mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Kgorecki2500 i to serio, czasem lecą takie teksty, że to szok. Żeby 5 latek wyzywał od skur.... I cweli?
5
W miarę możliwości, jak pogoda pozwala staram się codziennie wychodzić z synem (niespełna dwa lata) na dwór, na spacer, na plac zabaw i właśnie o placach zabaw chciałem wspomnieć. Przeraża mnie to, co się tam dzieje, nie wiem co gorsze, dzieci czy rodzice. Wyzwiska z ust kilkulatków to już standard, ale, żeby na przykład rzucać czymś w dorosłych, nie wiem czy celowo czy nie, ale żeby nawet potem nie przeprosić? Udawać, że się czegoś nie zrobiło? Rodzice oczywiście standardowo, jak dziecko już trochę ogarnia, to puszczone samopas, a sami w telefonie.
Ale przed chwilą byłem świadkiem mega przykrej (z perspektywy dziecka) sytuacji. Mianowicie przyszła matka z dwójką dzieci. Jedno z 1.5 roku, drugie z 6 lat. No i matka wsadziła małą do huśtawki i zaczęła ją huśtać. Wyciągnęła telefon i zadowolona, w między czasie mała się przekręciła i w takiej mało zdrowej dla niej pozycji matka ja bujała.
No ale to jeszcze nic. Druga córka, zaczęła jakieś wspinaczki i woła mamę, żeby patrzyła, bo stawała tam na rękach itp.
A mamusia oczywiście "patrzę, patrzę" a jak mała tylko stanęła na rękach, to ta nos w telefon.
Mega słabe i podcinające skrzydła dla małej. Przykro się na to patrzyło
0
@mordini123 jednak presja ma znaczenie, bardzo dobrze :)
0
@Zoker nie bądź taki skromny. Jesteś ukryta opcja madrycka na stronie Barcelony, to wymaga jaj :D
0
@Zoker to Ty zacznij temat
0
W tej kobiecej siatkówce, to chociaż można czasem zawiesić oko na jakiejś urodziwej siatkarce, bo spektakularnej gry się tam nie doświadczy :D
4
@KamQiX ale to też trzeba nie mieć za grosz oleju w głowie, żeby się dać na takie coś złapać.
Jesteś Zbysiem Stonoga, największym antypisowcem w kraju. Nienawidzisz PiSu, Ziobry i wszystkiego co z nimi związane. Publikujesz post, że szukasz haków na Stanowskiego. Po 3 dniach dostajesz filmik, na którym Stano odmawia kręcenia materiałów na PiS i Ziobrę. No przecież tutaj lampka się od razu powinna zapalić. No ale tak jak pisał wyżej Rust, on dostał filmik i mało do niego nie doszedł pewnie :D
2
@Toretto stąd wiadomo, że nie zgadzają się daty wydarzeń, o których mowa na filmiku.
Dyskutują o czym zrobić programy i ktoś proponuje o potencjalnym mistrzostwie Jagielloni. Potem ktoś o gościu, którego wciągnął silnik samolotu.
A jak tego gościa wciągnął ten silnik, to Jaga była już mistrzem Polski.
Stano nie jest glupi, w takie gierki potrafi grać dobrze ;)
10
@Toretto Stonoga szukał haków na Stanowskiego. Zaproponował za jakieś materiały na niego, że przez miesiąc 2 luksusowe auta trafia w ręce informatora, jednym z tych aut było niebiesko Lambo.
Stanowski nagrał sam filmik Niny z ukrycia, na którym mówi, że PiSu i Ziobrą nie rusza (Stonoga to największy antypisowiec w kraju)
Film trafił do Zbysia, który rozkręcił aferę, bo myślał, że to prawdziwy film.
Dzisiaj stano w niebieskim Lambo nagrał krótki filmik o całym zajściu, a pełne oświadczenie ma być o 10.
