0

@Litman jak turniej jakiś jest w Polsce a gra inna drużyna niż nasza, to też są pustki na trubunach

2

@macio_944 spróbował wejść w pole karne bo była luka, ale nie wyszło, obrońcy go mądrze zablokowali a potem wypchnęli do boku, nie miał co zrobić, to wycofał do tyłu. Lepiej tak, niż jak Zalewski z Holandia stracić :D
Próbuje, bo ma.nadzieje, że mu wyjdzie, ego ma duże, więc się nie załamuje nieudanymi próbami.
I słusznie zauważyłeś, czutke do wyjścia ma dalej bardzo dobrą.

5

@Arden bardziej bym się jednak skłaniał, że nie alkohol a pochodzenie i temperament tu miały główne znaczenie

1

@Arden no tak, ale mnie takie jego zachowanie nie dziwi, bo miał takich sytuacji masę i to znacznie gorszych
Więc dla mnie to coś normalnego już w jego przypadku
@PatrykBarca ma Pan rację Panie Patryku

1

@Arden ale już nie zmieni, bo to już 40 letni facet o mentalności dzieciaka
Na tym filmie jakby tam szturchnal gościa, to by było przegięcie, a tak moim zdaniem, nie zrobił nic wielkiego
Słynął z dużo większych krzywych akcji ;)
Więc jak na swoje możliwości, nie zrobił nic specjalnego;D

1

@Arden a gdzie ja z niego robię męczennika?
Normalna sytuacja boiskowa jakich wiele
No że zachowywał się wielokrotnie jak buc to fakt i przecież ja tego nie zakłamuje
@PatrykBarca ale Wam ta nienawiść do niego odbiera resztki zdrowego rozsądku
Ja też go nie lubię, ale potrafię obiektywnie spojrzeć na sytuacje

12

@Arden stawiam, że przez cały mecz, słyszał co chwilę coś z ich ust, gdzieś go prowokowali itp.
A w takich sytuacjach zemsta smakuje najlepiej :D (tak wiem, że nie on strzelił, ale ostatecznie wygrali)
Ja tam się nie dziwię, bo to dość normalny odruch w emocjach i adrenalinie.

2

@FCB24 na euro2020 w pierwszej kolejce 2 remisy
Na euro 2016 w pierwszej kolejce 3 remisy
Na euro 2012 w pierwszej kolejce 3 remisy
MS (ale tu więcej meczów jest) 2022 - pierwsza kolejka 5 remisów
MS 2018 - pierwsza kolejka 3 remisy
MS 2014 - pierwsza kolejka 1 remis

0

@Herato bo Włosi odkąd pamiętam to zawsze słynęli z defensywy
1-0 i obrona. To ma później przełożenie na takie klasyfikacje

0

@PatrykBarca no dobrze, każdy marnuje setki, ale bramka padła totalnie z czapy
Ale tylko on mógł tak odejść na tych kilku metrach obrońcom
@KamQiX

0

@Kubsoleon że nie zachwycił tak jak cała Francja, ale to gość, który potrzebuje pół sytuacji, żeby zdobyć/wypracować gola (tak jak wczoraj)

1

@betleyoneDEjong proszę uprzejmie

0

@betleyoneDEjong


Od 20:48 jest fragment, o który mi chodziło

3

Nadrabiam sobie vlogi z Łączy nas piłka i po meczu z Turcja, jak Probierz w szatni walnął przemowę, to aż ciarki miałem. Nie chodziło nawet o słowa, ale o ton głosu, bije od niego pewność siebie, którą zaraził naszych reprezentantów. No to widać na boisku. Dobrą robotę wykonuje ze swoim sztabem. Najważniejsze, że trafił do głów piłkarzy i oni wierzą w to co mówi.

0

@betonito przegraliśmy z Mistrzami Świata, w katastrofalnym stylu
Przegraliśmy z wicemistrzami świata po fajnej, otwartej grze, mieliśmy swoje okazje.
Co wolisz? Tu i tu porażka, a jednak styl zupełnie inny. Więc lepiej chyba grać ładny futbol, niż parkować autobus i wmawiać piłkarzom, że tylko do tego się nadają.
A Holandia to bardzo mocny zespół, nie rozumiem tutaj niektórych, którzy im ujmują. Sporo nazwisk, które grają w topowych europejskich klubach i są kluczowi w tych drużynach. Może nie przywożą medali z imprez ostatnimi czasy, ale potrafią grać w piłkę znakomicie. Wczoraj też to pokazali, kilka akcji kombinacyjnych, że nie wiedzieliśmy gdzie jesteśmy.

