1

@AFA90 gimby nie znajooo

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Czy ktoś z Was miał "przyjemność" reklamować coś w Vision Express z pozytywnym skutkiem? Byłem w serwisie, gdzie naprawiają okulary i babeczka mi powiedziała, że to się nadaje na reklamacje, ale oczywiście mi odrzucili. Się zastanawiam, czy cos z tym można zrobić?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

@Kondziubarca trochę śmiesznie wygląda Borek, mówiący o niekorzystnych działaniach na rzecz spółki :D

0

@BorzyKrzys moim zdaniem 7 najładniejsza

13

@MESSIah16 ja tu widzę kilka czynników:
- przede wszystkim świadomość, kiedyś się robiło dziecino nie myślało co to będzie, teraz większość chce jak najlepiej dla swojego dziecka, a jeżeli kogoś nie stać, na zapewnienie mu godnych warunków, to się na dziecko nie decyduje,
- wygoda życia, wystarczy wejść na jakiegoś tiktoka i poczytać komentarze młodych ludzi, którzy nie chcą siedzieć w pieluchach, wola się bawić, imprezować, podróżować, korzystać z życia (i mają do tego prawo),
- sytuacja finansowa, wysokie ceny mieszkań, inflacja, niewątpliwie wpływa na dzietność,
- zdrowie, nie wiem w czym tkwi problem, ale bardzo dużo kobiet niestety traci ciążę, sam znam prawie 10 z mojego otoczenia, moja żona poroniła już 2 razy. Nie wiem z czego to wynika, ale to naprawdę dotyka sporo osób, a po takiej traumie, ciężko się zdecydować, na kolejną ciążę, w obawie, o kolejną stratę,

Ja tu związku z aborcja i kościołem nie widzę

0

@RinooniR Laramblowski Casanova

1

@Bykunn a ja na matematyce
W zestawieniu gość ma 897 pkt, dołożył w nocy 4, to powinno być 901 a nie 903 :D

0

@MarioVeB! Elegancko weszło
0/4 jak coś :D

0

@Rl9k1nG jak mu kasy nie szkoda :D
Poszedłby na miasto to za 2-3 drinki miałby to samo pewnie
No ale tak to ma pewniaka i dobrze wykonaną robotę

3

@JimMorrisonFCB oczywiście, że oglądali
Joker? Job twoju mac

63

@Kessie wystarczyło napisać zbyt biedny

1

@Lola120 wiem, że jesteś typem raczej samotniczka, domowniczki, to może puzzle?

0

@Zoker 13 punktów odnośnie reprezentacji, jeden jest może niejasno sprecyzowany, ale chyba nawet cwiercinteligent zalapie

1

Przeraża mnie z jaką łatwością ludzie się wyzywają w internecie. Jeszcze jestem w stanie zrozumieć to, na anonimowych stronach, ale np. taki FB?
Jakiś dziadek sobie komentuje post, życząc jakiejś lasce miłego dnia, a jakiś gówniarz go wyzywa. Kultura? Szacunek?
Tak, wiem, że jest cała masa starych oblechów, którzy piszą i ślinią się do różnych rzeczy, ale to był normalny komentarz. A to, z jaką łatwością jakiś łepek go obraża, jest przerażające. Co poszło nie tak?

1

Ciekawostka, w życiu realnym Kevin jest z London Tipton :D

6

@LionelM95 wypierdzielaj Pan do siebie na górę, bo Pan tu nie mieszkasz kurde

1

@MichuZ44 Sara James>Roxi>Viki

9

@gumaz Ty to też dobry ananasek jesteś widzę :D

1

@MesQueUnClub96 od lewej :D

1

@MesQueUnClub96 od czego można mieć silniejsza prawą rękę?

4

@michal26 rok temu na bank z playbacku walił, bo jeszcze dobrze go winda nie wyniosła na scenę, a już śpiewał, a mikrofon trzymał na dole :)

1

@Culer9002 Alanek za konsoletą :DDDDDDDDD

8

@VegetaPolska chłop co się sam ora z każdym kolejnym wpisem
Uwielbiam Cię chłopie :D

1

@KamQiX piękny bait :D

4

Babka 78 lat, a wygląda na 50. Wiadomo, że medycyna estetyczna działa cuda, ale tu też chodzi o ruchy. Nie widać, po niej kompletnie upływu czasu. Te Komory, w których ja trzymają dają radę.

2

@LukaszFan kiedyś byłem we Wrocławiu, za namową partnerki
Poszlismy chyba koło 14 już, bo oczywiście chciała pod sceną być. Były próby, wszystko elegancko, o 18 wszystkich wyprosili, bo sprawdzali pod względem bezpieczeństwa teren. Od 19 godizne.miao RMF na jakieś konkursy, gdzie oszukiwali z nagrodami (babka wygrała MP4, a w pudełku był kubek). No i od 20 La zabawa. Jeden wielki dramat. Publiczność sztywna, a sylwestra prowadziła neo-nowka, więc topowy kabaret. Ludzie się pchają pod scenę, oblewają alkoholem itp.
A koniec końców, o 23:30 partnerka już nie mogła wytrzymać, potrzeba fizjologiczna wygrała, chyba z 5 minut się przeciskalismy do wyjścia. A o 23:55 spaliśmy jak dzieci. To był sylwester.
Ogólnie nie.polecam, ale trzeba spróbować wszystkiego w życiu, może komuś się podoba

1

@Borneo Kinder Bueno, strzel se drinka a nie się spinasz

1

@Pawel13sz szczelam
26

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?