mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Firestone z innych rzeczy:
Trawa jest zielona ;D
5
@tristan87 młody jeszcze zębów nie ma, a odgryźć się potrafi :D
1
@Emhyr ależ to jest kozak gość. Zyskuje kolejnych sympatyków, będąc sobą :)
15
@draxidox i ktoś mi będzie wmawiał, że to jest ok, że każdy ma prawo wyglądać jak chce.
Przecież to jest niepełnosprawność!
1
@FcPortoFan1999 Waldek King to jest gość!
21
@IronSanHybrid jak kończyłem swoją przygodę w starej robocie, to też przyszła babka, Ula, która się robiła na faceta i miała w planach operacje. Kazała na siebie mówić nawet jakoś po męsku. I podobno zajebistą laska była, a coś we łbie przeskoczyło i o. I coraz więcej takich wynalazków chodzi :D
0
@wasacz a gdzie dokładnie? Bo ja 40 km od Lubina mieszkałem i też jeździłem ;)
Ale stawiam na sto procent, że Ty te 80 km to w drugą stronę ;)
I żeby nie było, aż tak często nie jeździłem, pamiętam że byłem na pogromie od Wisły 1-7, finale PP z Groclinem, jakiś meczyk z Lechem. Jeszcze na starym stadionie wszystko. A na nowym tez kilka razy.
1
Ale Zagłębie Lubin końcówkę sezonu zalicza. Ostatnie 5 meczów (biorąc pod uwagę dzisiejszy, który wygrywają 1-0) to 13 punktów na 15 możliwych. Przed tą serią wszyscy jak jeden mąż na LR byli pewni ich spadku, a tu proszę jakie zaskoczenie.
Ekstraklasa jest fantastyczna, bo zakładając, że wygrają ostatni mecz, to skończą bliżej pucharów niż spadku, a cały sezon tułali się w dolnej części tabeli.
0
@Fenelon a co będą karku nastawiać, żaby samemu w zęby dostać
A dwa, jest wiele przypadków, gdzie ludzie pomagają, a potem mają z tego tytułu same problemy
18
@Kidd ale po co wchodzić tak z butami w ich prywatne życie. Decyzję o dziecku też pewnie podjęli wspólnie wliczając to "ryzyko zawodowe".
Nikt tam wbrew woli drugiej osoby pewnie nic nie robił
7
@Michael24 temat tu przerabiany podczas akcji z Nanga Parbat i Mackiewiczem. Ogólnie duży egoizm, ale dla niektórych pasją to jedyne co ich trzyma przy życiu. Bez zgody najbliższych raczej się na takie wyprawy nie wybierają. Ich życie, ich sprawy, ich ból.
1
@MateuszGotowka99 mój teść też ma to gówno, tzn miał, ale jest reemisja z przerzutami jakimiś na wątrobę i płuca. Też się obawiamy najgorszego, a jeszcze młody chlop.
1
@Klejnot_Nilu hahaha, bez kitu. Ekspert znowu wyjaśniony :D
7
@TaughtMule a w głównej mierze kogo to zasługa? Potężnego Norwega, który co prawda został dość skutecznie wyłączony z gry, ale dzięki temu więcej przestrzeni mieli jego koledzy, co skrzętnie wykorzystali.
Więc ja naprzeciw wielu powiem, że Haaland wczoraj nie zagrał słabo. Owszem, zmarnował 2-3 dobre czy nawet bardzo dobre sytuację, ale swoje na boisku zrobił. Bardzo ciężko się gra, gdy masz 2 obrońców obok siebie cały czas. Praktycznie nic nie jesteś w stanie zrobić, a mu i tak się udało dochodzić do sytuacji. Dla mnie mocne 6 za wczorajszy występ.
0
@tbas przecież teraz też są miejscowo zakazy wyprzedzania a i tak je łamią
0
@KlonaZepan wszystkich widzę nazywasz ekspertami jak mają odmienne zdanie ;D
1
@KlonaZepan na pewno mówił o dwu meczu
Wszystko, byle by sobie pod narrację podciągnąć
2
@DonMatteo901 ale podobno powiedział to przed pierwszym meczem, więc tak średnio ;D
Nawet tweet z 7 maja
2
@Comentateiro a jaki tu był płacz i wyzwiska, bo kartek nie dawał. Kapitalne zawody w jego wykonaniu. Totalny szef!
2
@Faro oj chyba nie. Wczoraj Borek mówił, że wydali 1.2 mld, a Barcelona z 700 mln (odkąd Pep jest trenerem City).
3
@Isso89 wypatrzyć to możesz jakaś laskę na ulicy :)
Nic nie wypaczył, pozwalał grać po męsku
1
@Emhyr z Rudigerem też by przegrał.
6
Szkoda, że Real przegrywa i odpada.
Szkoda, że dopiero w półfinale
1
To teraz tylko czekać, aż powychodza z nory i będą cisnąć bekę, że w przeciwieństwie do nas, chociaż z grupy wyszli ;D
0
@Ptasior zgadzam się. Ale to nie nasz problem ;)
Ciekawe czy Carlo utrzyma posadę.
1
@Ptasior to prawda, ale i Rudiger by tu dzisiaj nic nie zdziałał. Real jest dzisiaj tragiczny.
5
Po prostu Marciniak ma taki styl, pozwala na trochę więcej, nie rozdaje kartek na prawo i lewo jak Lahoz. Ale eksperci z LR muszą swoje zale wylać :D
Co kupony nie wchodzą czy co?
5
@MesQueUnClub96 wilk syty i owca cała
0
Jeżeli pracodawca złożył za mnie raport RCA wykazując zerowa podstawę wymiaru składek, tzn. że nie zapłacił za mnie ZUS-u tak?
10
@Zoker https://zapodaj.net/93191f164bed2.jpg.html
:DDDDDD