mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@mientusek1407 celnie o Yamalu
2
@ElTomas kolejny mecz i znów to samo, skuteczność, w Monachium też on i Pedri mieli setki na nogach rok temu.
0
@panczo no niestety, dwa juniorskie błędy w jednej akcji, najpierw przy wyprowadzeniu piłki, a potem brak kalkulacji i odpowiedniej oceny sytuacji. Pisałem wielokrotnie, że to jest bardzo dobry obrońca, ale jego największym błędem jest to, że gra bardzo agresywnie i praktycznie zawsze wchodzi ostro, bardzo często właśnie dochodzi do kontaktu z rywalem, czym ryzykuje nie tylko faulem i kartka jak wczoraj, ale też kontuzją. Czasami trzeba trochę odpuścić, odprowadzić napastnika do boku, na jego gorsza nogę, a u Araujo liczy się tylko skasowanie akcji nie ważne jakim kosztem
0
@mate92 w pierwszym meczu to wychodziło, Lewy wygrywał większość pojedynków powietrznych, dobrze zgrywał piłki, wtedy nikt nie narzekał, tylko chwalił Xaviego. Ja rozumiem niechęć, nerwy, emocje, ale baszcie chociaż trochę obiektywni. Zagraliśmy tak, jak nam.na to pozwoliło PSG, a nie pozwoliło na za wiele. Ciągły pressing, spod którego nie potrafiliśmy wyjść, bo mamy za słabych fizycznie piłkarzy, se Jong robi kółeczka, nie zdobywając przestrzeni, Gundogan jest zbyt wolny, żeby wejść w jakiś pojedynek, Pedri praktycznie każdy pojedynek biegowy przegrywał.
0
Jak dla mnie zmiana Yamala się broni. Raphinia lepiej wychodzi na wolne przestrzenie, lepiej broni. Yamal jest lepszy w ataku pozycyjnym, w pojedynku 1na1, tylko, że po czerwonej kartce mógł nawet do takiej sytuacji nie dojść. PSG nas stłamsiło, nawet jak graliśmy w 11, super, że udało się strzelić gola. Przypuszczam, że gdyby nie czerwo, to z tych kontr wywalczyli byśmy awans.
Szkoda, że to akurat Dembele okazał się naszym katem. Gość przez tyle lat nie dał Barcelonie prawie nic, a tu w 2 meczach był kluczową postacią.
2
Donnarumma mógłby coś odwalić :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
@HypeR kolega oglądał w aplikacji Internet Explorer
0
@BarcaFan001 niby tak, tylko ja mam w głowie liczbe kibiców (86 tyś) i weź teraz każdego sprawdź z dowodu, czy się PESEL zgadza itp. to przecież cały dzień będą wpuszczać. Jedynie to pewnie będą patrzeć na imię nazwisko, bo nikt peselj nie będzie miał czasu sprawdzić
0
@KochamInieste niby tak, ale w drużynie przeciwnej też zawsze ktoś się znajdzie
Szukam i szukam i nie mogę znaleźć oficjalnie kto jest zagrożony, ale wydaje mi się, że w Atletico sporo piłkarzy
1
@KochamInieste lepiej, żeby nie zagrali w ewentualnym półfinale, niż w finale :)
0
@Safrani @chavez ale co sprawdzali? Czy się dane zgadzają, czy tylko rzucili oko na Was i na zdjęcie w dowodzie?
0
@BarcaFan001 jak kupisz 2 bilety, na jeden PESEL (Twój) to musisz iść sam ze sobą
A tak serio, no to robisz z tym biletem co chcesz. Chodzicie na mecze? Już kolejna taka sytuacja i pytania. Ktoś Was kiedyś sprawdzał z dowodu przed bramkami wejściowymi?
2
@macio_944 https://ibb.co/m4qmyQX
Króciutko.
6
Ale by sobie człowiek obejrzał taki półfinał LM, FC Barcelona vs Borussia Dortmund
1
@Gaz niestety Sergi Roberto zawieszony za kartki, więc nie ma co liczyć na taką akcję
3
@AFA w strzelankach jest takie powiedzenie, jak komuś nie idzie, że ma "drewno w łapie"
Nabiera nowego znaczenia :D
0
@AlwaysBlaugrana kupiłem raz dwie bluzy Nike, w tym samym sklepie, w tym samym rozmiarze, jedna była większa od drugiej :D
9
Bohaterka jednego z największych hitów Budki Suflera, Jolka, istnieje naprawdę. W 1982 roku przyjechała nad morze z synem i wdała się w romans z autorem tekstu piosenki Markiem Dutkiewiczem. W tym czasie mąż Joli zarabiał na samochód w Anglii.
Jak się pewnie domyślacie, ich związek nie przetrwał. Doszło nawet do spotkania między panami, mąż Jolki był zły na Marka, ale z drugiej strony cieszył się, że został bohaterem słynnej piosenki (WTF).
Aktualnie Jolka mieszka w Warszawie, po namiętnym romansie kontakt się urwał.
#pieklomezczyzn
0
@El Plutoninho jak ktoś jutro dostanie żółtą kartkę, a ma już taka na koncie, to pauzuje w półfinale. Natomiast jak ktoś nie ma żółtej kartki, a dostanie jutro, to i tak półfinał zaczyna z czystą kartą.
0
@bartekvisca w trasie 6-6.5, w mieście do 8
Wtedy można mówić o niskim spalaniu moim zdaniem
0
@HighestInTheRoom jaki Śląsk, o czym Ty mówisz. Mają najtrudniejszy kalendarz, oni z podium wylecą, a nie mistrza zdobędą. Dzisiaj w Zabrzu z 2-0 i do domu
1
@DonCarletto co za idiotyczna logika
Tak, specjalnie przegrywają, żeby City wygrało mistrzostwo. Na pewno nie chcieli wygrać tego meczu. Widzę takie komentarze, to nie wiem co myśleć o autorze
0
@michal26 na Olimpico byłeś?
3
@Kidd ale z kulturą, elokwentnie. Czekamy na rozwój wydarzeń :D
3
@Kidd bardziej język faktów :D
12
@MesQueUnClub96 nie, dał przykład, że to i to jest zaburzeniem i ludzie powinni to uszanować
Możesz być spokojny, nikt Cię nie będzie piętnował
3
@barcelonaLM kiedyś dżinsy-rurki, biały t-shirt, czarna ramoneska
Dzisiaj to
Wolę poprzednią wersję :D
@JimMorrisonFCB dokładnie, bo przecież nie noszą tego bo jest drogie i można się polansowac :D
0
@wawrzyn1 tylko ta jego pensja...
Musiałby pójść na rękę Barcelonie, a mam wrażenie, że trochę może czuć się "zdradzony" przez klub i nie będzie zbyt ugodowy
1
@wawrzyn1 że to nie FM i na pewno się nie uda pozbyć wszystkich zbędnych piłkarzy. Największy problem może być z Fatim.