0

@Popitek12 wyślij zdjęcie naganiacza

0

@gumaz gdzieś na FB w komentarzach wyczytałem że:
1. Żona go zdradzała i w odwecie zabił dziecko, którego nie było.keho
2. Ktoś go wrabia, bo wiedział coś o handlu organami przez wysoko postawionych ludzi w wojsku

Ale Twoja teoria też się obroni

0

@Lionel_Messi10 chodziło mi o Barcelonę
Tam coś było, że kupiliśmy zawodnika Liverpoolu to mieliśmy wygrać LM

0

@Rewolucja123 no i masz, Betis i Marsylia prowadzą

0

@barczyk ostatnimi czasy te wyliczanki się nie sprawdzają niestety

0

@Azi bo Ty jesteś debeściak

6

Ale i tak nikt nie ma podjazdu do @Tadeusz Sznuk
Chłop zna odpowiedź na każde pytanie

0

@JimMorrisonFCB w porę napisane

0

Który to ten panczo

1

@Comentateiro będzie ankieta?

3

@Criss18Barca przeczytałeś to co napisałeś? Są w kryzysie i mogą wystawić drugi garnitur, a Ciebie kusi kurs i chcesz na nich postawić. Przecież to się wyklucza

0

@DLFCB tylko teraz z prawnego punktu widzenia, czy policja może/powinna go dopuścić do działania? Będzie im wchodził w paradę

1

@Androchem 20, ale 5 to straciłem na poprawnym napisaniu Van Bronckhorst :D

1

@budel17 dziękuję za polecenie tego środka, wczoraj przyszedł, wypróbowaliśmy i jesteśmy zadowoleni z efektu :)

0

5

@gumaz to ja trochę poddymie
Naucz się stawiać przecinki ciulu jeden!

0

@tbas no i to wszystko kosztuje niemałe pieniądze, a nie muszę chyba mówić, kto za to płaci :D

2

@TR3YWAY bo jakby nie było spalonego, a by podniósł, to pozbawiłby ich szansy na gola
A tak strzelili, można cofnąć albo sprawdzić na varze

1

@Bartas7VeB pauzował w meczu z Interem

0

@gumaz po to są psy tropiące, żeby to czego nie da się zobaczyć, można było wyczuć

1

@Danny Gaucho a przyczepie się
Bardziej by pasował opis: piłkarze z największą liczbą bramek strzelonych z rzutu karnego
Czy najlepsi? Nie wiem, musiałyby być podane procenty skutecznych jedenastek :)

0

@FcPortoFan1999 ooo, to się widzę szykuje mniejsza aktywność na stronie

0

@FcPortoFan1999 co tak późno dzisiaj?

0

@patrix211 bo zimowy ma inny skład niż letni. Nie chodzi o okres, tylko składniki :)
Letni wystarczy, że pachnie, a zimowy ma jeszcze nie zamarzać
@bartekvisca popatrz w Action albo Auchan, można dorwać w dobrej cenie

2

@tomek8756 10 mogłaby być analogia do drogi krzyżowej i odarcia Jezusa z szat
Piłkarze oddają koszulki kibolom po dramatycznych wynikach ;D

2

@Koorsik nie wiem dlaczego o fakcie, piszesz jako głupi argument ;D
Ja nie wyraziłem swojego zdania, nie wymyśliłem sobie tego, stwierdziłem fakt
To że system jest do bani, napisali wyżej. PiS tym programem być może chciał kupić głosy wyborców, a może myślał, że uda się poprawić dzietność. Nie pykło, a każda kolejna partia wie, że zabranie tych pieniędzy ludziom to będzie strzał w kolano. Nie dlatego, że to coś złego, tylko dlatego, że ludzie to coraz więksi idioci, nie pojmujący tego co się dookoła nich dzieje.

2

@pt9 @Cochise wiem, że program nie spełnia swojego założenia, ale nie zmienia to faktu, że te dzieci, będą pracować na nasze emerytury.
Wiem też, że i bez tego programu by pracowały :D
No ale taka to polityka

5

@Cochise a kto będzie robił na Twoją emeryturę? Właśnie te dziecko, na które Ty teraz płacisz. One później będą płacić na Ciebie

1

@hayek bo wszyscy szukają tego gamonia w lesie

2

@FcPortoFan1999 tak jak jest cisza przedwyborcza, tak powinno zostać wprowadzone sprzątanie powyborcze
Miesiąc czasu na sprzątnięcie wszystkiego co wywiesili

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?