2

@hefaj6 jak Ignas się miewa?

0

@michal26 Adrianna Sułek może się pokusi o medal

0

@MesQueUnClub96 a co Ci w tym ananasie przeszkadza? Po ananasie słodki smak ma się. To by Ci się spodobało może, więc niech je, a potem miłej zabawy chłopaki :)

2

@Kgorecki2500 ale po co te popisy?

39

Sprawa z Jaworkiem jest prosta. @VegetaPolska zagrał z nim w swoją gre. Można zamykać śledztwo.

5

@FcPortoFan1999 nie powiedziałbym, że mniej płatna. W budżetówce się kokosów nie zarabia.

0

Komentarz usunięty

0

@Barca_Big_Moment a co ma do tego jks? On już nie gra chyba z rok czasu w G2.
No nuke i inferno to mega taktyczne mapy, tam się trochę trzeba zakombinować. Zwyczajnie nie zdążyli wszystkiego przerobić.

3

Navi b1t G2 w wielkim finale turnieju w Arabii Saudyjskiej.
Mimo wszystko myślę, że G2 będzie tylko mocniejsze. Zwyczajnie zbyt mało czasu, żeby się zgrać

4

@KamQiX ale to nie Barack, tylko jego żona

3

@Stinger_ Śląsk Wrocław to żaden faworyt. W tym sezonie to im bliżej do spadku bedzie niż do mistrzostwa. Tamten sezon to był wybryk natury :)

0

@FcPortoFan1999 mogli by strzelić, bo postawiłem 1-1 :)

0

@kondzix2115 ja mam w tej materii duże doświadczenie, bo pochodzę właśnie z takiego małego miasteczka, teraz mieszkam we Wrocławiu, a na weekendy jeździmy na wieś do rodziców żony.
Zdecydowanie najlepiej mi na wsi. Najgorzej się właśnie w takim małym miasteczku czuje, chociaż mieszkałem tak pierwsze 20 lat swojego życia i było ok. Tak teraz jest to dla mnie męczarnia. Tam każdy się zna, każdy o wszystkim wszystko wie. Resztę sobie dopowie. Każdy się gapi nie wiadomo po co.

3

Niedziele w dużych miastach to jest zupełnie inna bajka. Kilkaset tysięcy mieszkańców a ciszą, spokoj. W tygodniu wiadomo, gwar, pośpiech, a przychodzi taka niedziela i oaza spokoju. Ruch marginalny, ludzie nie biegną, tylko spokojnie spacerują. Pod tym względem lubię niedzielę:)

0

@Marucccio i jak? Bo widzę statystyki Cracovii to jakoś dramat, a postawiłem 1-1

1

@Lucyfffer tak, ja dołączyłem, chociaż przyznam szczerze, że kompletnie się nie interesuje ekstraklasą
W sensie wyniki śledzę, jakieś lepsze nazwiska znam
Ale nie nastawiam się na jakieś wielkie zdobycze punktowe :)
Czysta zabawy i żeby @escarabajo nie było przykro, że nikt nie dołączył, to zrobiłem to jako 1

0

@aspr1me jak jeszcze masz w tym nocleg i przelot to tak:)

1

@Lucyfffer @escarabajo założył ligę

0

@Criss18Barca ale to jest cały czas Toruń na wyjeździe, czyli jedno wielkie XD

0

@Criss18Barca mógł być bonus, bez Magica będzie tylko zwycięstwo i to wymęczone

0

@Michael24 jakby to powiedział Siara
Mają rozmach Viniciusy

0

@Danny Gaucho zbyt wiele razy się kompromitował na priv u kogoś, żeby zabłysnąć tutaj :D
Dla niego ta strona to wszystko

4

@DonCarletto i jakby przyszedł bez mamy :D

0

@Zoker powątpiewam czasem w niektórych poziom inteligencji. Żeby nie odróżnić zdesperowanego nastolatka od trolla. To nie jest wielka sztuka.

2

@Zoker nie, jest to zakompleksiony 18 latek, który poza tą stroną nie ma życia. Chodzi do szkoły, jest gruby, samotny, odrzucony przez rówieśników ale też z własnego wyboru trochę, bo jest inny niż oni.
Jest oczytany w wielu tematach, ale ogólnie mega nieszczęśliwy.
I te jego posty o tym jego homoseksualizmie to tylko szukanie atencji, pocieszenia, nie wiem. Ale wiem, że jest autentyczny

0

@Zoker i co w tym jest zmyślonego? Ubzdural sobie, że się w nim zakochał, a tamten go ma gdzieś.

2

@Zoker a jakie on ma niby historię? Właśnie nie ma żadnych :D

1

@DonCarletto próbował z laskami, ale mu nie wyszło i stwierdził, że zostanie gejem
Oni też mu nie wychodzi
Ciekawe co stwierdzi jako następne ;D

5

@MesQueUnClub96 a tak już całkiem serio. Skąd Ty możesz wiedzieć czy jesteś homo czy nie. Przecież Ty nie masz kompletnie żadnego doświadczenia seksualnego z drugą osobą. Wątpię że Ty się całowałeś kiedyś z kimś.
Robisz z siebie jakiegoś ciepłego Maciusia, a prawda taka, że byś jakaś laskę nago zobaczył, to byś nie mógł swojego małego kolegi utrzymać na baczność

0

@Sulimo wiadomo, jaka jest u nas myśl szkoleniowa. Wywal, nie kiwaj, nie ryzykuje itp.
Podobno to się zmieniło i to mocno. Teraz bardzo duży nacisk kładzie się na pojedynki 1na1, 1na2, dryblingi, mieli itp.
Tylko poszło to, aż za bardzo, bo kompletnie u młodych jest zabijana gra zespołowa. Mają kiwać ile wlezie.
Tak źle i tak nie dobrze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?