mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@tbas przecież ten chłop musi częściej jeździć na bani
Ja mam prawko 12 lat i nie miałem żadnej kontroli jeszcze.
I na nic zakazy, musi dojść do tragedii, żeby poniósł w końcu odpowiedzialność. Pojebany kraj. Ciekawe ile dzisiaj brakło, żeby ta rodzina z dzieckiem już była po drugiej stronie.
Karać, karać i jeszcze raz karać.
3
Hahahaha, a ostatnio pisałem
Gdy wydaje Ci się, że widziałeś w piłce już wszystko, to odpalasz meczyk i hiszpańscy sędziowie udowadniają, że się myliłeś.
0
Co to za święta bez Kevina, dajcie spokój.
1
@Volk pytanie, co odstawi Barcelona?
1
@michal26 bo jest finał pucharu króla, a że hiszpański związek jest upośledzony, to nie gra całą kolejka :D
3
@Kessie no przygotowani fest, a druga połowa o suchym pysku? Amatorzy
1
@Gaz on w ogóle nie celował, poprostu kopnął z całej siły przed siebie, szkoda właśnie, że nie poszedł w techniczne uderzenie, w swoim stylu
Ale jakby to siadło, no to o wiele piękniejsza bramka niż techniczny strzał
3
@NeroTFP1 co region to inaczej ;)
Tylko kluczowe jest dobre przysmażone mięsko :)
3
Czy LaRambla kojarzy taka potrawę na Wielkanoc?
U mnie w domu od zawsze mama całe to mięso(schab, szynka, kiełbasa i chyba boczek) kroi w plastry, ładnie smaży, doprawia i do tego gotowane na twardo jajko. Wszystko ładnie wymieszane, z ćwikłą wchodzi jak złoto.
I u nas się na to mówi zasmażka
7
@Culer9002 ale zyskał też wiele, że się nie sprzedał i nie odszedł z BVB, takich piłkarzy dzisiaj jak na lekarstwo
2
@JanneAhonen jestem tego samego zdania
@fart my na Wielkanoc sobie nie robimy prezentów w ogóle :)
A jak u Was wygląda sytuacja z jedzonkiem? Które święta wolicie pod tym względem?
2
@fart no to tylko pokazuje co komercjalizacja potrafi zdziałać
To są najważniejsze święta, w zasadzie opieramy na nich nasz wiarę, a są tak przeżywane bez echa
Nawet głupi przykład w pracy, na Boże Narodzenie masz jakąś kasę, bony, czy cos tam, jest jakieś zebranie, składanie życzeń itp. a na te święta nie ma nic
3
@Zoker chyba nie do końca jest to ich życie prywatne (w dosłownym znaczeniu) skoro wydają jakieś oświadczenia itp.
Byli osobami publicznymi, w sensie są nadal :D
0
@Encore w G2 bez formy Niko, Hooxi to wiadomo jak strzela, Hunter zależy jak mu się mecz wylosuje, sam m0nesy nie ugra. Stawiam 2-0 Mouz
0
@Katalończyk 99 podobno na lotnisku tuż przed wylotem został zatrzymany
0
@Rastafarnianin a to wegetarianinem się jest przez jeden dzień?
5
@Sulimo największą hipokryzja, że w inne dni, nikt nie wspomina, że je dzisiaj kiełbasę, kaszankę, golonkę itp. przychodzi dzień postny, nagle wysyp Maklowiczow
0
@Rl9k1nG ja miałem taki okres też, ale trochę głodny chodziłem, a też mam w domu "francuskiego pieska" co tego nie zje, a to już 2 dni ma, a ja strasznie nie lubię wyrzucac jedzenia, więc muszę to kiedyś jeść :)
7
@Rl9k1nG jest, dzisiaj jeszcze nic nie jadłem. O 11 śniadanko w pracy, potem o 16 obiad, do syta i może jakaś kolacja wleci, ale nie jest to takie oczywiste
5
@pt9 dlatego ja tu mam często taka beke, jak ktoś wrzuca jakaś łaskę, nie ważne, czy zrobiona czy nie, ale te komentarze, paskudna, nie w moim typie itp. są śmieszne
Bo prawda jest taka w znacznej większości, jak napisałeś
A już w jakimś klubie po kilku shotach, to tylko za takimi by latali
2
@kubix05 brakuje takiej gałki i makutry :D
18
Ciekawostka i fakt, który pewnie umknął większości.
Taras Romańczuk nie wziął udziału w konkursie jedenastek przeciwko Walii. (Nie chodzi o to, że nie strzelał, ale nawet nie mógł stać na środku boiska, z reszta drużyny). Powód? Czerwona kartka dla Walijczyka, a przepisy stanowią, że w konkursie rzutów karnych, liczba piłkarzy musi być równa.
Pewnie niektórzy wiedzieli, ale ja pierwsze co słyszę. W sensie jak się nad tym zastanowić, to logiczne i sam by człowiek na to wpadł, ale że rzadko dochodzi do serii rzutów karnych, a tym bardziej takich długich, w których strzela cała drużyna, to jakoś się o tym nie myślało i nie zwracało na to uwagi.
0
@marcin62 a ta dziewczynka? Mózgu nie ma? Rodziców?
1
@Janas11224 jednak jest to niewyobrażalna presja
Pamiętam za łepka w gimnazjum mieliśmy jakiś turniej i w finale były rzuty karne, to nikt nie chciał iść. Strzelaliśmy jako drudzy i gdy już doszło do sytuacji strzelania na przewagi i nasz bramkarz obronił, wystarczyło strzelić i mamy wygrana, to nagle każdy chciał iść strzelać :D
0
@wojopancer to jest jak z rodzeństwem, Ty możesz je wyzywać, i jest luz
Ale jak ktoś obcy zaczyna wyzywać, to żarty się kończą :D
1
@mmaciass tak się ostatnio zastanawiałem, a propos wyglądu i wyborów, czy jakaś laska, kompletny random, ale taka 10/10, jakby wzięła udział w wyborach, jaki wynik by zrobiła. Na mieście parę plakatów i bilbordów z wyeksponowanym biustem, tyłkiem. Ciekaw jestem efektu.
Skoro potrafiliśmy na piosenkę EURO 2012 wybrać koko koko, to tutaj nie zdziwionym się, jakby wygrała
12
@Criss18Barca nie koniecznie musiało chodzić z tą tępotą o poziom inteligencji, ale odnośnie żylety, jako rzeczy.
Chociaż nie powiem, wleciała gra słów, tańczące metafory i każdy wie co miał na myśli pewnie :D
@Chaoss dokładnie, a hasło Bóg, honor, ojczyzna, to już jest taka żenada, bo jak byś ich spytał, to żaden pewnie wierzący, najważniejszych dat dotyczących swojego kraju nie będą znać, a o honorze się nie wypowiadam, bo atakowanie w grupie, starszych, dzieci, rodzin jest poniżej jakiekolwiek poziomu honoru
8
@Sulimo imponuje chłop spokojem, wczoraj leciała laga i Bednarek ja źle przyjął, zrobił się delikatny smród, a w tej samej sytuacji co zrobił Salamon? Zgasił sobie piłkę na klatę, przerzucił nad gościem
Pewność siebie na tej pozycji i w takich meczach jest olbrzymie istotna
2
Ciaaaaaarryyyyyyyy
Piękny moment
0
Komentarz usunięty przez użytkownika