6

@Arden chyba jedyny piłkarz, który przeplatał tak fenomenalne bramki, z cała masa zmarnowanych sytuacji, w beznadziejny sposób.
Chodzi mi o ilość.

2

@Jakchcesz Ty się śmiejesz, a ja Ci teraz sytuację autentyk napisze :D
W starej robocie, na myjni, robiliśmy akurat tego dnia w 3. Moi współpracownicy stwierdzili, że się napiją, kupili sobie po setce. Za mało. 0.7 lychy. Mało. Drugie 0.7. z tej drugiej siódemki wypili może po 1 kielichu. Jeden tak się porobił, że zasnął o 13, o 18 go budziłem, że już koniec roboty, czas do domu.
Następnego dnia, znów byliśmy w 3, a ten jeden poroniony gość, sam wypił tę napoczętą siódemkę i nic mu nie było. Nawet się nie zorientowaliśmy.

1

@ranger3120 Francja 1-0

1

@FcPortoFan1999 i z nim w składzie, Holandia była zdecydowanym faworytem

1

@mekston @takisobiektos
No i właśnie z takich kalkulacji się śmieje. Co się musi stać, kto musi odpaść, na jakim etapie. Niech zacznie grać na miarę swoich możliwości, stabilnie, to się nie będzie musiał na nikogo oglądać.
To takie polskie, te nasze matematyczne szanse :D
Żebyście mnie źle nie zrozumieli. Nic do niego nie mam, ale śmiesznie to wygląda.

6

Ale co się tu chłopaki naprodukowali co się musi wydarzyć, żeby Hubi awansował na 6 miejsce w rankingu ATP to ich. Nikt im tego nie odbierze.

0

@MesQueUnClub96 nie rób nadziei

1

@Lucyfffer no mogliby sobie dać spokój z tymi zdjęciami, przecież wiedzą jakie są nastroje wśród kibiców. Nikt im nie broni jechać, przecież na to pracują, ale widzisz Ronaldo płaczącego po nietrafionym karnym, a widzisz naszych piłkarzy, to się zastanawiasz, co jest nie tak?
A najlepszy komentarz, odnośnie tych całych wakacji i tej dyskusji, to myślę, że będzie przytoczenie słów Bednarka, po kompromitacji z Mołdawią.

"Myśleliśmy, że zostało 45 minut i jedziemy na wakacje"

9

"Gdy wszedłem na boisku, to jeden z Anglików podszedł do mnie i powiedział, że zna moją historię i bardzo mnie szanuje. Cieszę się, że mogę być inspiracją dla innych. Kim jest ten zawodnik? Declan Rice!"

- Josip Ilićić

Ten Declan Rice, to naprawdę mega gość. Najpierw ta akcja z jego partnerką, teraz to. Klasa Panie Rice!

1

@MichuZ44 nie otwarte :D
Akurat bocian, to ma otwarcie zabezpieczone jakaś gówniana folią z tego co pamiętam

17

@Comentateiro Zoker to ukryta opcja madrycka. Potwierdzone info.

8

@Albatros Norek Tadeusz, to Legii jest Prometeusz

0

@Kalipso ale przecież możesz napisać testament, a w szpitalu na dzień dobry możesz upoważnić osobę do informacji medycznej.

0

@Sulimo przy czym statujesz?

0

@Kalipso no wrzuciłem do jednego worka, bo jakby zalegalizowali związki, to nikt by nie robił selekcji, kto jest zwyrolem jak to opisałeś, a kto normalnym homoseksualistą, tylko każdy by miał te same prawa, a zaraz za tym, chcieli by następnych udogodnień

7

@Montjuic ostatnio jakiś użytkownik poprosił o jeden logiczny argument zabraniający zawierania związków partnerskich, odpisałem, że chodzi o postawienie granicy, że teraz związki małżeńskie, a zaraz adopcja i inne rzeczy
No i to są właśnie te inne rzeczy. Trzeba to zatrzymać póki można, żadnych ustępstw.

0

@tristan87 a czemu nie może sędziować Niemcom?

3

@ranger3120 tylko 2 dni :)

0

@FcPortoFan1999 faul,niebezpieczne zagranie. Pozdrawiam

4

@MesQueUnClub96 a on kiedyś przegrał z jakimś rywalem? Bo widząc Twoje wpisy, to zawsze jak przegrywa, to sam ze sobą

0

Czy obsesja Cristiano wynika z tego, że Messi wygrał MŚ i on chce teraz odpowiedzieć wygrywając euro i za wszelką cenę chce być bohaterem?

1

@misterio Holandia, spokojne 2-0

1

@Comentateiro nad Wrocławiem też

0

@escarabajo czyli pewnie 0-0
De Bruyne pewnie jakaś kontuzja, jak to w ważnym meczu u niego

1

@dv7wisnia organizator ustala punktację, więc zakładam, że jest inna.
Ja w ogólnym, na 5000 osób, aktualnie jestem 4 z dorobkiem 166 pkt
@Rust_Cohle też dołączyłem, ale trochę później i jestem z tyłu :D
Ale jakiś Szymon ciśnie i tu i w footballfantasy.

0

Obstawia ktoś wyniki w aplikacji kicktipper? Chodzi mi o otwartego typera aktualnych ME. Jeśli także to jak Wam idzie, która pozycja?

3

Po obiadku, @jowita na fotelu
A nie, czekaj...to nie jest fotel
https://ibb.co/ygcsQdt

7

Ten Rudiger to też lubi przypajacować często.

1

@KamQiX dzisiaj dość dużo czasu tu spędziłem, a mimo to nie widziałem :)

1

Nie widziałem tej informacji tu dzisiaj, to wrzucam.
Łukasz Piszczek zostanie asystentem trenera w Borussii Dortmund. Przypomnę, że od nowego sezonu, trenerem BVB będzie Nuri Sahin. Dawni koledzy z murawy ponownie razem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?