3

Ale piękna pogoda! Chwilo trwaj!

0

@Fartlow co to za wioska? Albo to miasto?

0

Ten gamoń Zalecki stwierdził, że został oszukany i złożył protest :D
Twierdzi, że się kilka razy poślizgnął, a kopnięcie było efektem wcześniejszych fauli Omielanczuka, chciał się mu "odwdzięczyć" faulem również. Heheszki

11

@Danny Gaucho sędzia jakiś upośledzony? Gość na jego oczach się kładzie bez kontaktu z nikim, od razu się czerwona lampka powinna zapalić...

1

@TheNekro94 Tottenham jako jedyny z tego grona, nie gra w pucharach. Mogą wszystkie siły rzucić na PL. Więc stawiam, że akurat oni to się będą bić do końca. Postawie na Arsenal

1

@tadzik447 pił tata

0

@Popitek12 no robi swoją osobą i zachowaniem cyferki, ale to co pokazuje w ringu czy klatce jest żałosne

0

@Rust_Cohle to druga sprawa, dla mnie też przyaktorzyl i szuka tylko atencji, nie mniej jednak, werdykt jest werdykt ;)

1

Najman wchodzi na szczyt swojej żenady i zawiesza poprzeczkę coraz wyżej. Tym razem aż dwie porażki na jednej gali. Ale on się przegranym nie czuje :D

1

@FcPortoFan1999 same się przestawia ;D
Kto ma małe dziecko, to się, że sobie dłużej nie pośpi :)

1

@TR3YWAY fajna walka, która pokazała co to znaczy prawdziwy sport, lata treningu i doświadczenie
Możesz być młodym, silnym, szybkim kozakiem, ale pewne schematy i elementy się wypracowuje latami
Brawo Dragon
Super walka

1

@Encore gdyby bronił dwoma rękami, to by to wyjął, ale Mata ma swój styl z tą jedną ręką, tym razem się nie udało

2

@Azi zwłaszcza, gdy mówimy o rzeczach, na które nie mamy kompletnie wpływu :)

3

@fcbfan1993 mogę Ci dać dostęp na dzisiejszy mecz

0

@mleczkoo dokładnie, @VegetaPolska pocieszy :D

0

@MysticCat stary, to że miał nowe opony o niczym nie świadczy, bo możesz kupić nowe opony za 400 zł i za 4000. Skąd wiesz jakie on miał? Bo Ci powiedział? Zrzucił winę na opony bo tak najłatwiej, a Ty uwierzyłeś. Ja też kiedyś w dupę wjechałem gościowi, nie przez opony, tylko się zagadałem z pasażerami. A równie dobrze mógłbym to usprawiedliwiać oponami, bo popadał deszcz trochę wcześniej.
Nie wiem skąd masz przeświadczenie, że opony całoroczne to taki bubel jak twierdzisz. Skoro by tak było, to chyba ludzie by z nich nie korzystali, bo jednak bezpieczeństwo to podstawa.
Ja mam mega specyficznego wulkanizator, taki profesor, że szok. Zawsze coś stwierdzi, że jest złe, do wywalenia jeszcze itp. A o moich całorocznych powiedział że są w super stanie i jeździć nic nie zmieniać. (Bo kupiłem nowe zimówki i pojechałem zmienić, a on, że mam bardzo dobre całoroczne)

1

@marian_konopka no i gdyby z takiego powodu to zostało zmienione, to by to było zrozumiałe, ale o takich osobach nikt nie pomyślał, chodziło tylko o to, że ktoś może mieć dwóch ojców ;D
A szkoda, bo dobrze, że o tym wspomniałeś. Taki dzień ojca czy matki dla kogoś kto nie ma rodzica, to musi być straszne przeżycie.

1

@Tomo1989 kolega jechał kilka lat temu do Warszawy to bezpośrednio w 3.30 około
Więc myślałem, że w 5 lat, trochę się zmieniło na lepsze, a jak nie na lepsze, to chociaż nie na gorsze
Przecież to jest cyrk, żeby z jednego z największych miast w Polsce, do stolicy jechać pociągiem z przesiadkami i to po 7-9 godzin...

https://zapodaj.net/plik-6u3rFu94De

6

@Kgorecki2500 z ciekawości sprawdziłem, połączenie Wroclaw-Warszawa to jakiś niesmaczny żart. Nie wiem, czy tam są jakieś roboty czy co, ale raz, że czas podróży, dwa, przesiadki :o
Przecież to powinno być bezpośrednie połączenie, zamykające się w 3 godziny

1

@agaFCB jestem w szoku, że nikt nie wspomniał o szpinaku :)
A tak to salami, ser, kukurydza, cebula, papryka, pieczarki podsmażone na patelni, mozarella,
Bardzo dobra pizza jaka kupowałem na osiedlu, to była właśnie szpinak, kurczak i czosnek oraz ser
Najlepsza

0

@Katalończyk 99 może liczył na szybkie zakończenie akcji :)
A że się sprawy komplikują, to odgórnie mógł pójść zakaz
Ewentualnie się wkurzył, że mu dyskusje usunęli, że ludzie podważali co pisze i się wycofał ;)

1

@Katalończyk 99 ale to nie brzmi jak oficjalna informacja przekazana przez rzecznika, tylko jakby ktoś anonimowo to powiedział.
A pewnie to jakaś wypowiedź z super expressu wyssana z palca ;D

0

W niedzielę derby Manchesteru. Sprawdziłem sobie historię pojedynków, ostatnie 10 meczów, to 5 zwycięstw City, 4 United, 1 remis. Biorąc pod uwagę fakt, że od kilku lat City jest uznawane za jedną z najlepszych drużyn na świecie, a o United mówi się bardziej jak o średniaki, to ten bilans wygląda dziwnie trochę. Wniosek jest jeden, derby to derby. Tu nie ma faworyta. W jutrzejszym El Clasico tak samo.

0

@Katalończyk 99 no ale ten cytat temu zaprzecza

3

@gumaz szkoda, że @Waniliowy już się nie udziela

0

@Criss18Barca jesteś w porządku

22

@TR3YWAY niedawno we Francji jedna ze szkół zmieniła nazwę święta dnia matki, na dzień osób, które kochamy, bo mogło to dyskryminować osoby, które miały dwóch ojców. Także, jeszcze nam do nich brakuje, ale małymi kroczkami, powolutku, tup, tup, tup...

1

@MysticCat tu już widzę wyższy poziom abstrakcji wjechał ;D

3

@MysticCat tylko dlatego, że jechał na całorocznych Cię puknął. Zagapienie się, niedostosowanie prędkości do warunków, zbyt mały odstęp między pojazdami nie ma nic do rzeczy, wszystkiemu winne opony ;D
Jak na polskie warunki pogodowe, dobre opony całoroczne to idealne rozwiązanie

2

@Popitek12 kuźwa, nie mi...
Jej wyslij

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?