mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@escarabajo Luis Suarez z dubletem w swoim ostatnim meczu, który dał Gremio vicemistrzostwo.
Jednak to co zrobiło Botafogo jest czymś niewytłumaczalnym. Od września wygrali tylko 2 mecze, zremisowali 7( w tym 5 pod rząd), przegrali 8(w tym seria 4 i 3 porażek z rządu) a mimo to walczyli o mistrzostwo do przedostatniej kolejki. Ostatecznie stracili 6pkt do mistrzostwa. Nie kumam jak można taką przewagę roztrwonić, czy tam nie poszedł jakiś wałek? Dziwne to. Na ostatnie 10 meczów, zdobyli 5/30 pkt. Niepojęte
0
@VegetaPolska po czym stwierdziłeś, że jestem kobietą?
0
@Emhyr nazwą. Pozdrawiam i miłego wieczoru życzę:)
0
@Janas11224 myślałem, że się w Anatolyego bawiłeś :D
1
@Culers policzek to nie szczeka :)
5
@AlexDark00 +1
Możliwość gry z Lewandowskim, to spełnienie marzeń każdego piłkarza
0
@maroon dużo osób korzysta z dekoderów podłączonych do internetu, więc operator sieci na pewno widzi, co, kto i kiedy ogląda
0
@FcPortoFan1999 jak raz na jakiś czas w takich warunkach zagrają, to gwiazdom korona z głowy nie spadnie. Sam grałem w taką pogodę i można normalnie grać , co innego jak woda stoi na boisku, ale tutaj tak nie bylo
2
@AFA90 lipa by była, jakby coś padało, wtedy przemoczonym biegać to żadna przyjemność, ale sama niska temperatura nie jest jakoś specjalnie utrudniającą grę. Nawet jest większa mobilizacja do biegania, żeby nie zmarznąć :)
2
@AFA90 na luzie. Najgorzej wyjść na taki mróz, po kilku minutach robi się ciepło :)
Podstawa to rękawiczki, dobrze jeszcze by było mieć coś na głowie, ale na tym poziomie to odpada ;D
0
@bartekvisca no myślę, że to bardzo dużo. Dla dobrego mechanika to jest max godzina roboty, a myślę, że spokojnie 30 minut.
5
@SuperPatsonFCB przejaw normalności, Boże jak tego.sie dziwnie słucha, a powinno być czymś normalnym
0
@Sulimo przecież piłkarze sami chcieli grać, był wywiad z zawodnikiem Lecha, który to potwierdził
0
@tristan87 totalna, a podobno to policjanci z mega dużym doświadczeniem. Może rutyna doprowadziła do tego
0
@LS bardziej do makijażu bym się przyczepił do pushupow w stanikach, czy w spodniach na tylku
@agaFCB prowadź Wodzu!
0
@agaFCB głos rozsądku :)
2
@tristan87 nikomu nie zabrał, miał swoją. Policjanci się nie popisali, że go nie przeszukali. Zatrzymali go w jego domu, później przekazali tym tajniakom, którzy też go nie przeszukali (bo pewnie myśleli, że poprzednicy to zrobili). Ewidentnie niedopełnienie procedur, kardynalny błąd policjantów, więc sprawa jest wyciszana, dlatego takie artykuły. @JimMorrisonFCB@MesQueUnClub_87
0
@LS no ale wyrywając łaskę na auto, to chyba wiadomo, że jest to przygoda na jedną noc, to jakie pretensje? Jakie krzyki? Korzystasz i nara
A jak chcesz wyrwać laskę, nie czuć się oszukanym, to ja na basen zaproś.
1
@Fenelon pewnie tak, ale z drugiej strony chociaż sobie stawów w łokciach nie rozwali :)
A nie trenuje na zawody, więc technika dość zrozumiała
5
@shinthps po co się licytować? Najlepiej jest sobie znaleźć piękne chwile w każdej porze roku i się nimi cieszyć :)
3
@hayek tym większa kompromitacja służb, że nikt go nie przeszukał
35
Wyciekło zdjęcie z początków znajomości @Luciano99 i @jowita. Jakieś 120 kg temu. Takimi drobnymi gestami, ta piękna niewiasta skradła serce naszego filantropa.
https://zapodaj.net/plik-rSy2wB9fov
2
@Michael24 patrząc na pogodę długoterminową to nie ma szans*
*Nie licząc gór
0
@cules100pro przełączyłem na Napoli i działa normalnie, tylko Barcelona się zacina
0
Dobrze, że Canal+Online się nie zacina i da się normalnie oglądać...
Kuźwa w końcu dobry mecz, fajnie grają to nie idzie tego obejrzeć...
0
@Encore najlepszy i tak jest Popek, który hajs zgarnia a co chwile się kompromituje. To jest policzek dla innych zawodników, którzy naprawdę zostawiają tam kawał zdrowia
1
@Pawel13sz wynagrodzenie odwrotnie proporcjonalne do prezentowanej formy na boisku
0
@Herato bo pogoda
0
@Rewolucja123 40
0
@Comentateiro zostaje wegetacja