La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 961 Culés

konto usunięte

0

Przecież będzie sędzią w finale.


0

@tristan87 technicznym

konto usunięte

0

@tbas Główny, techniczny, co za różnica.

1

@tristan87 tak sobie sprawdziłem kto ile meczów sędziował, poniżej też była o tym dyskusja zapoczątkowana przez @Rust_Cohle i ciężko nie odnieść wrażenia, że ten Marciniak komuś nie pasuje.
Po 3 kolejkach miał tylko 1 mecz, który sędziował jako arbiter główny. (Od razu zaznaczę, że sprawdzałem tylko głównych, nie var, czy technicznych). Wszyscy mieli po 2. Wyjątkiem jest Gil Manzano, który miał 1 i na tym zakończył swój udział na Euro (sędziował tragicznie i dlatego tylko 1?)
Rekordziści mają 4 ( Orsato, Oliver, Zwayer). Aż 7 sędziów ma po 3 mecze, które prowadzili.
Natomiast Marciniak kończy turniej z 2. Jak na klasę sędziego, który prowadził finał LM i MS, to jednak mało uważam.

konto usunięte

0

@mrboom Teoria spiskowa. Gdyby ten turniej odbywał się przykładowo we Włoszech, to Marciniak dostałby ten finał.

0

@tristan87 nie wiem czy teoria spiskowa. Według mnie, sędziować powinni najlepsi, zwłaszcza te najważniejsze mecze. Faktem jest, a nie teoria, że Marciniak sędziował tylko 2 mecze, podczas gdy aż 10 innych sędziów co najmniej 3. Pytanie można sobie zatem zadać inne. Czy notowania Marciniaka spadły dość mocno, czy on sam obniżył loty? Nie wiem, bo nie oglądałem meczów z jego udziałem.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?