mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@PatrykBarca umawiali się na dzielenie po równo, zgoda, ale skoro chłopaki mieli problem coś sami stworzyć, nagrać, czy napisać parę zdań, to chyba każdy by się zirytował?
@Safrani ale co Ty takie pierdoły piszesz, wystarczy trochę pomyśleć i wyciągnąć wnioski z jego działalności i z tego co mówi
0
@PatrykBarca no ale widocznie umawiali się trochę inaczej, skoro się rozpadło, a tekst kim jest Stanowski dla Kanału Sportowego to już klasyk :)
Pozdrawiam:)
0
@Safrani no i chłop myślał, że jego rola w tym biznesie na tym się kończy :D
0
@Safrani -nie patrzmy na to co kto robi,
- nie rozliczamy się z "klików",
- 80% zysków to i tak sponsorzy
Wcale nie wybiela swoich działań. Gdyby nie te kliki, to by tych sponsorów nie było. W skrócie, ja coś tam zrobię, ale jestem potężnym Borkiem i Was wypromuje. Jak można mówić o promocji jak go tam prawie nigdy nie było?
0
@PatrykBarca i mając do wyboru dla przykładu niepewne 50 tysięcy miesięcznie, a pewne 200 tysięcy, wybrałby ta pierwszą opcję? No na pewno.
On myśli, że on tylko im użyczył nazwisko, że nic nie będzie musiał robić. To że był bardziej rozpoznawalny to jedno, ale Stanowisko też nie był nołnejmem, a i pojęcie o biznesie i jak go prowadzić, miał pewnie dużo większe.
0
Borek próbuje się wybielać i robić z siebie wielkiego biznesmena. Ale typ ma przerośnięte ego. W wydziale dla Mai Strzelczyk twierdzi, że Polsat dawał mu 4 razy tyle niż KS, udział w reklamach itp. Szkoda, że wcześniej mówił, że go z Polsatu wywalili bo zaczął kręcić na boku inne interesy.
Ale to jest śliski typ
Jak ktoś ma chwilę, to tutaj można zobaczyć
https://vm.tiktok.com/ZGeLCNqPw/
5
@TR3YWAY mnie śmieszy jak taka laska się tak ubierze, że wszystko widać, a potem idzie i co 5 sekund się zasłania i poprawia, żeby za dużo nie pokazać
Jedno wielkie XD
1
@hefaj6 pamiętam, przekazałem na Twojego syna 1% podatku nawet :)
Również życzę dużo zdrówka dla syna!
58
Aktualizacja odnośnie operacji syna.
Udało się zrobić wszystko, a to nie było takie oczywiste. Istniało duże prawdopodobieństwo, że potrzebne będą dalsze operację, a jednak się udało. Teraz czas pokaże, czy wszystko działa jak należy. Niestety, nikt nie jest w stanie tego stwierdzić, ani dzisiaj, ani za miesiąc. Potrzeba czasu.
Dziękuję wszystkim za miłe wsparcie i ciepłe słowa.
Aktualnie Ignaś śpi, praktycznie cały czas odkąd wrócił z operacji.
Nie jest lekko, ale damy radę.
Jeszcze raz dziękuję.
112
Dajcie trochę wsparcie i otuchy. Dzisiaj mój niespełna 14-sto miesięczny syn ma operację. Ma spodziectwo prąciowo-mosznowe, bardzo prawdopodobne, że na jednej operacji się nie skończy. Mega trudny czas, zwłaszcza dla nas, rodziców. Małemu jeszcze wczoraj humor dopisywał: https://zapodaj.net/plik-iuQpF9X0ea
Ale pewnie dzisiaj już tak fajnie nie będzie. Po operacji założą mu cewnik, co mocno ograniczy pole manewru.
