mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Bogan zgoda, ale z tymi sytuacjami to też jest trochę łatwiej jak się wchodzi z ławki na końcówkę i rywal musi gonić wynik. Wtedy się otwierają przestrzenie, częste kontry, którymi musimy zabijać mecze. A wczoraj partolili takie sytuacje, że aż się prosiło o skarcenie i bramkę na 4-4
3
@Dawidfcb1998 u gościa jest taki zjazd, że to szok. To już nawet nie chodzi o formę tylko, ale przede wszystkim decyzyjność. Zamiast wystawić patelnie koledze, to strzela
Zamiast przyjąć ciasteczko od Gundogana, to wali z pierwszej w gołębie
Wszystko zle, a jeszcze jak widziałem powrót po tej zmarnowanej sytuacji, to się nóż w kieszeni otwieral
1
@kuz największy minus thermomixa? Kobieta spędza mniej czasu w kuchni ;D
0
@Murazor ale jaka wrzutka
Przecież to było tragiczne dośrodkowanie, to jest dramat
0
@Ramaj77 co do sytuacji to już wszystko chyba Ci napisali, ale jak nie wiesz jak zacząć z nim gadkę, to możesz z grubej rury
Napisz z jej konta, że jest w ciąży i że może być ojcem
Nie masz pewności, że się dalej nie widują, że to było kilka miesięcy temu. Więc po jego odpowiedzi wiele możesz się dowiedzieć
0
https://vm.tiktok.com/ZGJGjUvh4/
Twierdzenie Pana Tadeusza na budowie
Młody pięknie wyjaśnię matematykę
0
@bartekvisca też bym podziękował takim Alonso, Roberto, Lengletom i dał szansę młodym z La Massi. Gorzej nie będzie, a mogą być tylko plusy
1
@Deviler ja polecam bistro Galimatias
Domowe jedzonko, duże porcje, przystępne ceny
Ale otwarte tylko od poniedziałku do piątku
3
@Koorsik uja byś zrobił
Nie wiem czy widzisz, ale ich tam jest po kilkanaście osób
Może jednego czy dwóch byś trafił, ale w najlepszym wypadku by Cię przekopali niemiłosiernie
1
Chyba jeden z największych comebackow w historii CS'a.
Astralis przegrywało 15-2 i wyciągnęli na 15-15 z 00nation
4
@Herato Boniek?
0
@Pedri16Future nie pasuje 3 miejsce na Mundialu
0
@Hajny trener Ukrainy dotknął piłkę (której i tak by już nikt nie podbił) zanim spadła na boisko
Czysto teoretycznie punkt dla Polek powinien być, w praktyce gdyby nie dotknął, punkt dla Ukrainy był gwarantowany. No ale dotknął, a mimo to, punkt dla Ukrainy
3
@DLFCB a kto umarł, ten nie żyje :D
0
@Rust_Cohle a czym Ty się zajmujesz? Jaka branża?
0
@Rust_Cohle zarabiasz spoko, ale z tego co tu czytam, to dość często pracujesz w soboty czy nawet niedzielę. Więc tym sobie sporo dorabiasz przypuszczam.
1
@Lisek i jeśli żyje, to pewnie wpadnie w najmniej oczekiwanym momencie, przez jakiś błahy błąd :D
tak jak kiedyś była sytuacja z jakimś gościem, który się ukrywał i jego dziunia wrzuciła jakąś fotkę na ig i po tym go znaleźli ;d
0
@D10SLEO po co im awans do azjatyckiej LM, jak można sobie kupić do europejskiej ;d
9
@VegetaPolska "o mnie tak łatwo nie zapomni. Bo się po prostu nie da..."
No na pewno, takiej beki co z Ciebie mieli, nie da się zapomnieć
0
@VegetaPolska pewnie niektóre posty są publiczne, a niektóre prywatne
Albo Ci nie wczytuje komentarzy, bo ich nie ma- WTA osoba wyłączyła możliwość komentowania
0
@Zoker stara piłkarska prawda, lepiej mądrze stać, niż głupio biegać
1
@Herato myślę, że duża a nawet bardzo. Zaczynając od boiska- wielkość, nawierzchnia. Potem piłka, jest mniejsza w futsalu inaczej się odbija. Gra się bez spalonych, praktycznie się przyjęło, że bez wślizgów na sali się gra, ale chyba na najwyższym poziomie jednak wchodzą wslizgami.
Zupełnie inna taktyka, w futsalu ogromną rolę odgrywa technika. Jest ciągła wymienność pozycji, zmiany lotne. Reasumując, myślę, że futsalowiec by miał mega ciężko w zwykłej piłce. Natomiast łatwiej, ale też ciężko było by przejść ze zwykłej piłki na futsal.
1
@Comentateiro a w tamtym roku Raków odpadł że Slavia Praga? Po tym jak któryś z zawodników Rakowa nie trafił na pustą bramkę? Dobrze coś mi świta?
1
@insp1re nie pije piwa bo mi zwyczajnie nie smakuje, jest za gorzkie.
Chociaż od dłuższego czasu wyeliminowałem cukier, to może by mi teraz bardziej podeszło, ale jakoś już mam wyrobioną opinie i nawet nie próbuje. Za to smakowe lubię bardzo (ale 0% aktualnie, bo nigdy nie wiadomo czy nie trzeba będzie gdzieś jechać autem)
8
@DLFCB widział gościa 3 razy w życiu i został przez niego zaproszony do domu i do szpitala na rozmowy na łożu śmierci
To jakaś rodzina Janoszek?
2
@talizmo druga sprawa, jak grali rywale? Murowanie, autobus, obrona Częstochowy. Przecież na to od lat żaden trener nie znalazł patentu. Niestety tak mecze Barcelony w większości wyglądają i będą wyglądać. Trzeba się przyzwyczaić. Jedynie szybko zdobyty gol zmienia obraz meczu
0
@Arys powiem Ci, że ja 2-3 lata temu też nie miałbym dylematu, a potem poszedłem pierwszy raz na żużel :)
I od tamtej pory wolę sobie pooglądać jak jeżdżą w lewo
I już nie chodzi o samą Barcelonę i jej grę, ale to co się w tej lidze dzieje, jest odpychające
1
@Rust_Cohle kolejny raz, kiedy ma przewagę w jakimś tie-breaku przy swoim serwisie i się chłop pali
Wcześniej z Djokovicem, teraz z młodym Hiszpanem
1
@barcanawieki Counter-Strike 1.6
Masa wspomnień, znajomości, śmiechu i nerwów ;D
I jeszcze nikt tyle razy w życiu nie przelecial mojej matki i siostry co przeciwnicy ;D
1
@Criss18Barca Leszno wchodzi jak LL
Toruń dostanie lanie, podobnie jak Stal
I w półfinale będzie Sparta z Motorem