mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@michal26 Ty, a co Ty z tą środa wyskoczyłeś teraz?
2
@Gracek10 jest poziom mimo wszystko, a kto myśli inaczej jest ignorantem albo nigdy nie miał okazji się z takimi zawodnikami zmierzyć.
Kiedyś Sebastian Madera przyjechał na wakacje w rodzinne strony i właśnie nam chłopakom w wieku juniora pokazał jak się gra.
Tak samo kilka lat temu miałem przyjemność grać przeciwko Marcinowi Józefowiczowi, który zawrotnej kariery nie zrobił, a na boisku wyglądał jak profesor pomimo 40+ lat
0
@Janas11224 pewnie masz rację, ale nie wiesz jakie zdjęcia pedofile sobie wysyłają
A zakładając, że na pewno naszego bobasa jak coś tam robi, to trochę abstrakcja
0
@kamyk_23 będziesz głosował?
Tak z ciekawości, mieszkasz w Ameryce, chyba na Florydzie gdzieś, czemu sobie głowę zawracasz tym szambem w naszym kraju?
1
@Bogan abonament
Teoretycznie 39 zł za jeden numer, a za drugi 9 zł
I chyba jeszcze jeden za 9 zł można dobrać
1
@Bogan ja mam w nju mobile (to jest Orange)
Place 48 zł za dwa numery i mam nielimitowane rozmowy, SMS i aktualnie 100gb, a za chwilę 120 GB do wykorzystania na dwa numery. Zasięg jest bardzo dobrym wcześniej miałem plusha i z zasięgiem był problem
0
@Conradxc od razu widać, że Madryciok
0
Spytam raz jeszcze. Dobry lek na alergię? Ktoś tu pisał, że bierze jedną tabletkę dziennie i jest super.
0
@DCHX Fauda sobie zobacz
0
Wiem, że temat był tutaj poruszany, ale mi umknęło. Ktoś tu polecał bardzo dobre tabletki na alergię, że niby jedna tabletka dziennie i jest super. Ktoś, coś?
4
@kolomen2 nie pal mostów ;)
1
@partymaker bez przesady z tym, że piłka się odbiła od Toure. Przecież robi ruch do piłki i próbuje ją skierować w światło bramki
0
@Zoker nie wiem, pewnie dlatego że są pazerni i jest mniej roboty jak klient kupi 1 piwo a nie dwa ;D
0
@Zoker no kupią, ale jestem przekonany, że jakby było taniej, to kupili by więcej ;) i zarobili by podobnie
Bo na jednym ma zysk załóżmy 5 zł
A jakby miał 2.50? Ktoś kupi dwa i też ma 5 zł zysku ;)
@cules100pro no dobrze, ja wiem jakie są ceny, mówię tylko że wszędzie jest drogo. Przy dzisiejszej inflacji wydaje mi się, że obroty w takich knajpach spadną znacznie
0
@Zoker nie powiedziałbym, ale niech Ci będzie ;)
W sensie coś jeść i pić trzeba, oczywiście są ludzie, którzy mają kasę i nie patrzą na ceny, ale jest znacznie więcej ludzi, którzy w takim lokalu bardzo długo się zastanawiają co wybrać, co im się bardziej opłaca itp.
26
@cules100pro *nienormalna cena jak w każdej knajpie w regionach turystycznych
9
@barcanawieki Bara Bara :D
1
@matirix20 bo za cicho o nim było, to musiał o sobie przypomnieć
0
@kosiarz92 niektórzy to w ogóle nie przestają pić, jak stary Lucka :D
4
@kosiarz92 to by trzeba było wprowadzić zakaz picia w sobotę a nie w niedzielę ;)
W niedzielę na kacu ludzie zdychają i nie idą głosować
0
@Fantastyczny Chłopiec co tak drogo? Ja rok temu byłem na ćwierćfinale MS w Gliwicach to płaciłem 200 zł za osobę i w tym były dwa mecze
3
@Pawci023x u prywaciarza, za mało, zależy jak leży, ale raczej nie
1
@Kidd w Gorzowie ;D
1
@michal26 trzeba należeć do grupy
14
@KrychaFCB tak to powinno wyglądać. Przecież na takim stadionie jest jeden mecz na tydzień praktycznie. Reszte czasu stoi pusty, a utrzymanie kosztuje. Poraz kolejny Peraz TOP
0
@tbas trochę dziwne, że tyle młodych chłopów w sile wieku nie jest na froncie. Według różnych źródeł, to przecież już tyle powołań było, a tu filmik co innego pokazuje
2
@Ogorinho1974 on jest niemożliwy. Robi na trasie naprawdę bardzo dobrych zawodników jak chce. Dla niego nie ma straconych pozycji. Niesamowity żużlowiec. Może czasem gdzieś za ostro, ale taki to jest sport. Czapki z głów.
1
@Comentateiro to nie motor, to umiejętności. I nie jestem jego fanem, ale jest przekozakiem. A czemu nie motor a umiejętności? Bo były sytuację, że "pożyczał" swój motor koledze z drużyny, a oni nie potrafili tego wykorzystać.
5
@michal26 chyba narazie nie ma co się obawiać o Polskę, skoro oni nie poradzili sobie na Ukrainie, a teraz nie radzą sobie we własnym ogródku. Niech się tam osłabiają i wykrwawiają jak najdłużej, to my będziemy dłużej bezpieczni
1
@Toretto to jest Rokiefeler ze ślunska, więc dla niego słabo ;D