- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1137 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1137 Culés
24
W wywiadach czy głosowaniach, większość piłkarzy jest zgodna z tym, że Messi zasłużył na ZP, większość trenerów, nawet trener Norwegii, piłkarze City - Bilva, Rodri, nawet Bellingham. Sam Haaland pogratulował Leo i nie robił krzywych akcji jak pewien czeladnik z Madery i jego grono fanów. Jest też inny obóz, czyli ci którzy dalej wypominają Messiemu kradzież Lewandowskiego i mają go za wroga nr 1 w naszym kraju XD Tutaj następuje naturalna segregacja na tych, którzy rozumieją temat i tych, którzy kompletnie go nie pojmują i kierują się tylko i wyłącznie negatywnymi emocjami. (np ci którzy piszą, że Messi dostał ZP za pare karnych na MŚ, bo w PSG to nic nie grał XD) To była bardzo wyrównana rywalizacja, ale całokształtem Messi zasłużył bardziej niż Norweg.
12
@Donnie_Darko najlepsze są komentarze, że Messi ukradł ZP
Normalnie sobie przyszedł, zabrał (ukradł) i poszedł
Dla mnie te plebiscyty są gówno warte, co pokazują głosy i argumentację takich osób jak Iwański.
A nasz Robercik sam wcale nie był lepszy, bo pisał pamiętne "le cabaret" a jak pokazali jak sam głosował, to również można to było tak skomentować.
4
@Donnie_Darko Te gadanie, że nic nie grał w PSG jest najlepsze xd
0
@mrboom ale ty wiesz że w Złotej Piłce nie głosują zawodnicy?
9
@MesQueUnClub96 Ale wtedy głosowali. I twój idol, do trójki dał Vidala. Także tego.
6
@MesQueUnClub96 coś jeszcze mądrego chcesz napisać?