0


Jak my chcemy walczyć gdziekolwiek i z kimkolwiek, jak my tak bronimy jak Pedri? Przecież to jest kryminał, on go asekurował, żeby mu nikt piłki nie zabrał czy co? Tak bez jajecznych piłkarzy mamy. Gavi to by go tam 3 razy powstrzymał. Przykro się na to patrzy, jak niektórym zawodnikom kompletnie nie zależy na tym klubie, jak grają na alibi.

1

Co do tego karnego, bo czytam, że kontakt był lewa nogą itp.
Serio? To każdy kontakt w polu karnym ma być gwizdany? W życiu taki kontakt nie powoduje upadku, a to co zrobił prawa nogą to jest jedna wielka symulka. Kto tak upada, idzie w lewą stronę a prawą nogę ciągnie jak paralityk w drugą, żeby tylko złapać kontakt? Bezczelność i jeszcze ten jego uśmieszek, że się udało naciągnąć.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@lntrowertyk no ale on to ma od słuchawek właśnie ;D

1

@michal26 Tarasienko dzisiaj zrobił punkty Doyla tak naprawdę ;)
Ale nie żal mi go, bo zlotowa straszna z niego.
Ale też nie jestem zaskoczony wynikiem. Co prawda typowałem minimalne zwycięstwo Falubazu, ale nie dziwi mnie taki wynik.
Falubaz nie ma jednego mocnego lidera, ma 4 gości na zbliżonym poziomie, to ich siła, noi juniorzy dzisiaj dojechali ;)

0

@michal26 właśnie trzeba brać liderów słabszych drużyn, takiego Fricka, bo on bardzo często będzie jeździł 6 razy ;)
Natomiast nie opłaca się brać braci P. Bo ono wiecznie albo taśma, albo wykluczenie ;)

1

@michal26 ale ja zrobiłem skład też tak żeby był, mówię później sobie jakoś to poukładam lepiej, a nie można było.
Ogólnie to 3 rok chyba się bawię a dopiero zaczynam to ogarnąć tak na dobre, żeby to miało ręce i nogi ;)
Nie wiem czy w pierwszym tysiącu, bo ścisk niesamowity
W sensie 500 osoba miała tyle samo pkt co 800 :)

1

@michal26 na papierze wszystko ładnie, ale w realu Vaculik i Tai narazie słabo
Ja paradoksalnie nabiłem 71 pkt w pierwszej kolejce, więc nie było tragedii ;)

0

@michal26 u mnie tak to wygląda, aż wstyd trochę, że tyle juniorów i jak ją do tego doprowadziłem to sam nie wiem ;)
https://ibb.co/8DWCwbc
Ogólnie niby spoko juniorzy, no ale oni jadą max 3 razy w meczu, to nawet jakiegoś średniaka seniora bardziej się opłaca wziąć
W 1 kolejce.mialem Taia, ale tak mnie zirytował, że go wywaliłem;D
Ale też zmienię po tej 4 kolejce właśnie na takich 4 solidnych seniorów, a wezmę słabszych juniorów

0

@michal26 https://ibb.co/pxjmgdY
Ale to bez większej analizy, na szybko, jak mam być szczery, to ja nie ogarniam kompletnie tej drugiej ligi. Z kolegą się bawimy w typera i menagera, ale ekstraligi, namówił mnie, żebym tu też się pobawił, narazie wychodzi nieźle, bo w typerze mam 90 miejsce na 6600
W menagerze dużo gorzej, ale czekam na pierwsze okienko i będę coś zmienial

1

@michal26 no musiała być taktyczna za Buczka, bo wcześniej już jechał za kogoś tam
https://ibb.co/MZRtSH8
Ja się nie chwalę, ja mam talent :D

1

@michal26 dobrze, że nie w Lublińcu :)
I Krosno wygra z Bydgoszczą jak pisałem :)

0

@michal26 Kowalski jeździł w Częstochowie, tor zna, więc dzisiaj powinno być ok. Z tymi juniorami bym taki pewien nie był, u siebie spoko, ale wyjazdy juniorzy zazwyczaj mają słabe, patrz na Toruń, w Gorzowie nic, a teraz z Lesznem (gdzie Ratajczak nie jest ogórkiem) porobili ich.
Tai od kilku lat lepiej jeździ na wyjazdach niż na Olimpico, w Anglii wygląda bardzo dobrze, cały czas dwucyfrowe wyniki praktycznie.
Magic to nawet w Anglii jest słaby. Od jego postawy dużo zależy, ale tor w Częstochowie mu pasuje. Moim zdaniem Magic musi zrobić zmiany w teamie, wywalić brata, chociaż wiem, że to nie takie proste, ale ewidentnie widać, że nie są w stanie mu dobrze doradzić.

Widzę, że Ty na grubo lecisz, karnet we Wrocławiu, teraz wyjazd do Czewy. Mam nadzieję, że pogoda dopisze i wyjazd się uda. Z ciekawości, na sektor gości lecisz, czy między miejscowymi będziesz?

