0

@Transu96 coś pomieszales i to grubo, bo on napisał poprawnie przez d

1

@Kgorecki2500 top4 będzie
Co prawda w grupie, ale zawsze:)

1

Polska po drugim meczu na Euro2024:
Już jesteśmy na lotnisku...i pomału odlatujemy...odlooooot :D

0

@Lucyfffer
1. Francja
2. Lukaku
3. De Bruyne
4. Austria
5. Holandia

0

@kigani no dobrze i ja to rozumiem i to napisałem, ale jesteś załamany? Już nic dzisiaj nie zrobisz? Straciłeś ochotę na wszystko co miałeś dziś robić?

1

@Szklaner nie widzę w tym wpisie niczego niestosownego. Fascynuje mnie jedynie, że ktoś tak przeżywa śmierć obcej osoby, nawet jak było się z nią związana przez jakiś serial. Są znacznie większe tragedię w życiu niż śmierć aktora. Przecież ja się nie śmieje, nie ujmuje ani nic w tym stylu. Tak niestety wygląda życie. Po prostu średnio mi się chce wierzyć, że można to aż tak przeżywać. Masz plany na dzień dzisiejszy, nie wiem, basen, kino z dziećmi, obiad u dziadków i wszystko odwołujesz, bo masz popsuty dzień przez taką informację?

7

@fur_Deutschland naprawdę przez informacje o czyjejś śmierci macie popsuty dzień? Bo już kolejny taki wpis widzę.
No jest przykro, jak się czyta takie informacje, ale co zrobisz? Jaki masz na to wpływ? Chwila refleksji, zadumy i trzeba się cieszyć życiem, czerpać pełną piersią.

0

@BorzyKrzys rozpuszczony chłopaczek, który myśli, że jak ma kasę, to może wszystko
Mega pogubiony facet. Nie mówię, spotkała go tragedia(śmierć syna w wypadku), ale nieraz jak widzę jak się zachowuje, to jak dzieciak, albo jakby był nafurany. Teraz jest w Hiszpanii, "uciekł" od problemów w Polsce, bo tam jakaś afera z jego fundacja była. Dodaje co chwila story jaki on szczęśliwy w Maladze że odnalazł raj na ziemi, ale widać, że oszukuje sam siebie.

0

@tristan87 migrena to chyba jest przewlekła i dłuższą
A tu jest taki ból, nie wiem, z 30 sekund, po gwałtownym ruchu głowy, jakbyś coś zerwał, jakieś naczynie czy cos, rozchodzi się takie ciepło po głowie, ale tak jak pisałem, z 30 sekund i po wszystkim
@Krzysztof1987 nie byłem, bo pytałem wśród bliskich, to też coś takiego mieli/mają
Wydaje mi się, że to nie jest choroba

0

Ktoś wie jak się fachowo nazywa takie uczucie, nie bardzo wiem jak to wpisać, żeby samemu znaleźć, spróbuję tutaj.
Takie nagle uczucie jakby w głowie coś pękło, zerwało się, rozchodzi się takie uczucie gorąca i dość duży ból. Na szczęście chwilowe to jest. W moim przypadku, występuje przy gwałtownym ruchu głowy

11

2

@MesQueUnClub96 ja tam Ci wierzę, że jest tak jak piszesz, ale nie współczuję Ci, bo tak samo jak Vegeta, nie słuchasz dobrych rad, tylko dalej robisz z siebie ofiarę

Musisz nabrać pewności siebie, takie osoby są o wiele bardziej atrakcyjne w oczach innych
Czemu nie zapiszesz się na jakiś sport? Co z tego, jak wyglądasz teraz, za rok, możesz być zupełnie innym człowiekiem. Zaraz wakacje, będziesz miał dużo wolnego czasu. Niestety każdy wie jak go spożytkujesz, będziesz tu siedział i spamowal. Błąd.

W moim odczuciu, laska 6/10 jest dużo bardziej atrakcyjną z jak jest pewna siebie, przebojowa, znająca swoje mocne strony o potrafiąca je wykorzystać, niż laska 9/10, która jest zakompleksiona, a te kompleksy, są tylko w jej głowie.

0

Są tu jacyś wojskowi? Czy w szeregach armii w związku z ta tragedią jest jakieś poruszenie? Czy np. żołnierze rezygnują z służby, uważając, że jest bezsensowna, skoro nie mogą się bronić, czy śmierć młodego chłopaka nic nie zmieni?

4

@Herato zależy
Robisz 99 pkt w lidze, ale Real robi 100
W finale LM przegrywasz po rzutach karnych
Finał copa del Rey 3-2 po dogrywce i błędzie sędziego.
Masz sezon bez trofeów, zwalniasz trener? Ja nie
Na drugim biegunie
W lidze 18 pkt strata do mistrza
W copa del Rey i w LM odpadasz w 1/4
Sezon bez trofeów, zwalniasz trenera? Ja tak

0

@escarabajo pierwszy raz się w to bawię
Ustalam sobie skład, pozycję, a potem mi się to samo zmienia
W sensie z prawej obrony gościa przesuwa na środek
O co kaman?

1

@barca__rządzi wiem właśnie, też o tym pomyślałem, dlatego bardzo chciałbym, aby nasi kibice zachowali się kulturalnie i uszanowali ich hymn, żeby zobaczyć ich reakcje na Mazurka

0

@Kozinho. Mi się często udziela, jak jestem w takich miejscach, że chciałbym zamieszkać w zamku królewskim, na takim dworze. Być albo jakimś rycerzem króla, albo po prostu jakaś funkcje na zamku pełnić. Określone zasady, hierarchia.

6

@Arden a ja bym się nie zdziwił, jakby to nasi kibice uszanowali ich hymn, natomiast Ukraińcy, gwizdali by podczas Mazurka Dąbrowskiego
Kompletnie nie byłbym zdziwiony, patrząc, jak się niektórzy u nas panoszą

10

@tristan87 się naogladaja romantycznych filmów, jak na peronie kobieta w sukni, kapeluszu, żegna swojego ukochanego, prosi o list za kilka miesięcy i czeka aż wróci, a potem mają wyobrażenia takie

A prawda taka, że po tygodniu by tindera zakładała pewnie :D

32

@tristan87 nie przejmuj się hejtem kobieto, jesteś wielka!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Balboa901 Argentyna i RFN?
Włochy grały, Hiszpania też, Brazylia też, Urugwaj też, Niemcy też, Anglia też

0

@skubi99 dlatego, żeby nic nie powiedzieć, żeby nikt się nie mógł przyczepić do jego słów

5

@clyde pytasz dzika czy sra w lesie?

2

@HighestInTheRoom pewnie masz rację, ale z drugiej strony, kto by na tym stanowisku nie był, cyrki i tak by były, bo wiadomo, że sposób działania jest narzucony z góry przez kogoś innego

0

@Albatros musisz się zastanowić i odpowiedzieć sobie na pytanie, która informacją podana do mediów mija się z prawdą? Wtedy poznasz odpowiedź na swoje pytanie

14

@Natenczas tak, uważa ludzi za debili. Tak jak każdy polityk.

2

@Jakchcesz tylko Ostrów Wielkopolski!

0

@KamQiX około, w tym czasie można sobie umyć szybki :)

0

@MesQueUnClub_87 Jacek Braciak?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?