2

@tbas ale to musi być piękne i zarazem krępujące uczucie. Nie wiadomo co robić, klaskać, nie klaskać, siadać, machać, dziękować, stać, klaskać, dziękować, itp ;D

2

@Bobo25 w dalszym ciągu jest to własność tej osoby i to ona by ponosiła konsekwencje swojego błędu
Ale rozumiem Twój przekaz i jakby się tak głębiej zastanowić, w dobie dzisiejszej głupoty, pewnie dzięki temu można uniknąć wielu katastrof budowlanych

0

@Bogan nie no oczywiście, że lepiej zgodnie z prawem (chorym) i mieć spokojną głowę

1

@Bogan czy to nie jest chore? Twój dom, za który zapłaciłeś kupę szmalu, gdzie czekałeś i tak i płaciłeś pewnie za pozwolenia, projekty itp. a musisz się pytać, czy w swojej własności możesz coś zrobić. Ja rozumiem, jakbyś chciał tam stawiać kolejna nieruchomość, ale kuźwa okna? Chore przepisy

1

@Emhyr mozliwe. Sam miałem kumpla, który w jego wieku miał wąsa, taką też miał ksywe- wonsu :)

0

@MesQueUnClub96 w końcu będziesz jakoś wyglądał, jedyna słuszna fryzura :D

5

@MESSIah16 dzieci chcą być jak Haaland*

*Z wyjątkiem dziecka @MesQueUnClub96

1

@Kessie już nie możesz słuchać pierdzielenia kolegów, szefa, czy namolnych klientów?

0

W weekend we Wrocławiu się bananowa młodzież bawiła z przytupem.
Zablokowali sobie AOW i puszczali fajerwerki. Banda debili
https://fb.watch/ly06i6iUeb/

0

Ale Sparta leje Włókniarz. Jakby to powiedział pewien jutuber
Tego nikt się nie spodziewał

3

@FcPortoFan1999 dokładnie, może to bydło przejmie władzę i żadnych wyborów już nie będzie ;D

2

@escarabajo jego miłość mu polajkowala post, coś się rodzi ;)

0

@kubix05 27, widać tylko część profilu, ale ma coś w sobie :)

3

@tomek8756 hahaha, jak na dyktandzie w podstawówce
Nie wiesz jak napisać, to raz napiszesz obciach, raz obciah i jest tylko jeden błąd, nie dwa ;D

2

@IronSanHybrid ja tam same gołąbki jem ;)
Z keczupem

1

@Deviler +1
Śmiejemy się z Amigosow w Barcelonie, a w kadrze chyba jeszcze większe kolesiostwo.
Lewy musi opuścić ciepły ***widolek i trzeba zacząć budować ten zespół bez specjalnego traktowania gwiazd.

0

@MesQueUnClub_87 od kiedy sobie tak liczą?
Ja też przestałem jeść w macu, od czasu do czasu coś tam zjem, nie powiem, mi tam smakuje nawet, ale widać spadek jakości gołym okiem. Te kanapki takie małe, ubogie w składniki, a ceny mocno w górę.

0

@Technik no pomyślmy, skąd wiem?

1

W tej rundzie to najlepszy był komentator.
Pół rundy minęło, zero wymian, sędzia upomina a ten wypala
"Narazie ta runda powiedziałbym remisowa"
"Ależ tu są emocje, aż iskrzy"
"Na pewno przygotowują ostatnia akcje, szarżę, za chwilę oboje rusza do ataku"

A goście sobie posłali z nogi na nogę przez 3 minuty ;D
Podziwiam, że ktoś za to płaci, żeby to oglądać

0

@FcPortoFan1999 u-21 a tam co drogi ma 23 lata
To jak to jest?
W momencie rozpoczęcia kwalifikacji mieli 21 to mogli grać i nadal mogą czy jak?

0

@Dari0G małymi krokami, może się uda niedługo z 2 dni wytrzymać

0

@LionelM95 od jakiegoś czasu nie pije wcale, tak sobie postanowiłem i się tego trzymam ;)

0

@LionelM95 ja to w ogóle pipa jestem, bo tylko słodkie 0% ;D

2

@Comentateiro przecież on żartuje, wyluzujcie trochę ;)

3

@VegetaPolska szanuje, że na te wszystkie zaczepki i przytyki odpowiadasz w wyważony, kulturalny i często zabawny sposób, z dystansem ;)

2

@LionelM95 masz dostęp ale pewnie znacznie mniejsza prędkość

1

@abram3k no i fajnie, a ja pierwszy raz tę informację widzę. Jak widać, nie ja jedyny
@FcPortoFan1999 poszli po rozum do głowy chyba ;)

2

UEFA zdecydowała, że w meczu o Superpuchar Europy pomiędzy City a Sevillą, w przypadku remisu po 90 minutach gry, sędzia od razu zarządzi rzuty karne.
Bardzo dobra decyzja :)

1

@Kidd ja mam wrażenie, że we Wrocławiu jak wyjdę na spacer czy do sklepu to jest więcej Ukraińców niż Polaków.

0

Podobno Matheu Lahoz ma sędziować w lidze w Arabii Saudyjskiej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?