4

@Kidd dziękuję, wzajemnie, pozdrawiam, cześć.

131

Maj, czerwiec, to chyba najlepsze miesiące w roku. Ciepło, ale bez upałów. Długie dni. Truskawki się zaczynają. Ogólnie cała roślinność jest taka wyrazista, te kolory takie żywe. Warzywa świeże z ogródka na kanapki. Pierwsze po zimie grille/ogniska. No jest git.

Tak wiem, rano jeszcze zimno i alergicy mają przesrane.

2

@Bykunn nie, to jest Polska w pigułce. I na pewno to nie jest jeszcze szczyt naszych możliwości. Niestety.

0

@kamilop ja tylko widziałem z nią kilka tik toków, jak się wypowiadała to nie potrafiła poprawnie skleić zdania w języku polskim.
A jak śpiewa nie mi oceniać bo się na tym nie znam ;)
Ale jako Polak, życzeń sukcesu w finale :)

0

@Rust_Cohle ja to sobie lubię zrobić latem, po robocie taki prysznic, że normalnie ciepłą/gorącą wodą się myje, a potem schodzę s temperaturą do zimnej mocno :)

1

@Nazio87 średnie te turnieje sobie wybierasz :)
Ten postaw na milion to tam za wiele z wiedzą nie ma wspólnego ;)

0

@ZGL nie, nie chodzi mi o model na q, tylko markę auta

2

@Herato bramkarze. Z Legii wyszło ich całkiem sporo. Fabiański, Szczęsny, Boruc, Majecki, zaraz ten Tobiasz pewnie też pójdzie gdzieś

0

@ptrx nie
@BorzyKrzys nie, ale dałbym sobie rękę uciąć, że to logo to nowe Citroena co napisałeś
@JimMorrisonFCB raczej nie

0

@ptrx pisałem, że zwykły hatchback. Nowe auta to były na bank. Z tyłu raczej marka auta była napisana. Coś w stylu francuskim. Niczym mnie nie zafascynował, tylko znaczek. Nie znałem go wcześniej i nadal nie znam

1

@RomanHoffer 6.59 we Wrocławiu tankowałem dzisiaj

1

@AmigoBlancos witamy w internecie. Jeszcze się go nauczysz :)

0

@ptrx @Mazi to nie te auta

0

@kreksiak nie
@Kluivert_P raczej nie

0

Szukam nazwy modelu auta, mignal mi kilka razy już na mieście. Chyba jakiś nowy twór, kiedyś już sprawdzałem ale zapomniałem, wydaje mi się, że na literę Q, ale ręki nie dam sobie uciąć.
Auta były małe, zwykłe hatchbacki. Logo coś na wzór nowego jaguara, może cupry trochę. Liczę na Was

4

@AmigoBlancos Ty teraz tak serio czy żartujesz sobie?
Dobra organizacja, odpowiedni plan dnia i wszystko jesteś w stanie zrobić. Trzeba tylko chcieć.

1

@Tomo1989 chyba, że tak :)

0

@Emhyr to w końcu wierzysz czy nie wierzysz? :D

1

@Comfortable_ to GL grało fulla na tec9 a nie forze :D

0

@KlonaZepan wiem, żartuje sobie :)

0

@Zoker do Ciebie nie muszą. Ważne, żeby trafiły do Kimmicha :D

0

@bartulek98 ja tam uparcie twierdzę, że kontuzję swoje zrobiły, nie ma nad czym dyskutować, ale mu w główce się pomieszało. On w piórka obrósł za bardzo. 10 na plecach po Messim niczym nowy Bóg futbolu. On nawet jak gola strzelił, to się zbytnio nie cieszy, jakby tych bramek w karierze miał już z 500 i było to dla niego czymś normalnym. O zaangażowaniu też można wiele pisać, może uważa, że jak Messi, nie musi zasuwać w presingu. Ciekawe jaki też wpływ ma jego legendarne już na LR otoczenie. Co mu do łba wbijają

0

@Trojanek23 w tym roku tyle zrobił, ogólnie już robił trasy, np. z Wawy do Gdańska

0

@Trojanek23 przeczytałeś dokładnie cały post? Dziennie będzie robił 300

1

@Rust_Cohle zgadzam się. On bardzo często jest taki uszczypliwy w stosunku do uczestników. Fajnie jakby mu ktoś kiedyś też pojechał. Może i tak było, ale w tv tego nie puszczą

9

@LaRoja

co za gość :D

1

@pt9 no bo tego im nie można odebrać, tyle lat na takim poziomie, to samym ustawieniem nadrabiają, ale wieku się nie oszuka.
@Comentateiro no niby tak, ale Ty wszystko strasznie upraszczasz i piszesz to co Ci pasuje pod tezę. W Monachium zgoda, Pedri i Lewy zmarnowali setki, ale brak karnego na Dembele? W Mediolanie to samo, gol dla Interu po zagraniu ręką uznany, nam takiego gole anulowali.
To niby detale, ale kolosalnie wpływające na przebieg meczu.
My w Monachium zagraliśmy kapitalna pierwszą połowę, tylko brakło skuteczności. W każdym meczu coś zawiodło. Więc ogólnie cała drużyna odpowiedzialna, a Ty bardzo często wybierasz sobie jednostkę, a Xavi to już jest notorycznie najgorszg

2

@Comentateiro znaczy, może i Xavi nie jest idealny, ba, na pewno nie jest, ale szukać winy w jego osobie za sabotaż obrońców w rewanżu z Interem na Camp Nou, jest śmieszne. Tak jak kolega wyżej pisał, Roberto, Alonso to byli obsrani jak 5 latek na widok świętego Mikołaja, do tego Garcia z Pique, duet marzeń ;D

0

@ranger3120 z relacji na ig wynika że jutro i będzie chciał tak z 2h dziennie strimowac :D

0

@reloaded również tak myślę, z tym, że jego wyjazd to taki spontan. Niektórzy ogarniają takie tripy tygodniami, a on wpadł na pomysł i działa. Nie wiem jak z noclegami, a ma jeszcze zamiar strimowac podróż :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?