mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BorzyKrzys tylko nasi kopacze jak zwykle muszą odstawać. Obie ekipy przegrywają
0
Dawaj Julka, bomba na banie, kończyny balet!
1
Sierpień, to taka niedziela wśród miesięcy. Niby odpoczywasz, ale wiesz, że zaraz wszystko się kończy. Zgadzacie się? No dużo rzeczy się kończy zaraz, wakacje, słoneczna pogoda, długie dni, ciepłe wieczory, urlopy.
8
Tak jak pewien Aleksander zasłynął z jakże "zasłużonej" konstruktywnej krytyki Lewego, tak dzisiaj kolejny raz ukazał się jeden z większych krytyków Zatorskiego, jak i większości polskich siatkarzy, ze sztabem włącznie.
@FCB24 bo o nim mowa, spłodził chyba dzisiaj z 30 komentarzy w trakcie meczu, wszystkie negatywne, marudzace. Ten słaby, ten do zmiany, zła taktyka, zła pogoda, tory złe, złe szyny i tory...tory...tory też były złe. No jeden wielki malkontent.
Nie pozdrawiam, bo takich "kibiców" to nie szanuję.
1
@Proxi nawet asa w tie-breaku, oglądasz?
0
@pt9 ić stont..
1
@Kgorecki2500 oczywiście, będzie to, w przypadku Oli, mieszkanie dwupokojowe. Tylko nie wiem czy są jakieś określone te mieszkania metrażowo. Bo może to być zarówno 35 metrów, jak i 60, a to już różnica:)
Przypuszczam, że to osiedle to też będzie dla przyszłych olimpijczyków.
0
@TheNekro94 jak wygrają to dostaną 2 miliony do podziału, plus jakieś vouchery na wakacje
10
Ola Mirosław za złoto.olimpiijskie dostanie 250 tysięcy złotych, dwupokojowe mieszkanie w Warszawie, diament(y), voucher na wakacje i być może jeszcze jakiś obraz. Bardzo solidna nagroda, na którą zasłużyła.
Trochę śmieszny fakt, mieszkania mają dostać olimpijczycy, którzy zdobędą złoto, ale tylko w sportach indywidualnych, lub sztafety, załogi itp. jeśli nasi siatkarze zdobędą złoto, to mieszkań nie dostaną. Osiedle ma powstać w Warszawie, ale patrząc na dorobek naszych olimpijczyków, to wystarczy szeregówka :D
2
@Trencaxarxes jeżeli masz rację, a zakładam, że masz, to tak :)
Ale osobiście nie uważam tego za wielbłąda. Dla mnie takim błędem jest napisanie np. ktury :)
Dzięki za lekcję :)
@NeroTFP1 dziękuję :)
0
@Trencaxarxes a nie może być lublińskie od miasta Lublin, a nie od województwa lubelskiego? @NeroTFP1 proszę o opinie fachowca
P.s to tak humorystycznie, nie wiem gdzie on tam właził i mało mnie to obchodzi. Serio bierzesz wszystko tak dosłownie?
0
@Aragorn33 to było takie proste, podanie prostopadle do wychodzącego zawodnika, wyjście sam na sam, wyłożenie piłki koledze do pustej bramki, gol.
8
Warto sobie przypomnieć od czego zaczęły się sukcesy Oli Mirosław.
To na pewnym lublinskim osiedlu, kilkanaście lat temu, nieznany z imienia chłopak zainspirował ja do wspinaczki. To także jego zasługa.
1
@MesQueUnClub_87 to takie polskie
Więcej sprzętu, niż talentu :)
Pamiętam jak moja żona się zapisała na krav mage. Kupiła ochraniacz na zęby, rękawice bokserskie, coś tam jeszcze. Poszła raz, dostała w łeb i więcej nie poszła :D
Swoją drogą, trochę słabe to były zajęcia, że nowicjuszka od razu się miała nawalać z jakimś gościem.