0
@Toretto dzięki za info, ale to nie ja jadę, tylko @Mixtape :)
1
@Mixtape byłem rok temu. Wcześniej byłem na Zakynthos, myślę, że dość zbliżone wyspy z delikatną przewaga na Zakynthos, więcej chyba pięknych widoków.
Natomiast Corfu tak jak wspomniałeś, zielone, spokojne, nie będziesz żałował :)
6
@negreanu dlatego on nigdy nie będzie brany na poważnie, za to jakim językiem operuje, jak traktuje innych, gdy nie są z jego obozu itp.
Nawet tutaj przyznaje, że go zrobił w balona, ale tak go zabolało, że musiał rzucić kilka epitetów
Może i kilku osobom pomógł, ale to zwykły cham, który wszędzie szuka zysku i rozgłosu
2
@ArcziArtt zgadza się, ale lepiej się nastawić na gorszy scenariusz moim zdaniem i potem miło zaskoczyć, niż rozczarować :D
15
@DLFCB można go lubić, lub nie, ale rozgrywa ich po mistrzowsku :)
1
@TheNekro94 co Ci mogę powiedzieć, przyzwyczajaj się :D
Za chwilę będzie trochę lepiej, bo już będzie świadoma kiedy dzień, kiedy noc, ale zaczną się kolki, ząbkowanie.
Mnie to zaraz czeka po raz drugi :D
0
Dajcie Dodiemu tyczkę i z dwa dni na potrenowania i bije ten rekord.
Zaraz po zmianie Kurka w ataku i Bruno na rozegraniu w siatce oczywiście.
9
@kuz w końcu ktoś poszedł po rozum do głowy i zauważył, że piłka jest teraz tak fizyczna, że dużo braków piłkarskich, można nadrobić wybieganiem, walecznością. Dobrze, że Hansi kładzie na to nacisk.
4
@JanneAhonen daj spokój, jak nie serwujesz z wysoku 130 km/h to nie jesteś siatkarz, tylko popierdolka, nie wiesz?
0
@derlysy1979 praktyki u Rubika miała za gówniary
0
Zagadka, kto to jest?
https://ibb.co/jLyKrrR
https://ibb.co/hX1WyT6
50
Jeszcze się sezon nie zaczął, a my już mamy na rozkładzie mistrza Hiszpanii i triumfatora Ligi Mistrzów, a także mistrza Anglii. Powiedzieć, że jesteśmy bezkonkurencyjni, to jak nic nie powiedzieć. Nie ma aktualnie drużyny, która mogłaby nam zagrozić. Myślę, że nie ma sensu w tym roku rozgrywać LL i LM, tylko od razu mogą nam dać te puchary.
0
@VegetaPolska nie z takim atakującym, nie ma co się łudzić
0
Z 10-8 na 15-25
5-17 to się w kobiecej siatkówce rzadko zdarza
0
@mekston złota piłka FCBarca.com a takie braki w elementarnej wiedzy
Ech
Jaki portal, taki zdobywca Złotej piłki..
1
@4drian0 nie zdziwię się, jak stojący na postoju taksówkarze, będą blokować ten automat, zamawiając co chwilę kursy, z których nie skorzystają.
0
@Masnymichael a Philipsa jakiś, 50"
4
@Arcybiskup przy 90 tysięcznej pojemność stadionu, tych 300 biletów nikt nie odczuje
0
@mekston logika Dodiego
Ruud, który przegrał z Augerem, wygrałby z Carlitosem, który zniszczył tego Augera w pierwszym secie
1
@Arden mnie już oczy bolą od samego patrzenia na to. Nie wiem czemu ale tak mam, nie mogę nic mieć przed oczami blisko, bo czuję mega dyskomfort. I serio, od patrzenia na to, też to czuję :D
A grać w cska to i po kilkanaście godzin się zdarzało :)
1
@Hosh nie jestem masochista jak @FcPortoFan1999