4

@MesQueUnClub96 nawet oni Cię ghostuja
Jak żyć?

3

@pt9 to chyba coś nie tak z tymi Twoimi znajomymi.
Po pierwsze, kto prowadzi firmę latami, skoro na niej nie zarabia i tylko dokłada? Jakiś gamoń chyba tylko.
I odnośnie tyrania na 2 etaty. No to jeszcze zależy, kto ma jakie wymagania/oczekiwania od życia. Tylko czy nie szkoda właśnie życia, na zapracowywanie się kosztem czego? Lepszych wakacji, samochodu?

5

@aspr1me a może nie tyle głupi, co biedny?
Gratulacje

1

@Arden a 5 postów niżej, że przeżył.

0

@MesQueUnClub96 dawno nie było nic o tym :D

1

@Colon nie można chyba dostać lepszego komplementu/słów uznania, od innej legendy

0

@Polaco9 ja jakoś tak już z przyzwyczajenia tego fejsa mam chyba, od 15 lat jakoś
Dużo jakiś sportowych informacji, zdjęć mało ludzie wrzucają, ale jak już wrzucają, to można się pośmiać, albo skręcać z żenady ;)
@pt9 Grazyna Janusz Nowak Kowalski lepsze :D

0

@Zoker nie zmieści się, dlatego jest opcja dostawy do paczkomatu

1

@Transu96 nie, wszyscy grają w FIFE, nie mają czasu na FB :D
@FrankliN7 jeszcze nie :D

0

@Arden nie chodzi, że nie rozumie. Bo rozumie doskonale. Ale po co się tak afiszować z tym na FB?
Jeszcze inny wydźwięk by był, jakby wrzuciła post, że jej dwulatka kończy dzisiaj urodziny, że to były mega dwa lata itp. taki post informacyjny bardziej
Ale tutaj, ona bezpośrednio zwraca się do tego dziecka
Które nie ma FB, które nie potrafi czytać.

6

Nie kumam ludzi, którzy składają swoim malutkim dzieciom życzenia urodzinowe na FB. Teraz mi wyskoczył post, matka składa swojej dwulatce najlepsze życzenia, wszystko okraszone zdjęciem dziecka.
Po co?

0

@tristan87 nie wiem czy teoria spiskowa. Według mnie, sędziować powinni najlepsi, zwłaszcza te najważniejsze mecze. Faktem jest, a nie teoria, że Marciniak sędziował tylko 2 mecze, podczas gdy aż 10 innych sędziów co najmniej 3. Pytanie można sobie zatem zadać inne. Czy notowania Marciniaka spadły dość mocno, czy on sam obniżył loty? Nie wiem, bo nie oglądałem meczów z jego udziałem.

1

@AduŚ07 to i może niektórzy się jednak zdecydują opuścić klub, jak zobaczą, że na treningach skończyły się rurki z kremem

1

@tristan87 tak sobie sprawdziłem kto ile meczów sędziował, poniżej też była o tym dyskusja zapoczątkowana przez @Rust_Cohle i ciężko nie odnieść wrażenia, że ten Marciniak komuś nie pasuje.
Po 3 kolejkach miał tylko 1 mecz, który sędziował jako arbiter główny. (Od razu zaznaczę, że sprawdzałem tylko głównych, nie var, czy technicznych). Wszyscy mieli po 2. Wyjątkiem jest Gil Manzano, który miał 1 i na tym zakończył swój udział na Euro (sędziował tragicznie i dlatego tylko 1?)
Rekordziści mają 4 ( Orsato, Oliver, Zwayer). Aż 7 sędziów ma po 3 mecze, które prowadzili.
Natomiast Marciniak kończy turniej z 2. Jak na klasę sędziego, który prowadził finał LM i MS, to jednak mało uważam.

1

@NeroTFP1 dokładnie ten sam. Wiąże z nim duże nadzieje.

5

Ciekawostka:

Gdyby Lamine Yamal, zakończył karierę w wieku 36 lat (co nie jest jakoś niemożliwe), to jego ostatnim turniejem mogłoby być Euro2044 :D

Wiadomo, że to takie tylko założenie, ale kurde jak ten czas leci. Niedawno się świętowało nowe tysiąclecie, już mamy 2024, a "za chwilę" takie 2040. Masakra. Jak to brzmi w ogóle. Dwa tysiące czterdziesty.

0

@Sezam nie wiedziałem, że mama Balde też gra w piłkę
Trochę głupio, że tak ja nazwali, a nie z imienia i nazwiska

0

@tbas to ja nie wierzę, że ty myślisz, że to dla prewencji, a nie dla pieniędzy do budżetu :D

0

@tbas a nie płacą? Sprzęt medyczny, wyżywienie, pensje
Co, z nieba leci?
Idąc Twoim tokiem rozumowania, powinno się zakazać produkcji samochodów, bo wypadki są. Po co potem leczyć i ratować kogoś, jak może nie dojść do wypadku, prewencja.

2

@tbas a czy ja napisałem, że nie? Jakby zależało im na zdrowiu, to by ich całkowicie zakazali, ale wtedy nie będzie pieniążków.
A leczą ich lekarze, za pieniądze, które odprowadzają w podatkach. Więc to nie tak, że ja palę, a się leczę za Twoje (przykład)

8

@Arden że to pewnie nie ma nic wspólnego ze zdrowiem, tylko łataniem dziury budżetowej
Mi to tam osobiście zwisa, bo nie palę, a jak pije, to bardzo, bardzo rzadko jakiegoś drinka.

0

@Sezam


Dostał gonga :)

0

@Sezam lepiej prędzej, bo Pudzian już swoje lata ma
A i ten cały towar, który przyjął, też swoje konsekwencje będzie miał w zdrowiu

10

@maroon tylko prawdziwi koneserzy futbolu dostrzegają tę akcję
Widocznie musisz się jeszcze sporo nauczyć

3

Ale zaraz nad Wrocławiem ebnie

0

@draxidox bo tylko w chłodnicy są płyny
Bystrzak ZX Ciebie, nie ma co

0

@draxidox tak, wielki znawco motoryzacji

@MOLESTA pewnie większość zbiorników na płyny, oleje

2

@draxidox Ursus to traktor, to jest Urus :D

1

@Rust_Cohle jego największy problem, to fakt, że on sam uwierzył, że już jest nowym Messim. Niestety szybko go życie zweryfikowało.

0

@FanBarcYxD no wiadomo, że jak masz klimę w robocie to Cię sprawa nie dotyczy
Na produkcji, w halach jest gorąco, a tu nikt Ci roboty nie skróci
Druga kwestia, nie jest to w nikogo interesie, bo jest płacone za godzinę, a nie stała pensja
Więc mniej godzin, mniej kasy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?