3
@Aragorn33 ale trzeba przyznać, że te podania prostopadle jakoś tak wymarły, nie wiem czym to jest spowodowane. Jak sobie przypomnę jakie piłeczki dostawali nasi napastnicy za czasów Iniesty i Xaviego. Nawet pamiętna manita na Camp Nou, to przecież dwa ciasteczka od Messiego.
To się wydaje takie proste. Nie wiem czemu już się tak rzadko to widzi
0
@Sapos93 mogłeś nie zauważyć, ale na ceremonii było to dobrze widać, ma aparat ortodontyczny, więc za jakiś czas, nawet do zębów się nie będziesz mógł przyczepić :)
3
@Mustbe11 mi też się trochę oczy spociły :D
0
@Pnog37 na szczęście nie widziałem tego, serio tak powiedział?
9
Powiem Wam, że jak się tak patrzy na te obrazki z Paryża w wykonaniu naszych Pań, pomyśli ile to wysiłku, wyrzeczeń, upadków, to łezka się mi w oku zakręciła.
0
@adi7adi8 z jednej strony szkoda, a z drugiej pewne srebro :D
0
Czy Ole mogą trafić na siebie w półfinale?
2
@Lola120 ja po co już liczę, że zrobimy z kolejnego zawodnika rezerw gracza kluczowego. Ostatnio nam to dość dobrze idzie, Fermin, Cubarsi, Yamal, Nico, Balde, Gavi.
Trzeba szlifować diamenty :)
7
@don'T.R.I.P.e to są ludzie przesiąknięci polityką, którzy mają tak pasjonujące życie, że pół dnia spędzają na takich przepychankach. Najlepsze jest to, że każdy z nich się ma za wielce oświeconego i najmądrzejszego, a tak naprawdę to jest zupełnie odwrotnie. Moim osobistym zdaniem (które pewnie nikogo nie obchodzi:D) jeśli ktoś jest zagorzałym wyborca jakiejkolwiek partii, to ma nierówno pod sufitem.
1
@FcPortoFan1999 i co ona jedna zbłąkana owieczka zmieni w stadzie baranów?
4
@Zoker ja się nie spodziewam od razu trypletu, LM czy nawet mistrzostwa (bo jednak Real na papierze wygląda bardzo dobrze), ale powalczyć trzeba na każdym froncie. Najbardziej jednak oczekuje jakiegoś stylu, że przestaniemy grać na stojąco, że piłkarze będą zapieprzac, gryźć trawę i walczyć do upadłego. Można wybaczyć braki w wyszkoleniu technicznym czy po prostu zaakceptować, że ktoś jest słabszy, ale chcę widzieć zaangażowanie, wolę walki, ambicje.
4
@cchesterr43 nawet zwykły użytkownik LR robi lepszy research gdy chce coś kupić, niż te gamonie od Stonogi i reszta "dziennikarzy" :D
2
@Pawlak1992 tak jest w większości sportów szybkościowych. Taki ich urok :)
0
Chce wymienić płytę indukcyjną, aktualnie mam taką z ramką srebrną. Na necie jest sporo płyt, ale większość bez ramek, myślicie, że ta, która mam teraz będzie pasować? One są uniwersalne w jakimś stopniu? Oczywiście zakładając, że mam płytę 50x50 i kupię taka samą
Ktoś może wymieniał i może się ustosunkować.
0
@NeroTFP1 zanim pójdzie siedzieć, powinni jej zrobić to samo
Mając małe dziecko w domu, nie wiem jakim śmieciem ludzkim trzeba być, żeby krzywdzić takie małe istoty. Przecież one są takie kochane, bezbronne. Ja rozumiem karać za złe zachowanie itp. zabraniem ulubionej zabawki, nie daniem czegoś słodkiego, ale żeby ograniczać jedzenie, picie? Nie wspominając o przemocy.
1
Mam tylko nadzieję, że jak się zacznie sezon, to młodzi, którzy zagrali bardzo dobre mecze w presezonie nie pójdą w odstawkę. Trzeba dawać im szansę, bo widać dużą chęć gry i walki. Szlifujemy te diamenty, które wychodzą z La Masii, a wrócimy na szczyt :)