La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1103 Culés

0

Powiem szczerze, że nie wiem czy dla Nas nie lepsze byłoby ustabilizowanie sytuacji finansowej kosztem osiągnięć sportowych. Już wolałbym odpuścić mistrza Hiszpanii na kilka lat ale pozbyć się zbędnego balastu i kombinować na siłę z tymi wszystkimi wypożyczeniami, dźwigniami, dziwnymi funduszami. Ale też aby coś takiego przeprowadzić to moim zdaniem musielibyśmy mieć naprawdę trenera z prawdziwego zdarzenia, który miałby prawdziwym pomysł na wieloletni rozwój klubu. Mam wrażenie, że Xavi to taki gościu co tylko gasi pożary i jakoś to się buja.

0

@bartekvisca kwestia jest jednak taka, że finanse warunkowane są właśnie przez sukcesy na boisku. Mistrzostwo a szczególnie wyjście z grupy Ligi Mistrzów to potężny zastrzyk finansowy i instytucjonalny oraz zachęta dla potencjalnych sponsorów i inwestorów.

Ostatnio cierpimy właśnie przez ten dwukrotny brak wyjścia z grupy w LM. Pojawiły się dziury w budżecie, który planowany był na 1/8, a nawet nie wiem czy nie 1/4 Ligi Mistrzów. I teraz musimy go łatać tymi wszystkimi dźwigniami itd.

5

@bartekvisca nie ustabilizujesz finansow w Barcie bez wyników.

0

@bartekvisca też bym podziękował takim Alonso, Roberto, Lengletom i dał szansę młodym z La Massi. Gorzej nie będzie, a mogą być tylko plusy

0

@bartekvisca Jedno wyklucza drugie. Żaden trener z prawdziwego zdarzenia nie wejdzie na ten plac budowy w momencie, gdy nie będziemy gotowi do walki o puchary.
Trzeba wierzyć w Xaviego i go wspierać z całych sił, bo on kocha ten klub, podjął się cholernie trudnej misji w momencie, gdy nikt inny z tak rozpoznawalnym nazwiskiem by tego nie zrobił.

0

@bartekvisca ciężko jeśli teraz jest małe zainteresowanie meczami ze względu na stadionie a co dopiero bez transferow wyników etc

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?