Dziękuję
0
@SinMistico dlatego to Xavi jest trenerem a nie Ty ;D
0
@NeroTFP1 logika ekstraklasy w pigułce
0
@Polaco9 bo pewnie zespół ratownictwa medycznego jest w to zaangażowany, a musi być w gotowości, gdyby coś się stalo
2
@Kluivert_P piękna ustawka :)
3
@kaamil1910 a co w tym złego? Jakby siedzieli na prywatnej loży a gość by się tam na chama wbijał, to można mówić o naruszaniu prywatności, a tak? Kulturalnie sobie pogadali, co w tym złego?
Idąc Twoim tokiem rozumowania, to kiedy można poprosić kogoś o zdjęcie i rozmowę?
0
@draxidox od kiedy sobie można od tak płeć wybierać? W sensie ja wiem, że to lewica i nawet jak będzie córka, to mogą gadać, że to syn, ale wiadomo o co chodzi
6
Dlaczego Polacy nie potrafią jeździć? Dzień w dzień jadę AOW (autostradowa obwodnica Wrocławia) codziennie jest to samo. Zaczynając od tego, że ludzie nie potrafią się włączyć do ruchu z pasa rozbiegowego. Albo jadą nim 50-60 km/h i liczą, że ktoś się zlituje i ich wpuści, albo wjeżdżają sobie na prawy pas jak gdyby nigdy nic.
To samo jest przy zjeździe. Regularnie około kilometra przed zjazdem, a dzisiaj nawet półtora kilometra robi się zator i ruch odbywa się z prędkością 30km/h, na autostradzie przypominam. Czemu? Bo jeden debil z drugim musi cisnąć lewym te 120 do samego zjazdu, a potem się wciskać na chama i blokując ruch. Ktoś mi powie, że teraz takie warunki y. Guzik prawda, tak jest dzień w dzień, niezależnie od pogody. A nawet pochwałę drogowców, bo od tygodnia drogi we Wrocławiu są utrzymane rewelacyjnie (mówię o głównych ulicach, obwodnicach, eskach i autostradach)
0
@Androchem można odwrócić piłeczkę
Siatkówka kuleje, męska drużyna to gdzieś na zapleczu się tłucze, a nawet mieli problem, żeby hale ogarnąć. Kobieca siatkówka to dolne rejonu tabeli od lat. Śląsk ostatnie dwa lata walczył o utrzymanie. Sparta regularnie zdobywa medale, ale przez lata upokarzana przez Unię Leszno.
0
@MesQueUnClub96 a co robisz, żeby było inaczej? Nic. Pretensje miej tylko do siebie.
0
@AFA90 no tak, tylko czy to w takim przypadku nie jest czerwona kartka dla bramkarza? Czy żółta?
0
@FCB24 żyje, żyje. Co mecz ilość chętnych jest zdecydowanie większa niż pula biletów. Nie ważne z kim jadą. MPK oklejone żużlowcami. Hype niesamowity jest
0
@Criss18Barca nie prawda :)
5 grudnia ruszyła przedsprzedaż, dla karnetowiczow z zeszłego sezonu, a 6 grudnia sprzedaż otwarta, i właśnie po 5 minutach tej sprzedaży było 5k karnetów, a dzień wcześniej w 30 minut 3k
2
@Bobo25 mecz i rewanż? Czy jedno spotkanie tylko?
Jeśli jedno, to tacy są gospodarze, jak napisałeś?
Kogo widzisz w finale z Pogonią?
Tak wiele pytań, tak mało odpowiedzi
3
@RomanHoffer pytasz "aż tyle" czym sugerujesz, że to sporo, a potem dodajesz, że myślałeś o większej kwocie :DDDDD
0
@Rl9k1nG w pandemii za 80 zł się do Paryża latało :D
0
@Encore podanie od obrońcy, bramkarz mógł interweniować rękami? To nie powinien być rzut wolny pośredni?
4
@tristan87 on taki nie jest
2
@FCBparasiempre Raków musi zapunktować, a Sturm Graz przegrać
I wtedy awansuje, ale do 1/16 LKE
0
@fc20barca Mikołaja było wczoraj
0
@VegetaPolska oczywiście, że się mylisz ;D
Przecież pisze w rodzaju męskim cały czas