2

@BulaKG no właśnie o tym mówię, przecież on tutaj jak dziecko we mgle machał łapami

0

Walka Pudziana że Szpilka ustawiona? Co myślicie? Miał go w dosiadzie, to machał nie wiadomo gdzie tymi łapami. To nasze mamy lepiej kotlety biją na niedzielę. Potem druga runda od razu cyk, dostał strzała, wyłożył się jak długi. Ten Gleba jak dostał to go odcięło było widać, a tutaj od razu się poddał. Co myślicie?

0

@Criss18Barca kto jest według Ciebie przyzwoity w drugiej linii Grudziądza? Czugunov który ma więcej defektów niż 3? Jedzie na ostatniej pozycji to nawet nie walczy, chłop bez ambicji. Jakobsen? Nawet wczoraj tylko 5 pkt. Słabi są, mają szczęście, że pod tego Nickiego robią tor i że Fricke się obudził. Jak dla mnie mogli by spaść i nie wracać

33

Możecie się śmiać z United i mówić co chcecie, ale do 1-0 wyglądali bardzo dobrze i grali jak równy z równym

1

@Kengo nie chce Cię martwić, bo może myślisz, że już masz z tym spokój, ale jestem dość świeżo po wizycie u alergologa, który stwierdził, że z alergią już tak jest. "Wycisza" się na jakiś czas, ale zazwyczaj wraca. Może być na to samo, lub na coś innego, ale praktycznie zawsze wraca.

2

@bartas97 a finał Atletico-Real? Wygrała i przegrała hiszpańska ekipa ;D

4

@mr Barca bo wprowadzili jakiś podatek, że finansowo nie dali rady. W Arabii o hajs bym się nie martwił

1

@Kessie chyba tak ;)

0

@Kessie tak, dałem na bank Barcę mistrza i Lewego jako króla strzelców
Ale typowalismy też ilość bramek Barcelony, ilość pkt chyba, ilość goli króla strzelców

2

@macio_944 nie zapominaj o Orłach z Otwocka i Myrdalu.

0

@Zbyszard to tak się podepne, ma ktoś link do dyskusji gdzie typowalismy La ligę? Kto będzie mistrzem, ile pkt, kto królem strzelców

0

@gumaz przecież to na M wygląda, max L :D

1

@gumaz on z tego wesela wracał, czy to zupełnie randkowy gość? Bo piszesz o tym wypadku, gdzie 5 osób z wesela wracało i zginęło

0

@Medium dobrze kolega mówi. Ona się wybiła na tym Stuu, ale jej plan b czy tam c to było porno
Ona nawet się przez chwilę z Jóźwiakiem spotykała, bo na nim też się chciała wybić

0

@mekston brak w 1/8 Francji należy rozpatrywać jako sensację? Niespodziankę?

9

Co tu się odlaramblowało?

0

@NeKenI ja nie w temacie ;D
Ktoś kradnie czy jemu kradną?

7

Już są.
https://zapodaj.net/07703ab2d1d8e.jpg.html
Sezon u teściów rozpoczęty na dobre

2

@Wossi61FCB strzeliliście po setce? :)

0

Biorę po 200 zł z konta każdej drużyny i słucham państwa, kto spadnie dzisiaj jako 3 z ekstraklasy?

1

@MesQueUnClub_87 ja mam 30 lat, grałem w piłkę że starszymi gośćmi, to jeden mi odpowiadał, że jak jechaliśmy na mecz we Wrocławiu, to w miejscu gdzie było rondo, sklepy, bloki, było pole truskawek ;D
Więc wszystko się zgadza

4

Borussio, Borussio, co Ty robisz?
https://zapodaj.net/310c26bf5aad1.jpg.html

2

@Kgorecki2500 a ja znam kawał o gościach na weselu właśnie z dwóch stron, pewnie zaraz poleci ale co tam
No to jest wesele i jest zabawa polegająca na tym, że goście pana młodego, tańczą z tymi od panny młodej. No i rodzina młodego, to takie trochę patusy, z kolei od panny młodej, wykształceni, kulturalni. No i tańczy babka z gościem i taki dialog się wywiązał
-ale Pan świetnie tańczy
-bo ja się w tańcu nie pier****
-ale za to jest pan bardzo wulgarny
-no i CH**

Nie wiem, mi jak kolega opowiedział, to się śmiałem dość mocno ;D
Ale może dlatego, że już byłem lekko podpity

6

@gumaz no właśnie nic się nie stało, bo był głupi :)

1

@gumaz razem z dziewczyną mieliśmy po 17. Ona kilka dni przed 18, ja 4 miesiące przed. Dzisiaj jest moja żona :)

2

@Sau_Ron liga hiszpańska i jej przepisy są upośledzone, jak Tebas. W Anglii na podstawie nagrań można kogoś ukarać, w Hiszpanii, jeśli tego nie ma w protokole meczowym, nic nie można zrobić. Chore

1

@Zoker gust gustem, o tym się nie dyskutuje, ale z tym 1/10 to przesada konkretną
Przecież na tym świecie takie bazyliszki chodzą, że to szok

1

@Sulimo gry raczej dużo nie pobierają internetu. Wyłącz jej reklamy tylko w ustawieniach DNS i będzie git

0

@takisobiektos Lewandowski był na 1 miejscu pod względem zmarnowanych sytuacji w Europie :)
Nie upraszzcam, Bayern to dalej mocny zespół ale no klasowa 9 jest potrzebna. Fajnie, że somsiadowi nie pyklo i sobie to uświadomili, że jednak Polak to nie był zwykły napastnik

0

@takisobiektos Bayern w tym roku nie jest maszyną ;)
Prawdopodobnie skończą sezon bez mistrzostwach z LM dość szybko odpadli (tak, wiem z kim). Tam się niezbyt dobrze dzieje, konflikty wewnętrzne, zmiana trenera w środku sezonu. Nie ma atmosfery, nie ma wyników.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?