mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@AFA90 gimby nie znajooo
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Czy ktoś z Was miał "przyjemność" reklamować coś w Vision Express z pozytywnym skutkiem? Byłem w serwisie, gdzie naprawiają okulary i babeczka mi powiedziała, że to się nadaje na reklamacje, ale oczywiście mi odrzucili. Się zastanawiam, czy cos z tym można zrobić?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
@Kondziubarca trochę śmiesznie wygląda Borek, mówiący o niekorzystnych działaniach na rzecz spółki :D
0
@BorzyKrzys moim zdaniem 7 najładniejsza
13
@MESSIah16 ja tu widzę kilka czynników:
- przede wszystkim świadomość, kiedyś się robiło dziecino nie myślało co to będzie, teraz większość chce jak najlepiej dla swojego dziecka, a jeżeli kogoś nie stać, na zapewnienie mu godnych warunków, to się na dziecko nie decyduje,
- wygoda życia, wystarczy wejść na jakiegoś tiktoka i poczytać komentarze młodych ludzi, którzy nie chcą siedzieć w pieluchach, wola się bawić, imprezować, podróżować, korzystać z życia (i mają do tego prawo),
- sytuacja finansowa, wysokie ceny mieszkań, inflacja, niewątpliwie wpływa na dzietność,
- zdrowie, nie wiem w czym tkwi problem, ale bardzo dużo kobiet niestety traci ciążę, sam znam prawie 10 z mojego otoczenia, moja żona poroniła już 2 razy. Nie wiem z czego to wynika, ale to naprawdę dotyka sporo osób, a po takiej traumie, ciężko się zdecydować, na kolejną ciążę, w obawie, o kolejną stratę,
Ja tu związku z aborcja i kościołem nie widzę
0
@RinooniR Laramblowski Casanova
1
@Bykunn a ja na matematyce
W zestawieniu gość ma 897 pkt, dołożył w nocy 4, to powinno być 901 a nie 903 :D
0
@MarioVeB! Elegancko weszło
0/4 jak coś :D
0
@Rl9k1nG jak mu kasy nie szkoda :D
Poszedłby na miasto to za 2-3 drinki miałby to samo pewnie
No ale tak to ma pewniaka i dobrze wykonaną robotę
3
@JimMorrisonFCB oczywiście, że oglądali
Joker? Job twoju mac
63
@Kessie wystarczyło napisać zbyt biedny
1
@Lola120 wiem, że jesteś typem raczej samotniczka, domowniczki, to może puzzle?
0
@Zoker 13 punktów odnośnie reprezentacji, jeden jest może niejasno sprecyzowany, ale chyba nawet cwiercinteligent zalapie
1
Przeraża mnie z jaką łatwością ludzie się wyzywają w internecie. Jeszcze jestem w stanie zrozumieć to, na anonimowych stronach, ale np. taki FB?
Jakiś dziadek sobie komentuje post, życząc jakiejś lasce miłego dnia, a jakiś gówniarz go wyzywa. Kultura? Szacunek?
Tak, wiem, że jest cała masa starych oblechów, którzy piszą i ślinią się do różnych rzeczy, ale to był normalny komentarz. A to, z jaką łatwością jakiś łepek go obraża, jest przerażające. Co poszło nie tak?
1
Ciekawostka, w życiu realnym Kevin jest z London Tipton :D
6
@LionelM95 wypierdzielaj Pan do siebie na górę, bo Pan tu nie mieszkasz kurde
1
@MichuZ44 Sara James>Roxi>Viki
9
@gumaz Ty to też dobry ananasek jesteś widzę :D
1
@MesQueUnClub96 od lewej :D
1
@MesQueUnClub96 od czego można mieć silniejsza prawą rękę?
4
@michal26 rok temu na bank z playbacku walił, bo jeszcze dobrze go winda nie wyniosła na scenę, a już śpiewał, a mikrofon trzymał na dole :)
1
@Culer9002 Alanek za konsoletą :DDDDDDDDD
8
@VegetaPolska chłop co się sam ora z każdym kolejnym wpisem
Uwielbiam Cię chłopie :D
1
@KamQiX piękny bait :D
4
Babka 78 lat, a wygląda na 50. Wiadomo, że medycyna estetyczna działa cuda, ale tu też chodzi o ruchy. Nie widać, po niej kompletnie upływu czasu. Te Komory, w których ja trzymają dają radę.
2
@LukaszFan kiedyś byłem we Wrocławiu, za namową partnerki
Poszlismy chyba koło 14 już, bo oczywiście chciała pod sceną być. Były próby, wszystko elegancko, o 18 wszystkich wyprosili, bo sprawdzali pod względem bezpieczeństwa teren. Od 19 godizne.miao RMF na jakieś konkursy, gdzie oszukiwali z nagrodami (babka wygrała MP4, a w pudełku był kubek). No i od 20 La zabawa. Jeden wielki dramat. Publiczność sztywna, a sylwestra prowadziła neo-nowka, więc topowy kabaret. Ludzie się pchają pod scenę, oblewają alkoholem itp.
A koniec końców, o 23:30 partnerka już nie mogła wytrzymać, potrzeba fizjologiczna wygrała, chyba z 5 minut się przeciskalismy do wyjścia. A o 23:55 spaliśmy jak dzieci. To był sylwester.
Ogólnie nie.polecam, ale trzeba spróbować wszystkiego w życiu, może komuś się podoba
1
@Borneo Kinder Bueno, strzel se drinka a nie się spinasz
1
@Pawel13sz szczelam
26