mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Krzysztof1987 bo gość nie miał żadnego wpływu na akcje? Piłka nawet do niego nie doleciała
1
@barcanawieki karny się należał, bramka dla Rayo jak najbardziej słuszna
0
@matirix20 znaczy ja też nie rozumiem zachowania sędziego i varu z dzisiejszego meczu, napisałem tylko jak to wyglada
5
@Kamiloza91 to, że sędzia nie idzie do monitora nie oznacza, że sytuacja nie jest sprawdzana. Robia to sędziowie w wozie i na słuchawce dają info głównemu.
0
@Bobert_Kubicki ale my nie mówimy o sytuacji przed rozpoczęciem meczów grupowych, tylko już o końcówce, mamy 9 pkt i mecz z najsłabsza drużyną. A ekipy które mogą nas wyprzedzić mecz między sobą. Nie patrzmy na szansę matematyczne, tylko bądźmy realistami. Wyjdziemy z tej grupy z pierwszego miejsca zapewne
0
@Firestone nie da się nie wyjść z tej grupy juz
2
Ostatnie 5 meczów z Rayo to 3 porażki, remis i tylko jedno zwycięstwo. Bilans bramkowy 5-3 dla Rayo.
No można się lekko zdziwić. Ostatnie zwycięstwo jeszcze z Messim w składzie, który zdobył bramkę. Wszystko wskazuje na kolejne ciężary.
5
@Mario96w no to był jakiś odcinek specjalny, nagroda na cele charytatywne więc tutaj ustawka jest wiadoma od początku.
1
@Arn3th na całym świecie są faszyści
1
@Sysia11 Ci mąż da jak się dowie, że za małolatami się uganiasz
2
@MarioVeB! Mario jak zawsze, z kulturą i na temat
0
@hayek ta czy inna część społeczeństwa negatywnie nastawiona do WOŚP, znajdzie sobie inny obiekt i temat do kręcenia afer i kolejnych kłótni
0
@kiper09 u nas babka się rozeznała w temacie, gdzie mamy szansę i gdzie się opłaca, przedstawiła nam 3 oferty, mBank, Pekao i chyba Millenium, sami sobie wybraliśmy gdzie i ona wszystko ogarnęła
To słabo, jak tylko jedną ofertę dała, od razu na myśl przychodzi fakt, że współpracuje z tym bankiem i zależy jej tylko na tej umowie
0
@kiper09 znajdź sobie jakiegoś pośrednika, który Ci to ogarnie za darmo, a prowizje jakaś dostanie od banku
Ja tak zrobiłem, babeczka za nas składała wnioski itp. dwa razy do nas przyjechała z dokumentami
Wygodnie i praktycznie
4
@Jakchcesz się zdecyduj, w razie czego czy w razie potrzeby?
1
@konrad1661 chory, ale działa, to jest najśmieszniejsze :D
Niektórzy ludzie jak widzą napis wyprzedaż/przecena to dostają gorączki zakupowej
0
@Danny Gaucho no ja właśnie już tych klubów nie biorę pod uwagę, lider Palmeiras teoretycznie najłatwiejszy terminarz i ich widzę jako mistrza :)
1
@Zoker no nie pykło:D
@Essos szkoda, że w końcówce nie ma bezpośrednich meczów między zainteresowanymi kandydatami o mistrzostwo. Dodałoby to jeszcze większych emocji
0
@Tomason w Polsce Black week występuje tylko z nazwy :D
I to też jest absurd, że trwa to kilkanaście dni jak nie cały miesiąc
0
@RoberDzik podobno pracowała w jakimś butiku (Prady chyba) i tam się poznali
8
@Rust_Cohle już nie wyszli z grupy, z której nie dało się nie wyjść. Więc takie gadanie o barażach to niezła odklejka
16
@Emhyr o konfie napisać musi, bo się udusi
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@Rl9k1nG np. Action, duży wybór, spoko ceny
11
@Pedri16Future nie podpuszczaj, za zbyt wiele oznaczeń w komentarzu można dostać bana
2
@BorzyKrzys nie wiem czy to kwestia finansów, że jest niż, czy wygody. Ostatnio gdzieś mi mignął jakiś tiktoki z typowego dnia matki, to ile tam było komentarzy, że jak można sobie samemu coś takiego zrobić (chodzilo o nieprzespane noce, płacz dziecka itp.) pisanych przez młodych ludzi, to doznałem szoku. I ja rozumiem, że ktoś może nie chcieć mieć dzieci, nie moja sprawa. Tylko uważam, że to jest świadome pchanie się w samotność, a jest to jedna z najgorszych rzeczy. Przykładowo, jest sobie para, która nie chce.miec dzieci. Żyją sobie, nagle w wieku 50-60 lat jedno choruje na raka i drugie zostaje samo. Na dzieci już za późno. Nie chodzi o przysłowiowe podanie szklanki w chorobie, ale ogólne codzienne życie w samotności, które traci sens moim zdaniem.
A co do finansów, no to te 10 tysięcy to nie jest aż tak dużo. Jeżeli tak jak wspomniałeś, tyle zarabiają dwie osoby, bez dzieci, no to chyba spokojnie w jakimś odstępie czasu można sobie taką kwotę odłożyć. Nie mając jakichkolwiek oszczędności i staranie się o dziecko jest dość ryzykowne, bo koszty podstawowe są spore (my na wyprawkę wydaliśmy coś koło 10k właśnie) a ile jest kosztów nieplanowanych.
1
@Danny Gaucho
@Nazio87 właśnie widzę, że coś ziomusi od kawusi cisniesz, bojowo nastawiony dzisiaj jesteś :D
2
@Herato Giuseppe Meazza
3
@Deviler jak na nasze polskie warunki to idealne rozwiązanie według mnie. Mam pierwszy raz, drugi rok i nic się nie działo ani latem, ani zimą. Oczywiście pamiętając o zdrowym rozsądku za kierownicą.
2
@Kidd być może, ale 1000 puzzli to żoną w kilka godzin robimy :D
Rekord to 6000 ;D