0

Przecież to jest niepojęte, on tyle razy kiwa, a oni się na to dalej nabierają, a przecież jego układ ciała wskazuje na kiwke.

0

@Chada nie ma szans ;)

5

@kubix05 naprawdę czasami aż łza się w oku kreci, że te czasy już nie wrócą
Przecież to są tak świetne wspomnienia!

1

@varosso @creativeopinion no różnie jest, u nas np spawacz zarabia najniższą krajową
Czemu? Bo się na to godzi. Tak działa wiele firm, a jak ktoś głupi i nie umie zawalczyć o swój los, no to traci, a oni się na takim wzbogacają.
U nas też był taki okresz że w jednym momencie kilka osób odeszło, nie chcieli im dać podwyżki, a potem dzwonili po nich

0

@FCB_dimiC maszyny durma
Wrocław

5

@Barca1992 spoko, mogę nie przychodzić, byle było zapłacone ;)
@ikar34 jeszcze będziesz chciał 2 zł na kuponik :D
@bartekvisca operatorem lasera CNC głównie, a jak nie ma roboty na laserze to piła, wiertarka, gilotyna, prasy hydrauliczne, krawedziarka itp.
@lucca87 do Twoich zarobków to mi daleko z pewnością
@jacobFCB być może, ale jestem jedyną osobą w firmie, która się tym zajmuje, więc myślę, że mogę spać spokojnie :)
@Limit_l3ss jaka szopkę? Normalna akcja, gdyby mi nie dali, to bym się zwolnił. Oni mają honor, jak mówią, że nie mają kasy a za chwilę nowa X5 wjeżdża na firmę? :)
@Archie powodzenia ;)

I inni, dziękuję za miłe słowa. Strach ma wielkie oczy, pamiętajcie

5

@gumaz nie odpisze
Ma kija w tylku

126

No i udało się z tą podwyżka ;)

A było to tak. W poniedziałek złożyłem wypowiedzenie, kierownik spytał, czy cos może zmienić moją decyzję, odparłem, że nie ma szans, bo gdzie indziej mi zaproponowali dużo więcej niż tutaj i że szefowa mi tyle nie da. Oczywiście podałem te kwoty, miał jej przekazać. Po 2 dniach ciszy, mówi do mnie, że przekazał i że ona czeka, podejmie decyzję tydzień przed końcem okresu wypowiedzenia. Mówię, to niech sobie czeka, bo ja w piątek jestem umówiony na podpisanie umowy. Po 30 minutach zaprosiła mnie na rozmowę, która trwała 40 sekund. Próbowała negocjować, ale ja twardo, że takie i takie warunki, jedynie wyrównanie oferty może mnie tu zatrzymać.
Powiedziała, że przemyśli i jutro da znać. No i dała, zgodziła się. Od września 27% podwyżki i od nowego roku 40% względem obecnej stawki.

No i najlepsze. Żadnej oferty nie było. Postawiłem wszystko na jedną kartę, grałem kozaka, któremu wszystko jedno i się opłaciło.
I nie, nie uważam, że zrobiłem źle, że kogoś oszukałem. Do tej pory jak chodziłem o podwyżkę to zawsze nie mogła dać tyle ile chciałem, bo nie stać. A teraz bez zająknięcia dała dużo więcej.

1

@escarabajo Brazylijki nigdy nie wygrały MS?

0

@Toffik zawsze coś
U mnie jak się uda to będzie grubo
Bo 30% od września, a 45% od nowego roku

5

Dzisiaj decyzja w sprawie podwyżki. Trzymajcie kciuki żeby się udało. Jak się uda to Wam napisze kulisy, bo nieźle jaja

2

@RomanHoffer bo kobietom często marzy się biała suknia, długi welon, pierwszy taniec itp. czują się jak księżniczki wtedy

0

@kamiVeB ale żeby to jeszcze śmieszne było, to by człowiek oko przymknął ;l

0

@VegetaPolska to w najbliższych dniach na LR będzie gorąco, nie tylko że względu na pogodę, politykę i zbliżający się sezon
Do gry wchodzi nasz Casanova ;)

2

@agaFCB tak, tylko zwykły, solony
Żebyś jakiegoś maślanego nie przyniosła zaraz

0

@Janas11224 już kolega wyżej napisał, że niby zweryfikowana
Ale pamiętam, że Lewy kiedyś coś wpłacał, a się okazała fałszywa

2

@Janas11224 ale to pewnie nawet nie ona założyła, tylko ktoś z jej otoczenia bez jej wiedzy.
Albo co gorsza, ktoś się chce na jej krzywdzie wzbogacić

0

@Gaz @TheNekro94 @KrychaFCB chyba, że tak
To mnie kolega trochę w błąd wprowadzil

2

To auto z wypadku w Krakowie, miało podobno klatkę bezpieczeństwa, jak mają samochody rajdowe. Niezły bubel, skoro auto się złożyło jak harmonijka.
No ale tak to jest, jak auto nie jest w żadnym stopniu dostosowane do rajdów, a próbuje się to zrobić. Pewnie jakieś rurki zespawali z słupkiem?
I nie mówcie, że się złożyło tak mocno, bo aż tyle zapierdzielali. Po to są takie klatki, a w rajdowkach są mocniejsze dachowania i nic się z nimi nie dzieje.

1

@karolszymek akurat o jego formę fizyczną bym się nie martwil

3

@Kgorecki2500 tak zareagujesz jak ten koleś ostatnio na przejeździe kolejowym?
Stal przed szlabanem i się w niego idiota wbił. Bez szans na reakcję
Samochód to najmniej bezpieczny z wymienionych środek transportu, że względu na natężenie i głupotę ludzką

0

@DonAndrzejos a nasze w siatce nie wiesz jak wczoraj?

1

@AllBundy no dobrze, ja mówię ogólnie. Na przejściach też dochodzi do takich sytuacji

0

@AllBundy no nie jest
Dlatego uważajmy na tych przejściach dla pieszych, bo to że mamy tam pierwszeństwo nie gwarantuje nam bezpieczeństwa!

2

@RobiS nie czując dni, godzin i lat
Nie licząc zysków ani strat

Ta lepsza moim zdaniem ;D

0

@VegetaPolska taka jest właśnie siatkówka kobieca*
U mężczyzn takie rzeczy są rzadkością, u Pań, co chwila to występuje

2

@deszczyk89 a fiat 500? Takie kobiece autko

3

Podziwiam Was chłopaki
oglądacie mecz i sobie wzajemnie piszecie o wyniku :D

2

@Luciano99 była wymiana koszulek z @agaFCB ?

14

@VegetaPolska matka kierowcy wiedziała że tak jeździ, sama tak jeździła w jego wieku. Zabrali jej prawko za 98 pkt
Mi jej nie szkoda. Wychowała na własnej piersi mordercę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?