi umiejętnościami > głupi zawodnik z lepszym umiejętnościami
2
@FcPortoFan1999 a ona nie grala rok temu w finale RG z Iga?
0
@bartas97 @SuperPatsonFCB obie spoko, jedna duży plus to ta apka, a druga tylna kamera, ale chyba zdecyduje się na tą od bartasa
0
Do 400 zł jakaś sensowną kamerkę samochodowa idzie ogarnąć? Ktoś coś może polecić?
0
@Janas11224 ja mam nju mobile
Przedtem miałem właśnie plusa i zasięg był do dupy, a teraz w miejscach gdzie wcześniej nie miałem zasięgu, mam
Chociaż ostatnio coś jakby gorzej, ale były jakieś ataki niby hakerskie
1
@LM10GOAT od ulicy Lotniczej masz trybunę D
22
@MesQueUnClub96 "9tka ma dawać przede wszystkim gole i punkty"
Hahahaha
Dlatego Haalanda nazywasz wiecznie dobijaczem na pustą, albo że nogę tylko dostawia
Przechodzisz samego siebie dzisiaj w swojej hipokryzji
9
@MesQueUnClub96 faktycznie lepsze liczby
Mówimy o lidze, 2g i 1a
Torres 2g
Liczba minut? 360 vs 66
Coś jeszcze?
43
@MesQueUnClub96 to fakty są takież że Lewy jest dramatycznie słaby, kopie się po czole, męczy się na tym boisku, męczy swoją grą kibiców. Natomiast Torres pokazuje zaangażowanie, widać, że mu zależy, dodatkowo wchodzi z ławki i daje liczby. Takie są fakty, z którymi tu próbujesz dyskutować
4
@A4ron autostradę? Serio napisałeś o autostradzie po półfinale? :D
0
@paweldunajecfcb 48 zł za 2 numery
W tym nielimitowane rozmowy i smsy oraz 100 GB internetu, z czego 7.5GB do wykorzystania w roamingu UE
0
@MesQueUnClub96 czyli Sabalenka wygra
Można stawiać domy
0
@bartekvisca a widziałeś kiedyś Jezusa jak chodził po wodzie? No właśnie. Tylko Glapa!
4
https://zapodaj.net/plik-tKuZEm4zsZ
W takich warunkach jazda rowerem do pracy to czysta przyjemność
Miłego dnia!
2
Komentarz usunięty przez użytkownika
12
@FcPortoFan1999 a dla mnie mogą wygrać
Możemy się nie dostać na to EURO i może pójdą drastyczne zmiany. Czas niektórych już w kadrze mija albo nawet minął. Kończy się pewien etap i to w skandalicznej atmosferze. Tu potrzeba naprawdę porządnego gonga w ryj, żeby coś się zmieniło (a i tak wątpię, że się zmieni, dopóki leśne dziady będą siedzieć w tym środowisku)
1
@bartekvisca piszesz, że trzeba było poczekać, aż inflacja spadnie poniżej 10 %, a kiedy to nastąpi? Przy ich rządach ja nie widzę takiej opcji. Jak od stycznia wchodzą podwyżki płacy minimalnej, 800+, ZUS o 200 zł wyższy. No to wiadomo, że ta inflacja nie spadnie, wręcz przeciwnie.