2

@HighestInTheRoom kolega @Foro zgadł ;)
Bez podpowiedzi też byś wiedział?

0

@ZwyklyKibicBarcy04 nie, mała podpowiedź. Wyjściowy skład z meczu z 5 stycznia tego roku. Liga top5

3

@Danny Gaucho i po 6 godzinach testów (walenia browara za browarem) musiał zrezygnować, bo się umówił z kolegami na picie i musiał iść.

4

@zodiak_10 Michał "łysy kudłacz" Pol z fanem. Miło z jego strony, że ma czas dla fanów i sobie z nimi robi zdjęcia.

0

#2 Odgadnij nazwę drużyny po narodowości piłkarzy
https://ibb.co/nfqjdJc

2

@Rust_Cohle zgadleś :)
@Rastafarnianin dzięki, robię kolejne 2, bo te nawet nie wiem kiedy zjadłem :D

1

@PIWOSZ89 Heinz

0

@Qlimax86 już jest odpowiedź, a skład z meczu z Tottenhamem

0

@tristan87 Brighton, brawo.
@Rust_Cohle zazwyczaj gość wstawia z ostatniego meczu skład

0

#1 Odgadnij nazwę drużyny, po narodowości piłkarzy
https://ibb.co/xqsLY04

3

@Herato Ramos hahaha

2

@VegetaPolska jesteś niemożliwy :DDDDD
@gumaz a tak na serio, to wiadomo jakie jest podejście facetów. Jesteśmy wzrokowcami, jak nam się laska podoba, to wiadomo, do czego się dąży, a im szybciej tym lepiej. Dla kobiet sex na pierwszej randce to brak szacunku itp. (no ogólnie opinia puszczalskiej i gościa co bzyka co popadnie). Ale żyjemy w czasach przepełnionych erotyzmem, że już sex na pierwszej randce nikogo nie dziwi i wiele kobiet go uprawia.
I tutaj dochodzimy do sedna sprawy. Bo z punktu widzenia faceta, sex na 1 randce no to zajebista sprawa, rośnie ego itp. No ale głębiej się zastanówmy, jeśli laska nam się spodoba i chcielibyśmy z nią zbudować relacje to czy nie odstraszy trochę ten fakt? Sobie można pomyśleć z iloma już to robiła, czy nie skoczy w bok itp.
Więc kij ma dwa końce. Nie wiem co lepsze. Ja nie randkuje, więc mnie ten dylemat nie dotyczy :)

0

@gumaz Panie, no jak nie, jak tak?

0

@Albatros ale trochę przypadku było, bo mu piłka odskoczyła w tak błahej sytuacji, ale na szczęście udało mu się założyć siatkę:D

3

@bartekvisca no, czyli wszystko wskazuje, że wygramy :D
Tak to w tych meczach często bywa

4

@koksik2700 bo są różni księża, w domu rodzinnym też z tym nie było problemu, mała miejscowość, ksiądz nas znał bardzo dobrze, mamę również, bo była sekretarka w gminie, więc kolędy były długie i rozmowa się kleiła. A teraz we Wrocławiu to lipa jest straszna. Ale to zależy od księży. Tu mi się trafili słabi.

0

@Ptasior nie zawsze pod dachem :D

2

@koksik2700 tak, księża zapisują sobie informacje, zakładają sobie karty :)
Ja w tym roku nie przyjmuje, tylko dlatego, że mam słabych księży w parafii, którzy jak najszybciej chcą odbębnić wizytę i wziąć kopertę. Trochę to szkoda ale ich strata :D

0

@arasz1819 ale to samo można powiedzieć o Was, którzy wielce oświeceni a za Tuskiem by w ogień skoczyli :D

1

@DonCarletto ciekawe czy się kiedyś pomylili :D

0

@Szklaner szanuje się, nie oglądam Madryciokow
Ale ja nie napisałem tego, że to był jakiś błąd sędziego, tylko że jak na range meczu to aż dziwne, że bez kartek

0

@AmigoBlancos regulaminowy czas gry, mega intrygujący. 5 z 6 bramek, zrobili obrońcy.
Sędzia nie pokazał ani jednej żółtej kartki, a przypomnę że to derby i rzeźnicy Simeone.
Wgl tylko 1 kartka w ostatniej minucie za zdjęcie koszulki.

0

@karolup odpowiem po francusku
Szan se są

Ale małe

0

@Nazio_87 jest ok. Wiadomo, że do takich oryginalnych nie ma podjazdu, ale w moim otoczeniu korzystamy z tych "perfum" i każdy jest zadowolony, często słyszę, że ładny zapach

1

@ArcziArtt Wpada facet do baru i krzyczy do barmana, 7 piw, szybko. Barman podaje i wywiązał się między nimi taki dialog:
- a co to to za okazja do takiego świętowania?
- miałem przed chwilą pierwszego loda w życiu
- gratulację, w takim razie 8 piwo na koszt firmy!
- daj Pan spokój, jak 7 nie zabije smaku, to i 8 nie pomoże.

0

@Nazio_87 ja od lat kupuje na stronie "francuskie perfumy" zamienniki i jestem zadowolony. Za 30 zł mam 100 ml, zapach bardzo zbliżony, intensywność też ok. Po co przepłacać?

2

@escarabajo Lens nie przegrało 2-3 z Monaco, tylko po rzutach karnych :)

1

A co się z naszym kapitanem stało?
@Kapitan hawk żyjemy?

2

@JanneAhonen na następnej lekcji Cię pokonam

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?