1

@Arden mnie już oczy bolą od samego patrzenia na to. Nie wiem czemu ale tak mam, nie mogę nic mieć przed oczami blisko, bo czuję mega dyskomfort. I serio, od patrzenia na to, też to czuję :D
A grać w cska to i po kilkanaście godzin się zdarzało :)

1

@Hosh nie jestem masochista jak @FcPortoFan1999

5

Wczoraj nowy telewizor zawisł na ścianie, to aż miło będzie wracać z pracy, żeby sobie na nim pooglądać jedno z najlepszych wydarzeń sportowych na świecie. Lekkoatletyka na IO, coś pięknego. Chyba tylko finały MŚ i LM w decydującej fazie może się równać z atmosferą w moim odczuciu.

2

@Kidd ognisko :)
Mam to szczęście ostatnio, że co 2 tygodnie sobie robimy :)

1

@Kgorecki2500 uuu, trójkąt dawny :D
Chociaż teraz jest już dużo lepiej w tamtych okolicach, sam tam kiedyś byłem ochroniarzem w Biedronce, ale niecały miesiąc tylko :)

1

@MesQueUnClub_87 tylko Carry. klasyczne koszulki w różnych kolorach w dobrej cenie. Materiał też jest ok, często bawełna

1

@Gronek logika podpowiada Zagłębie. Argumenty, które przytoczyłeś również się bronią, można więc wskazać, że faworytem jest zespół z Lubina.
Niestety jest to nasza polska ekstraklasa. Więc jeśli wszystko wskazuje na daną drużynę, to stawiamy na oponenta. Także dzisiaj Puszcza.

0

Wczoraj piękne ujęcia z Warszawy z godziny 17.
Miasto stanęło, mnóstwo biało-czerwonych flag, race, ludzie pośpiewali, oddali hołd. Wszystko super, pokazuje to, że potrafimy się jednoczyć w ważnych sprawach, wydarzeniach. Tylko czemu to jest takie rzadkie i krótkie? Czemu za 5 minut wracamy do tej naszej mentalności. Zawiść, zazdrość, kłótnie polityczne. Czemu raz jesteśmy jak bracia, jedna wielka rodzina, a za chwilę patrzymy na siebie z pogardą, bo ten tak ubrany, albo ma taki symbol na sobie, albo jest z tej partii, albo kibicuje tej drużynie.
Po co te podziały?

7

@Herato nie, dostosuje się poziomem do kolegow, nie będzie się niczym wyróżniał

3

@FCB_dimiC wujas do roboty szedł na 6, a że miał sprawę do młodego
To tak wyszło :D

0

@Kgorecki2500 o której w domu byłeś? Koło północy pewnie.
A ten sklep gdzie, na psiaku gdzieś?

0

@ViscaelBarca2007 jego szczęście, że taki dzban jak Jacek Góralski gra dwie klasy niżej.
Ale pewnie jakiś inny bystrzak się znajdzie, masz rację.

0

Najlepsze jest to, że ten Samper przyszedł do Motoru, do polskiej ligi, a pewnie niczym szczególnym się wyróżniać nie będzie. Myślę, że nawet jakiś Janusz, który nie zna przeszłości tego zawodnika, no i na piłce też się za bardzo nie zna, chociaż myśli zupełnie odwrotnie, będzie go wyzywał od drewniaków i słabiaków.
Niestety Sergi, ekstraklasa weryfikuje bezlitośnie.

1

@Kgorecki2500 następnym razem pisz wcześniej, to może razem pojedziemy :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3



Bogusław Linda króciutko o powstaniu. Zgoda? Ja się zgadzam.

0

@pt9 o, moje rejony, gdzie konkretnie planujesz przyjechać?

2

@MesQueUnClub96 zapłacą. Pozdrawiam

1

@Kgorecki2500 będzie, będzie. Jednak mecz w europejskich pucharach nie zdążą się zbyt często dla takiej drużyny. Sam nie chodzę na Śląsk, bo trochę mnie dystans zniechęca, ale na ten mecz miałem zamiar iść, tylko trochę późno, więc odpuszczam.

1

@sen siatkówka plażowa kobiet, polecam :D
Piękne to jest widowisko

2

@TheNekro94 rzut młotem mężczyzn

4

@tbas na szczęście Dodi za dwa dni ma być w szczycie formy, także medal bedzie

6

@lucca87 i trafimy na Słowenię, a wtedy każdy wie co będzie :D

0

@masa11 fajnie na trybunach się niesie monster block+muzyka+efekt świetlny+ręce kibiców :)

2

@lntrowertyk ona nie są za nisko opuszczone, tylko wyżej już brzuch nie puszcza :D

8

Krzysztof "Diablo" Włodarczyk brzydko mówiąc, narobił w gacie i nie zawalczy z Jarosławem "paszaBicepsem" Jarzabkowskim na stadionie narodowym na FAME MMA. Próbował wymusić zmianę formuły z MMA na K1, na co nie przystał Jarek, więc Diablo zgłosił federacji kontuzje.

Czyli najpierw stracił w oczach wielu, że w ogóle tam poszedł, a teraz stracił jeszcze więcej, bo odmówił walki.

0

@bartekvisca to Szrenica będzie ok
Gdyby coś było nie tak, to tam jest też wyciąg, którym będziecie mogli zjechać. Ale mam nadzieję, że mały da radę :)

0

@bartekvisca jak małe dziecko?
W chuście, w wózku?
Szrenica fajna miejscówka do zdobycia, spoko szlak, równe podłoże, więc wózkiem luz.
Śnieżki z takim małym szkrabem nie polecam, bo mega wieje.
Fajna też jest trasa że Szrenicy na Śnieżne Kotły i dalej w stronę Śnieżki (bez wchodzenia na nią). Piękne widoki, ale to już w chuście.

1

@QQL5 już tak mega hardkorowo ale chyba najtaniej, jest po prostu pojechać spakowanym na lotnisko i tam koczować na naprawdę tanie oferty. Często ktoś w ostatniej chwili rezygnuje, albo jest kilka wolnych miejsc i sprzedają bardzo tanio wakacje.

0

@Culer9002 byłem pewny, że kiedyś właśnie było inaczej
Nawet dałbym sobie rękę uciąć :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?