1

@tristan87 to sobie kup w końcu konto premium na pudelku, to będziesz na bieżąco :D

6

@Rust_Cohle nie ma dla mnie nic gorszego, jak sam zaczynasz taka sytuację, a potem leżysz jak panienka po byle kontakcie, aby wymusić czerwo dla rywala
@Firestone a ja go właśnie nigdy nie lubiłem, zbyt arogancki

2

@masq ja o wiele bardziej lubię domówki, ale w gronie znajomych, których znam. Wtedy jestem sobą, wyluzowany. W takiej sytuacji, która opisałeś, zawsze jestem wycofany, zdystansowany i zawsze znajdzie się osoba, która mnie będzie irytować wszystkim, zachowaniem, wyglądem, sposobem mówienia, poruszania się
Ale i tak wolę takie imprezy, niż te w klubach, gdzie się przewija cała masa napalencow

3

@Wojtah no z tym światem do przodu czy to dobrze to nie wiem. Bo jak tak patrzę na dzisiejsza młodzież i na to co się dzieje na świecie, to chyba jednak te czasy kolonijne były lepsze. A zlizanie bitej śmietany czy czegoś innego (w moim przypadku to był dżem albo keczup, nie pamiętam już) z kolana opiekuna(bo to też istotne, tu jest akurat ksiądz, ale zazwyczaj jest to zwykły opiekun) nie wzbudzało żadnych sensacji.
Również pozdrawiam ;)

0

@MeMyselfAndI no właśnie jednak się okazuje, że to on kierował
Wiadomo, że nikomu się śmierci nie życzy, ale z dwojga złego, jakby mieli z kimś stłuczkę, to chyba "lepiej" żeby to sprawca zginął, niż niczemu winne osoby postronne?
To nie było przekroczenie prędkości o 30 km, tylko oni lecieli grubo ponad 100. Według mnie bezsensowne jest teraz dzieleni ich, kto kierował a kto nie. Bo według mnie, każdy z nich zaliczał takie przejażdżki jako kierowca. Wielokrotnie tak jeździli i się doigrali.
Sory, ale to nie jest jednorazowy wybryk. Życie to nie jest grą, że się zrespisz na nowo. Igrali z ogniem na własne życzenie.

2

@Bartosz85 nie mam pojęcia
Ale debili nie brakuje ;)


2

@Wojtah no kiedyś to był normalny chrzest kolonijny, czy Ci się to podoba czy nie. A że teraz mamy poprawność polityczna, wszędzie wciskane wątki seksualne, to nie ma się co dziwić, że źle to się kojarzy.

0

@Bartosz85 oj zdziwilbys się
Cała masa dorosłych ludzi potrafi się wyzywać i zachowywać gorzej niż bydło jeśli chodzi o kibicowanie.
Szczególnie to widać w komentarzach na FB, dorosłe osoby, zdjęcia z dziećmi a rynsztok taki, że głowa mała. Zwłaszcza w żużlu to obserwuje

1

@MeMyselfAndI no według mnie nagrywanie tego i wrzucanie na relacje jest równoznaczne z zachęcaniem do takiej jazdy.
Poza tym gość miał gdzieś w profilu napisane, szybka ale bezpieczna jazda
I sam słyszysz co matka o nim mówiła.

3

@MeMyselfAndI jak w Twoim towarzystwie jeden kumpel leje swoją laskę a Ty to widzisz, to reagujesz? Czy nic nie robisz i Ci to pasuje?
To, że nie kierował to jedno, ale jak widać po relacji nie przeszkadzała mu taka jazda. Pewnie sam jeździł podobnie i no notorycznie.

1

@HighestInTheRoom a o prowokatorach Legii cisza? Bądźmy obiektywni, jedni i drudzy prowokowali z przewagą Legii nawet w jedenastkach bym powiedział :D

0

@Barca1992 i obronił tyle samo karnych co Tobiasz
taką sobie przyjął taktykę :D

1

@bari_94 pewnie welon złapała u Anki a Peszko go nakręcił, że się musi żenić, bo inaczej z innym pójdzie i chłop spanikował ;D

2

@Kidd a podobno tak Legia zajebiście wyglądała w sparingach
Jak Barcelona w presezonie

16

@RosjaninBut a ludzie jeszcze będą pisać o pieszym, że ma tych gamoni na sumieniu

0

@Danqoo pierwszy oficjalny turniej w tym składzie. Flamez dołączył za dupreha
Wiem, ale robi wrażenie liczba straconych rund.

0

Ale Vitality pakę sobie zmontowali w CS'a.
Narazie nowy skład, 4 mapy i 4 łatwe zwycięstwa, do 6, 6, 3 i 1.
Chyba będzie dominacja w najbliższym czasie

1

@wlodek54 oczywiście
Chociaż Janowski mnie trochę zniechęcił, ale jedziemy dalej ;)

2

@Inko a Ty ja z tymi facetami widziałeś, czy powielasz plotki?
Nawet w takim newsie dają osobne zdjęcia, a skoro randkowali, to czemu nic nie wrzucą?
A może jakieś biznesowe spotkania, a tu od razu od sezonów jechanie ;D

0

@kondzix2115 właśnie zszedłem do auta, pokazuje 36.5 stopnia tylko ;)
Ale z tą dżungla to bez przesady, są miejsca gdzie jest przyjemnie ;)

6

@LukaszFan bo Radwańska ja tak nazwała, jak witała się z jej synem.
Fotę wstawiła i tak podpisała na ig

2

@RomanHoffer ale to nie jego wina, że jechali jak debili
Gdyby jechali przepisowo, to gość by dwa razy zdarzył przejść

Ale z racji tego, w jakim kraju żyjemy, nie zdziwię się jak to bogate rodziny i założą sprawę i gościa zniszczą

0

@tristan87 wszedłem z ciekawości na FB RMF poczytać komentarze no i sporo widzi tu winę pieszego. Czy słusznie? Według mnie nie. Po pierwsze, 4 nad ranem, ruch zerowy, kto wtedy kurczowo się trzymać przejść dla pieszych, świateł itp? Nic nie jedzie to przechodzimy
Po drugie, jak wchodzi na ulicę, tego auta nie widać nawet jeszcze, nie przewidział, że z taką prędkością się będą poruszać.
Po trzecie, auto chyba wpadło w poślizg już wcześniej, tak mi się wydaje, więc ten pieszy chyba nie miał większego wpływu na tą sytuację.

1

@pt9 bierze stoperan i jedzie dalej

1

@ranger3120 ale widać, że Kuszczaka też trafił ;D

0

@Antajbandaj tak jak w piłce kończy się sezon w czerwcu, tak w csie podobnie. No i bardzo często wtedy są zmiany w składach. Podobnie pod koniec roku

3

@Kessie a na Ciebie i klucz czeka @Deviler
Do roboty! Kolejka pod żabkę, a ten sobie internety przegląda.

Przy okazji, jak już koło tej żabki czekam, wziąć po małpce?

2

@Mario96w Panie, ale ja żem tu pierwszy był
I nie wyzywaj Pan dobre? Bo ja se na Pana tak nie mówię

7

@Mario96w wcale :)

3

@Cotutajsiedzieje no ja współczuję, dzisiaj znaleźć materiał na żonę to trzeba mieć szczęście.
Ale to też działa w dwie strony, dobrego chłopa a nie pipy też ciężko znaleźć. Takie czasy.
Co nie zmienia faktu, że są jeszcze normalni

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?