0

@Criss18Barca nie pamiętam Twoich ostatnich typów, ale @michal26 'a już tak i się "trochę" nie sprawdziły :)
Ja to widzę inaczej, przede wszystkim Krosno u siebie wygrywa dzisiaj. Ostrów pełna zgoda.
Zielona Góra też wygrywa dzisiaj, a Sparta 43-47.
I z całym szacunkiem, ale jak o Hansenie można napisać, że jest jednym z najsłabszych w lidze. Co do juniorów to też jeszcze bym się wstrzymał, u siebie pewnie zapunktują.

0

@tbas mu chyba chodziło o nasze piłkarki w półfinale LM z Chelsea

0

@Dari0G Ty nawet nie zrozumiałeś mojego przekazu, a coś tu próbujesz jeszcze dyskutować. Ja mam wywalone na Raków. Mi chodzi o to, że jesteś bezmozgiem, bo piszesz po 20 minutach meczu, przy stanie 0:0, że drużyna A nie chce wygrać meczu.

0

@Dari0G trzeba być idiota, żeby napisać taki komentarz jaki napisałeś i teraz jeszcze coś szczekasz

0

@qbuteq nie wiem czemu ale Balotelli mi się skojarzył

0

@Dari0G no co mecz, to te same głupie komentarze
Tak, nie chcą wygrać, biegają i grają, żeby przegrać. Przynajmniej na chwilę obecną, bo może w 80 minucie zmienia zdanie i jednak będą chcieli wygrać.

1

@Don Lucas jakby jechali w Gorzowie, to hit hitów, a tak myślę, że nie będzie za dużo emocji. Świadczy o tym fakt, że mecz jest w piątek, a wszystkie lepsze mecze według c+ są w niedzielę. I tak też uważam, że na papierze, niedzielne mecze będą dużo bardziej emocjonujące i zacięte.

1

Pamiętacie sytuację kiedy Kepa odmówił zejścia na serię rzutów karnych z City? Na pewno pamiętacie. Wtedy B. Silva pokonał go strzałem w środek bramki. Przed seria jedenastek w środowym ćwierćfinale LM, Kepa przekazał te informacje Luninowi (jest filmik jak rozmawiają przed karnymi no i Lunin został w środku, więc by się zgadzalo). Spłacił się transfer.

0

@FcPortoFan1999 jestem przekonany, że nie powie złego słowa na żadnego z kadrowiczów, po prostu ma klasę i nie będzie oceniał kolegów, z którymi jeszcze niedawno dzielił szatnię.

1

@Comentateiro fakty są takie, że uważasz wyborców głosujących na KO za lepszych, inteligentniejszych itp. a drugą stronę dyskredytujesz na każdym możliwym kroku.
Mówiąc kolokwialnie, wchodzicie sobie w dupę.
No i jeżeli dla Ciebie to są wymysły (czyli Twoje wypociny na forum, bo przecież z kosmosu sobie tego nie wziąłem), to czas się udać do specjalisty.
Narazie w tej dyskusji wychodzisz na hipokrytę, a już wyżej Cię ładnie wyjaśnili.

1

@michal26 się zesraja tak jak my z Levante za Valverde pewnie :D

1

@michal26 czemu 3 w LE? Zakładasz z góry, że będą w finale?

P.S jak niedzielny mecz typujesz? Ja delikatne zwycięstwo Sparty mimo wszystko.

1

@Comentateiro jaka dyskusja, a prawda jest taka, że kolega jest z Twojego "obozu politycznego". Gdyby był za PiSem, to byś pisał to co zawsze, że wyborcy tej partii są mało inteligentni i nawet dobrze pisać nie potrafią/korzystać ze słownika/autokorekta itp.
To jest aż przerażające, bo przecież smartfony czy komputery same poprawiają błędy, a on jednak pisze dalej dramatycznie

1

@NeroTFP1 odreagowuje na mnie w domu ^^
Ale często wraca zirytowana, bo dzieciaki są coraz gorszej, zwłaszcza w dużym mieście (głównie przez rodziców)

2

@Sinirsey chyba nie zrozumiałeś. Poza tym skąd możesz wiedzieć, jacy byli Twoi rodzice w Twoim wieku?
A dwa, chodzi o reakcje na zwracanie uwagi, a nie jaki kto jest.
Moja żona pracuje w przedszkolu, albo wystarczy pójść na plac zabaw i zobaczyć jak reagują rodzice. Jeden za żadne skarby nie uwierzy, że jego dziecko mogło coś złego zrobić, a drugi podejdzie rozsądnie, widząc winę w konflikcie po obu stronach.

2

@NeroTFP1 świat/ludzi powaliło, ciekawe czy głupi żart chciał zrobić, czy o co tam chodziło

A dwa posty niżej też niezły news
Chore czasy

2

@Pawci023x od kogo od nich?
Przecież za L4 płaci pracodawca (do 33 dni w roku kalendarzowym)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?