mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Popitek12 wyślij zdjęcie naganiacza
0
@gumaz gdzieś na FB w komentarzach wyczytałem że:
1. Żona go zdradzała i w odwecie zabił dziecko, którego nie było.keho
2. Ktoś go wrabia, bo wiedział coś o handlu organami przez wysoko postawionych ludzi w wojsku
Ale Twoja teoria też się obroni
0
@Lionel_Messi10 chodziło mi o Barcelonę
Tam coś było, że kupiliśmy zawodnika Liverpoolu to mieliśmy wygrać LM
0
@Rewolucja123 no i masz, Betis i Marsylia prowadzą
0
@barczyk ostatnimi czasy te wyliczanki się nie sprawdzają niestety
0
@Azi bo Ty jesteś debeściak
6
Ale i tak nikt nie ma podjazdu do @Tadeusz Sznuk
Chłop zna odpowiedź na każde pytanie
0
@JimMorrisonFCB w porę napisane
0
Który to ten panczo
1
@Comentateiro będzie ankieta?
3
@Criss18Barca przeczytałeś to co napisałeś? Są w kryzysie i mogą wystawić drugi garnitur, a Ciebie kusi kurs i chcesz na nich postawić. Przecież to się wyklucza
0
@DLFCB tylko teraz z prawnego punktu widzenia, czy policja może/powinna go dopuścić do działania? Będzie im wchodził w paradę
1
@Androchem 20, ale 5 to straciłem na poprawnym napisaniu Van Bronckhorst :D
1
@budel17 dziękuję za polecenie tego środka, wczoraj przyszedł, wypróbowaliśmy i jesteśmy zadowoleni z efektu :)
0
@Arys https://zapodaj.net/plik-owjJnzJLn2
Tak bylo
5
@gumaz to ja trochę poddymie
Naucz się stawiać przecinki ciulu jeden!
0
@tbas no i to wszystko kosztuje niemałe pieniądze, a nie muszę chyba mówić, kto za to płaci :D
2
@TR3YWAY bo jakby nie było spalonego, a by podniósł, to pozbawiłby ich szansy na gola
A tak strzelili, można cofnąć albo sprawdzić na varze
1
@Bartas7VeB pauzował w meczu z Interem
0
@gumaz po to są psy tropiące, żeby to czego nie da się zobaczyć, można było wyczuć
1
@Danny Gaucho a przyczepie się
Bardziej by pasował opis: piłkarze z największą liczbą bramek strzelonych z rzutu karnego
Czy najlepsi? Nie wiem, musiałyby być podane procenty skutecznych jedenastek :)
0
@FcPortoFan1999 ooo, to się widzę szykuje mniejsza aktywność na stronie
0
@FcPortoFan1999 co tak późno dzisiaj?
0
@patrix211 bo zimowy ma inny skład niż letni. Nie chodzi o okres, tylko składniki :)
Letni wystarczy, że pachnie, a zimowy ma jeszcze nie zamarzać
@bartekvisca popatrz w Action albo Auchan, można dorwać w dobrej cenie
2
@tomek8756 10 mogłaby być analogia do drogi krzyżowej i odarcia Jezusa z szat
Piłkarze oddają koszulki kibolom po dramatycznych wynikach ;D
2
@Koorsik nie wiem dlaczego o fakcie, piszesz jako głupi argument ;D
Ja nie wyraziłem swojego zdania, nie wymyśliłem sobie tego, stwierdziłem fakt
To że system jest do bani, napisali wyżej. PiS tym programem być może chciał kupić głosy wyborców, a może myślał, że uda się poprawić dzietność. Nie pykło, a każda kolejna partia wie, że zabranie tych pieniędzy ludziom to będzie strzał w kolano. Nie dlatego, że to coś złego, tylko dlatego, że ludzie to coraz więksi idioci, nie pojmujący tego co się dookoła nich dzieje.
2
@pt9 @Cochise wiem, że program nie spełnia swojego założenia, ale nie zmienia to faktu, że te dzieci, będą pracować na nasze emerytury.
Wiem też, że i bez tego programu by pracowały :D
No ale taka to polityka
5
@Cochise a kto będzie robił na Twoją emeryturę? Właśnie te dziecko, na które Ty teraz płacisz. One później będą płacić na Ciebie
1
@hayek bo wszyscy szukają tego gamonia w lesie
2
@FcPortoFan1999 tak jak jest cisza przedwyborcza, tak powinno zostać wprowadzone sprzątanie powyborcze
Miesiąc czasu na sprzątnięcie wszystkiego co wywiesili