2

@Zoker a jakie on ma niby historię? Właśnie nie ma żadnych :D

1

@DonCarletto próbował z laskami, ale mu nie wyszło i stwierdził, że zostanie gejem
Oni też mu nie wychodzi
Ciekawe co stwierdzi jako następne ;D

5

@MesQueUnClub96 a tak już całkiem serio. Skąd Ty możesz wiedzieć czy jesteś homo czy nie. Przecież Ty nie masz kompletnie żadnego doświadczenia seksualnego z drugą osobą. Wątpię że Ty się całowałeś kiedyś z kimś.
Robisz z siebie jakiegoś ciepłego Maciusia, a prawda taka, że byś jakaś laskę nago zobaczył, to byś nie mógł swojego małego kolegi utrzymać na baczność

0

@Sulimo wiadomo, jaka jest u nas myśl szkoleniowa. Wywal, nie kiwaj, nie ryzykuje itp.
Podobno to się zmieniło i to mocno. Teraz bardzo duży nacisk kładzie się na pojedynki 1na1, 1na2, dryblingi, mieli itp.
Tylko poszło to, aż za bardzo, bo kompletnie u młodych jest zabijana gra zespołowa. Mają kiwać ile wlezie.
Tak źle i tak nie dobrze

0

@patrix211 no i rewelacja. Na każdy dzień tygodnia roboczego. Tak trzeba żyć.
@Sinirsey jest nas więcej, ale nie chciałem dobijać już tych biedaków od Lucka

0

Nie wiem skąd ten płacz o cenę koszulki. Chyba jak jedną dniówkę* przeznaczycie na pamiątkę, to się nikomu krzywda nie stanie. Nie kupujecie jej co tydzień, tylko raz na rok. Nie bądźcie już takimi skanerami.

*Nie dotyczy pracowników wulkanizacji u Lucjana

1

@Blantozaur a to chyba że tak
To jest zgoda w takim razie

0

@Blantozaur to po co dupę zawracasz

8

@mekston no to nie pozostaje nic innego
@VegetaPolska sprawa jest

23

@Comentateiro że Tobie się tak chcę z każdym kto ma inne zdanie dyskutować. Z jednej strony podziwiam, z drugiej jestem przerażony.

0

@Bykunn nie jestem zdziwiony :)
No, z tym, że łańcuszek będzie leżał, a za kasę mogą coś dziecku kupić
No ale każdy robi jak uważa

0

@Bykunn zakładam, ze swoją córkę chrzciłeś i że prezentów od nikogo nie przyjąłeś?

0

@reloaded to nie jest jakaś niewiadomo jaka impreza
Jak idziesz sam, to 200-300 zł będzie ok.

5

@fart dziki trener mógłby się pospieszyć, bo chciałbym w końcu zająć jakieś stanowisko wśród znajomych

1

@TheNekro94 widzisz, ledwo Ci się dziecko urodziło, a już straciłeś kontakt z rzeczywistością :D

7

@Arden a 4.12.3023 u Wojewódzkiego i Kędzierskiego mówił, że nie zawalczy bo ma godność, że proponowali mu milion za walkę, ale odmówił :D

2

@NeroTFP1 mnie najbardziej zszokowało to, że nie mogą robić transfuzji krwi. Czyli jak jakieś dziecko będzie potrzebować krwi, to ojciec będzie patrzył jak dziecko cierpi, ale nie odda swojej.

0

@BlauBlau nie mam zamiaru tracić czasu na coś takiego. Na jakimś nagłówku przeczytałem, że to ukraiński tiktoker i tyle. Od niego się zaczęło, a ten co jest na filmiku wyżej, to już widać, że jakaś kopia

0

@JimMorrisonFCB łazi ukraiński jutuber przebrany za zielonego skrzata i wku.... znaczy denerwuje ludzi, pracowników w centrach handlowych itp.
Ładuje się za kasę np.

0

@mientusek1407 biorąc pod uwagę fakt, w jakich okolicznościach zmarł chłopczyk, że okłamywali organy ścigania przez 2 lata. Wyłudzali socjal na dziecko, które zamordowali, na szczepienia to babsko brało swojego wnuka. To ten wymiar kary to jest nieśmieszny żart

3

Pamiętacie Szymka z Cieszyna wyłowionego ze stawu? Jak się później okazało, był to Szymek z Będzina, bestialsko zamordowany przez "matkę" i jej konkubenta. Mamusia w przyszłym roku wychodzi na wolność. Facet, 2 lata później wyjdzie.
Czy to nie jest chore? Dostali na początku po 10 lat, dopiero później im zwiększyli na 13 i 15.

0

@maroon no może niepotrzebnie, masz rację.

Z Twoich wpisów.

1

@maroon myślę, że gdyby nie było matactwa od początku wypadku, ucieczki itp. tylko gość by poniósł odpowiedzialność, to nikt by nigdzie nie udostępniał zdjęć jego rodziny.
Trochę słabo to wygląda, że boli Cię bardziej fakt, że ktoś złamał prawo i udostępnił jakieś zdjęcia, niż to, że gość zamordował rodzine, próbował zrobić z nich winnych a z siebie ofiarę i ostatecznie uciekł, unikając odpowiedzialności.

7

@maroon w teorii masz rację, a w praktyce wygląda to zupełnie inaczej. Czemu. Bo ta cała rodzina to zwykli śmiecie. Masa podejrzanych biznesów, wielu skrzywdzonych przez nich ludzi. A na deser ten wypadek. Od razu poruszenie wszystkich możliwych kontaktów, próba tuszowania i zacierania śladów, składanie fałszywych zeznań, matactwo, ucieczka. To nie tylko sprawca wypadku, ale tam całą rodzina jest w to zamieszana. Ludzie bez kręgosłupa moralnego i jakichkolwiek wartości. Liczy się tylko kasa. Bardzo dobrze, że ktoś ujawnił ich dane. Prawo, prawem, a jak wiadomo jest ono w wieku przypadkach kulawe.
Przypomnę jeszcze tylko, że gdyby nie nagranie przypadkowej osoby, jadącej w przeciwnym kierunku, to zamordowana rodzina, która spłonęła żywcem była by winna!

0

@Sysia11 jaka aktywiszczka? Jak to jakieś rozwydrzone małolaty były

6

@tristan87 e ekspert Borek typował Hiszpanie jako rozczarowanie turnieju.
Jaki kraj, tacy eksperci :)

0

@sidi12843 ale wygrał Audi Cup

6

@PatrychoO no i trzeba przyznać, że się walnie przyczynił do tych trofeów

0

@Varkond mam nadzieję, że zostanie legenda Barcelony, a do tego potrzebuje tu pograć z kilkanaście lat :)

1

@Zoker a to nie chodziło o płacz po kontuzji Messiego i CR w finałach, odpowiednio CA i Euro?
Czy o płacz po karnym Ronaldo?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?