2

@Pedri16Future mnie najbardziej cieszy, że ci faceci uwierzyli, że oni potrafią grać w piłkę i próbują to robić. Po ostatnich MŚ, gdzie trener im wbił do głowy, że grając w piłkę nic nie osiągną, że muszą tylko się bronić, przeszkadzać rywalowi, to co zobaczyłem wczoraj, było miłe dla oka. I to wcale nie jakieś wielkie nazwiska, a potrafili sobie poklepać w trójkącie, wejść w drybling. Najważniejsza zmianą, to że oni uwierzyli w siebie. Nie trzeba było do tego wielkiego trenera zza granicy, wystarczył zwykły polski trener, który jest silnym charakterem, który top pokazuję, a cała grupą widząc to, podąża za nim.

Być może kontrowersyjnie, ale wolę przegrać 2-1 z Holandia, niż zremisować 0-0 z Meksykiem, ale zobaczyć dwa różne style gry, przy czym za jeden można się wstydzić do dzisiaj.

1

@Kapitan hawk no przecież to ironia byku

2

@KamQiX


Da się :D

1

@Destroyer_of_Worlds przepisy się zmieniły
Na szczęście dla Hiszpanów, bo mieć 3-0 i sobie tak głupio skomplikować sytuację to byłby dramat dla nich

2

@Kapitan hawk 4 zgodne opinie, to gdzie ten podział?

1

@kanver_ to jest dobre słowo, w przypadku Yamala, to nie będzie odkrycie, tylko zaskoczenie. Tu się zgodzę.

1

@kanver_ nie zrozumiałeś.
Oni nie będą odkryciem na Euro, bo już większość zna ich potencjał, nikt nie będzie zaskoczony ich dobrymi występami.

1

@FcPortoFan1999 gdy ekstraklasa wejdzie za mocno

0

@Criss18Barca ale nie jada, bo?
Tu Tomasz Dryła przychodzi z odpowiedzią:
"Nie chcę, żeby ktoś utrudniał zdobywanie tytułu mojemu rodakowi"
Wiadomo, że on nie jest osobą decyzyjną, ale swoje dorzucil na początku pandemii.

Oczywiście, że powinni jeździć, dla prestiżu o większego poziomu cyklu.

2

@FCB24 ale to masz tak od lat, a jak tutaj od zawsze były dyskusje z sędzią, to myślisz, że tak nagle zawodnicy przestaną to robić?
Przecież taki Pique, Busi, to co 5 mecz pauza za kartki :D

3

@aleksander7 pokażą kilka, żeby nikt się nie czepiał
Ale nie wyobrażam sobie sytuacji, że ktoś za to wylatuje z boiska, albo w finale, łapie taką kartkę

2

@Tasde jeśli Cię to jakoś pocieszy, pomyśl, że na kilka, bądź kilkanaście lat, znów będziesz mógł tak oglądać turnieje piłkarskie, tylko ze swoim dzieckiem. Będziesz miał z kim wymienić się opinią, uwagami, będziesz mógł zobaczyć siebie jak byłeś dzieckiem :D

0

@Benz podobno stanął w czyjejś obronie

Bardzo dużo jest komentarzy często przy takich sytuacjach, czemu nikt nie reagował, czemu nikt nie pomógł itp.
No on pomógł i jak skończył?
Teraz każda następna osoba się zastanowi czy warto pomóc, żeby nie skończyć podobnie. Niestety chore czasy, brak honoru, wielu napastników z jakimś sprzętem. Naprawdę strach jest pomagać teraz.

Postawa chłopaka bardzo bohaterska, niestety zapłacił najwyższą cenę za nią.

0

@Borneo gdzie Ty w moim wpisie widzisz ból? Przesiąknięty łeb masz tą polityką, aż do bólu. Chociaż chyba powinienem napisać jak jeden z Waszych, bulu

5

@Barcasub ale mówisz o dobrobycie rządzących mam nadzieję, bo chyba nie masz na myśli społeczeństwa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?