2

@Androchem ładnie wędka zarzucona, łapią się pięknie jeden po drugim : D

1

@Faro nie okłamał bym LR w życiu

1

@The Game 10 jest takie powiedzenie, że jak coś jest do wszystkiego, to jest do niczego ;D
Pewnie są dobre pralkosuszarki ale drogie. Te tańsze, są pewnie dużo gorsze
Ja też mam "na sobie" i sobie chwalę ;)

7

https://zapodaj.net/plik-WnkXugcp3T

A to ciekawe. Google sie nie myli.

1

@Lucerfi we Wrocławiu jest podobnie na rynku :)
@BorzyKrzys na szczęście duże miasto to nie tylko rynek i skupisko takich ludzi jak napisałeś
Łatwy dostęp do wszystkiego to największy plus
Największy minus to chyba jednak korki

2

Ludzie krytykują patogale MMA, że oglądają to dzieci, że się na tych dzbanach wzorują. Z tym, że to jest margines społeczny, który wybrał taka drogę do łatwych pieniędzy, kosztem szacunku i honoru. Co natomiast powiedzieć o naszym parlamencie? To co się dzieje w Sejmie przechodzi ludzkie pojęcie. To nie jest kabaret, to jest dramat. To są ludzie, którzy decydują o losach tego państwa, o naszych losach. Z czym mamy do czynienia? Brak elementarnej wiedzy z zakresu swoich kompetencji, brak znajomości regulaminów różnego rodzaju (obrad Sejmu, wystąpień, itp.) pomimo wieloletniego stażu niektórych. Brak kultury, nagminne przekrzykiwania, zakłócania wystąpień, wyzwiska. Jak na jakimś meczu niższej ligi. Jedyna stonowaną osoba w tym wszystkim wydaje się Hołownia, który ciekawe ile wytrzyma.

0

@Trojanek23 Suarez

0

@FCB24 teoretycznie tak, bo jest fajna otoczka, atmosfera, mecz o duża stawkę, pamiętam to euro2016, jak ludzie tym żyli. Z drugiej strony widząc ich grę, to tylko by się człowiek w****ał, jakby znowu z jakąś Słowacja na dziurę dostali jak w 2021

1

@RosjaninBut jeśli z nią tylko chodzik, to chyba nie jest to przestępstwo? Co innego jak się bzykali, ale weź to teraz udowodnij

1

@kubix05 uczyć się uczyłem dobrze, gorzej z zachowaniem było
Mama kazała mi zawsze po zebraniu chodzić i przepraszać nauczycieli :D
Kara jakaś też wleciała zapewne nie raz

0

@tomek8756 śmiesznie się czyta o tych ich początkach co chwilę. Już po zwycięstwie z Wyspami Owczymi był nowy początek, teraz kolejny. Przegraja baraże i kolejny początek będzie...

1

@tristan87 teoretycznie tam byli jeszcze więksi fachowcy :D

5

@tbas remis jak remis, ale jak można przegrać z Mołdawią, prowadząc do przerwy 2-0

3

@MarioVeB! A gdzie nie ma syfu w większym mieście w weekend, gdzie jest skupisko narabanych i naćpanych ludzi? Wszędzie będzie tak samo. Ale to jest skrajny przypadek. Bo normalnie jest u nas czysto. Co chwila są kosze na śmieci itp.
W Pradze też jest bardzo czysto, w Paryżu nie zwróciłem za bardzo uwagi, na pewno na przedmieściach jest straszny syf. Centrum zadbane, ale reszta dramat.
@zadafcb u nas też mam wrażenie, jest wszystko fajnie oznakowane, opisane (komunikacja zwłaszcza), w Czechach to znaków jak na lekarstwo.

1

@Deviler za wcześnie, no ale nie będę się z kobietą kłócił, chce szybciej to jej pomogę ubrać wcześniej, zazwyczaj początek grudnia

1

@Jakchcesz dokładnie to samo myślałem, pisząc komentarz :D

13

@LM10GOAT ale by w kraju była atmosfera, jakby nas w finale Ukraińcy pokonali. Niechęć do nich by jeszcze bardziej wzrosła, zwłaszcza wśród Januszy ;D

0

@stone80 prostackie bo? Lepiej dalej uważać, że facet to ma tylko wypłatę przynieść, a w domu to koryto pod nos podstawione nie? Piwko, meczyk, relaks i odpoczynek, a kobieta niech ogarnia wszystko sama.

0

@kamiVeB no to tylko świadczy o nich, że są upośledzeni, skoro nie potrafią się odnaleźć w dzisiejszym świecie. Kobiety mogą to i mężczyźni też powinni

2

@FcPortoFan1999 a to i bez baraży się można napić

0

A dla mnie i tak najlepszy był Federer. Klasa na korcie i poza nim. Prawdziwy gentleman. Novak nigdy mu pod tym względem nie dorówna.

0

14-0 a Griezzman tylko jedna asysta. Trochę śmiesznie to wyglada, biorąc pod uwagę fakt, że gra całe spotkanie

0

Już jeden z Francuzów skończył z groźnie wyglądającą kontuzją. Jaki jest sens trzymania na boisku dalej Mbappe? Naprawdę rekord bramek, który i tak za chwilę pobije jest tego wart?
Już Messi w pamiętnym sezonie gdzie strzelił 91 bramek grał wszystko od deski do deski i też pamiętamy jak to się skończyło

0

@ArcziArtt czemu brałeś w Orange? Opłacało się to w ogóle?

1

@HarveySpecter Shakira zdecydowanie

6

@Messibestplayerintheworld zgadza się, są zyski są straty. Na szczęście z Leo Argentyna ma więcej zysków niż strat :)
@mekston no wiadomo, że za plecami napastnika będą inni gracze, ale nie zawsze się da przerwać akcje, nie ma co usprawiedliwiać, dość prosta to była strata i tyle

7

@Messibestplayerintheworld no w finale MŚ też stracił piłkę na rzecz Comana i Francja wyrównała na 2-2

1

@Emhyr co druga kobieta jak tylko facet otworzy coś słodkiego

1

@ranger3120 nie, grają obaj w półfinałach

4

@tomek8756 to jak Karyna się koleżance chwaliła, że jechała zajebistą fura, airbag:D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?